Gönderen Konu: ASMED KORAY ERDOGAN 26.9.2022 , 2.operasyon 'KE BOT' 2210 greft Fue  (Okunma sayısı 34546 defa)

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
gelio alttan
Bi ara biriyle bi sifremiz var asagidamisin yukardamisin diye o geldi aklima alttan geliyo diyince yukarda bekliyorum
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Dolmaya başlamış saçların kel güzel gidiyor
Global Moderator

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dolmaya başlamış saçların kel güzel gidiyor
Yolundan dönme aldanma dumanlara dedikleri dönemdeler

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Bence daha kendi saçlarınız toparlamamış. Bu dönemde ekilenler atak yapar kendi saçlarınız ile beraber bence 3 - 4 ay sonunda ekilen saçların kapatıcılığı gözle görülür bir şekilde kendini belli eder. Zaten saçlarınız olduğu için çıplak gözle bu sıklaştırmada çıkan saçları anlamanız çok zor. Ben saçlarınızın çok güzel olacağını düşünüyorum ama bence yakın zaman için beklentiye girmeyin derim. İlk ekiminiz farklı! Bu ekim ilk ekiminde greft olarak altında ve genel sıklaştırma olarak yapıldı. Bence süreç benzer olarak ilerlemez. İster istemez süreç stresli geçiyor farkındayım bunun saç konusunda bilgili olmakla alakası yok. Her insan bu stresi yaşıyor da zaten :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

emekli kel

• Hero Member
Bi ara biriyle bi sifremiz var asagidamisin yukardamisin diye o geldi aklima alttan geliyo diyince yukarda bekliyorum

gelio ama surec uzun
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bence daha kendi saçlarınız toparlamamış. Bu dönemde ekilenler atak yapar kendi saçlarınız ile beraber bence 3 - 4 ay sonunda ekilen saçların kapatıcılığı gözle görülür bir şekilde kendini belli eder. Zaten saçlarınız olduğu için çıplak gözle bu sıklaştırmada çıkan saçları anlamanız çok zor. Ben saçlarınızın çok güzel olacağını düşünüyorum ama bence yakın zaman için beklentiye girmeyin derim. İlk ekiminiz farklı! Bu ekim ilk ekiminde greft olarak altında ve genel sıklaştırma olarak yapıldı. Bence süreç benzer olarak ilerlemez. İster istemez süreç stresli geçiyor farkındayım bunun saç konusunda bilgili olmakla alakası yok. Her insan bu stresi yaşıyor da zaten :).
Ne ben 5 sene önceki sacsizkelim nede saclarim 5 sene önceki saclar tabikine hersey farkli ben bu ekimi cozebiliyorum görebiliyorum dönem dönem ruh halimiz değişiyo ister istemez bazen saatimiz saatimize dakikamiz dakikamiza tutmuyo

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
...
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2023, 08:38:53 Gönderen: Sacsizkel »

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
gelio ama surec uzun
Düz konusiyim zaten hep düzünü yaziyorum saclar suanda birbirine girmis durumda kimseyi yaniltmicam kaldirdigim zaman fotodaki gibi carsamba pazari gibi ne tam toparladi ne cikislar duzgun basladi verteks zaten arizona gibi daha cok erken biliyorum sogukkanli bi sekilde bekliyorum 5.ay onemli
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2023, 17:39:28 Gönderen: Sacsizkel »

emekli kel

• Hero Member
 sonraki ekimler gec çıkarr  4.5.6 aylarda gozle gorulur bişiler olr ama sen 5.6.7.  olarak hesaplarsa daha az stres yasarsın
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
...
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2023, 17:08:32 Gönderen: Sacsizkel »

kilic1977

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bana damdan düşeni getirin demiş Nasreddin hoca.
Şuan kabusumu yaşıyorsun. Sıklık düzelsin derken var olandan olmak…
Sen kendi saçlarından baya bi fire vermişsin
Bence toparlar ama ne kadar sürer bünyene bağlı.
Bol sabırlar

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bana damdan düşeni getirin demiş Nasreddin hoca.
Şuan kabusumu yaşıyorsun. Sıklık düzelsin derken var olandan olmak…
Sen kendi saçlarından baya bi fire vermişsin
Bence toparlar ama ne kadar sürer bünyene bağlı.
Bol sabırlar
Biz ne kabuslari hizli gectik bunuda geceriz şuan panik yapilicak bi durum yok ben hissederek yasiyorum bu süreci kafam derimdeki batmalari hissedebiliyorum

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
108.gün sanirim, sürecten cok memnunum suan bile saclarim cok dolgun geliyor aynaya bakinca ,sac diplerimde yogun batmalar var ozellikle on cizgimde vertekstete hareketlenmeler var orasi icin 6.ayi beklicem ,saclar uzayana kadar 5.aya dogru sürec beni memnun edicek gibi gidisat öyle cünkü
« Son Düzenleme: 12 Ocak 2023, 17:46:07 Gönderen: Sacsizkel »

emekli kel

• Hero Member
 yavaslayarakta seyredebilir hızlı şekildede ama biraz daha beklemen gerek

Facebook Twitter Instagram