Gönderen Konu: ASMED KORAY ERDOGAN 26.9.2022 , 2.operasyon 'KE BOT' 2210 greft Fue  (Okunma sayısı 34565 defa)

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED KORAY ERDOGAN 26.9.2022 , 2.operasyon 'KE BOT' 2210 greft Fue
« Yanıtla #135 : 07 Aralık 2022, 19:18:56 »
Selam saçsızkel
Saç ekim sürecini daha öncede takip etmiş biriyim
Biraz heyacanlı ve çok takıntılı birisin ama ikinci ekiminde relax görünüyorsun ilk ekiminin harika sonuçlanması ile alakalıdır. Sürecin güzel
Ve bence çok üst düzey bir saç ekimi sonucu olacak.
İlk ekimi begendim ama tam begenmedim kafamda yillarca acabalar vardi hicbi zaman tam isikta aynaya bakipta tam begenemedim saclari sac sorunum bitti diyemedim hicbi zaman, disardan bakan göz farkli kendi gözümüz farkli çünkü o biziz kendimiz yani en ince ayrintilari görüyorum biseye baktigim zaman biseyin en incesini çözüyorum herkesin bakisi ayni diil begendim ama tam diil , bekliyorum sakince panik yapmadan bazen stres oluyor ama her duyguyu kontrol edemeyiz yaşamamiz lazim

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED KORAY ERDOGAN 26.9.2022 , 2.operasyon 'KE BOT' 2200 greft Fue
« Yanıtla #136 : 09 Aralık 2022, 16:39:55 »
85 90  ::) yok 150 200 bu kadar abartmayalim yasin ufak hayal aleminde yasiyorsun sanirim ;D bu arada ekimin hayirli olsun abim ???
Sayariz ozaman saclar cikarsa kolay bisey bu ciktigi zaman cmde kac tane cikmis
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #137 : 09 Aralık 2022, 20:24:20 »
Senin yorumlarina saygi duyuyorum emeklikel 5 kere yaşamissin bu süreci cilt sac herzaman farkli tepki gosteriyor hep ayni diil bu ekimde seboreike yakalandim mesela farkli tepki verdi suan goruntu olarak cok seyrek geliyor bana aynaya bakamadigim zamanlar sabirla beklemeye devam bakalim nezaman toparlicak
5 değil 6 :) seborikte vichynin sampuanı iyi derler.gec gecer .geçer geri gelir gecer geri gelir.en son gecer doktuğu saç  geri gelir ama sende bu seborik sonucu etkilicek gibime gelmiyor bence belli donem sonra saçın adam akıllı toplucaktr.sorun olcağını sanmıom.sahsi gorusum saçlar iyi olcak
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #138 : 09 Aralık 2022, 21:14:20 »
5 değil 6 :) seborikte vichynin sampuanı iyi derler.gec gecer .geçer geri gelir gecer geri gelir.en son gecer doktuğu saç  geri gelir ama sende bu seborik sonucu etkilicek gibime gelmiyor bence belli donem sonra saçın adam akıllı toplucaktr.sorun olcağını sanmıom.sahsi gorusum saçlar iyi olcak
Seboreik suan kontrol altinda ama saclar cok seyrek geliyor bu dönem kendimede iyi bakamiyorum bu aralar stresli dönemlerim gün içinde 4 mevsimi yasiyorum akisina biraktim sadece su akarmis yolunu bulurmuş bosverdim saçlari

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #139 : 09 Aralık 2022, 21:47:28 »
 bu donemde bir çok kişi gun içinde 4 mevsimi yasar normaldir genelde bu donemleri kotu gecenlerin sonucları iyi olur.çıkmadan once tamamen çıkmayacak hissiyatına kapılırsın.kullanmıyorsan gecici olarak vitamin alabilirsin saçların için.boşvermiş olman şu aşamada en güzeli.kafa kendini toparlıcak gibi duruyor gelir o saç merak etme.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #140 : 09 Aralık 2022, 22:29:00 »
bu donemde bir çok kişi gun içinde 4 mevsimi yasar normaldir genelde bu donemleri kotu gecenlerin sonucları iyi olur.çıkmadan once tamamen çıkmayacak hissiyatına kapılırsın.kullanmıyorsan gecici olarak vitamin alabilirsin saçların için.boşvermiş olman şu aşamada en güzeli.kafa kendini toparlıcak gibi duruyor gelir o saç merak etme.
Sacim için yaptigim tek şey sadece priorin tablet bu dönem almayi unutsamda gece 1 de olsa mutlaka hergun bitane iciyorum insan şuanda cimicakmi cikmicakmi diye düsünüyo bu sürec böyle çünkü çıktığı zaman dicezki belki neden kafama takmisim ama insan psikolojiside öyle diilmi bazen demiyormuyuz kendimize gecmiste ben neleri kafama takmisim diye herzaman ruh halimiz ayni olmuyor hep bal kaymak oldugu zaman zaten bu hayat aciyi görünce abondone oluyosun yasamadin daha önce cunku ama yasasaydin öyle olmazdi hizli gecerdin tadini biliyosun cünkü bu sürectede insan her duyguyu yasayabiliyo zor olucakki bazen güzel olsun

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #141 : 09 Aralık 2022, 22:45:02 »
  aynen oyle.150 gun hele bir tamamlansın bir nefes çekersin ama 2.ekimler biraz geriden gelebiliyor 180 gunde falan nefes alırsın .onumuzdeki gunler iyice boğulursun çok takarsan .bende şunu oğrendim acı olmayınca tatlı olmaz ama sabırla yapılan sirkede baldan tatlı oluyor.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #142 : 09 Aralık 2022, 22:57:50 »
  aynen oyle.150 gun hele bir tamamlansın bir nefes çekersin ama 2.ekimler biraz geriden gelebiliyor 180 gunde falan nefes alırsın .onumuzdeki gunler iyice boğulursun çok takarsan .bende şunu oğrendim acı olmayınca tatlı olmaz ama sabırla yapılan sirkede baldan tatlı oluyor.
Bende biliyorum koray erdogana ektirdim ama insanin kafasinda soru isareti oluyo koray erdoganinda cikmayan ekimleri var ama 100 kiside 3 kisi en düşügü  yuzde97 basari var ben koray erdoganin reklamini yapmiyorum begenmessem yazarim begenmedim diye benim koray erdogani bulmam ispanyadaki injerto capilara mail atmamla başladi onlara mail attim indirim talep ettim bana cevap attilar malesef dediler yapamayiz turkiyede koray erdogan var dediler dunyada dediler en iyi doktorlardan ilk defa o mailde duydum koray erdoganin ismini sonra 2 sene koray erdogani arastirdim röportajlarina kadar okudum sac ekimine yaptigi bilimsel yaklasimlar buldugu teknikler ilgimi cekti bilimsel baktim ben olaya ayni zamanda dogallik aradim bunlari sadece koray erdoganda buldum
« Son Düzenleme: 10 Aralık 2022, 00:04:55 Gönderen: Sacsizkel »

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #143 : 11 Aralık 2022, 15:53:57 »
75.gün görüntü olarak zor zamanlar aynalara düsman oldugum zamanlar ama gecici umrimki ,yalan aynaya nankörlük yapma ayna kirilir elini kesersin toplucak kirik bulamazsin diyorum kendime süreci bildiğim için hicbir beklentiminde olmadigi dönemler priorin tablet ve alpecine sampuan devam
« Son Düzenleme: 11 Aralık 2022, 16:38:33 Gönderen: Sacsizkel »

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #144 : 11 Aralık 2022, 17:09:49 »
 ilkbahar bası stresin gecer kışı bir çıkar rahatlarsın goruntu seni stresten kurtarır

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #145 : 11 Aralık 2022, 19:03:21 »
ilkbahar bası stresin gecer kışı bir çıkar rahatlarsın goruntu seni stresten kurtarır
Yaza tamgaz kumburgaz giricez insallah subat ayindan sonra bekliyorum çıkışlari umarimki 100.günden sonra bu kotü goruntu gider

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #146 : 13 Aralık 2022, 17:35:21 »
Saclarin görüntüsü çok rahatsiz etti o yüzden berberime gittim homojen bi sekilde kisaltti saclardaki seyrekligi ara makasi kullanarak genele dagitti donor bolgeyi kisaltirkende 3 4 kere makina basligi değiştirdi üstleri daha yogun göstermek ve saća oranti vermek için dahada dogallasti saclar kesimden sonra
« Son Düzenleme: 13 Aralık 2022, 18:15:34 Gönderen: Sacsizkel »

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #147 : 13 Aralık 2022, 17:46:40 »
 iyi olcak.vitaminsiz duruyorlar sadece ama kullanıyordun.streste yapma.beslemene uykuna dikkat et.denizide eken ekimci vardı ozgur nalbantmıydı nalbantolğumuydu ekimin yarısı bizden yarısı sizden derdi.ekimden sonra beslenme uyku şu bu çıkışın yuzde 50sini etkiliyor derdi.piskolojik rahatlatıcı hafif bir antidepresanda alabilirsin

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #148 : 13 Aralık 2022, 17:58:53 »
iyi olcak.vitaminsiz duruyorlar sadece ama kullanıyordun.streste yapma.beslemene uykuna dikkat et.denizide eken ekimci vardı ozgur nalbantmıydı nalbantolğumuydu ekimin yarısı bizden yarısı sizden derdi.ekimden sonra beslenme uyku şu bu çıkışın yuzde 50sini etkiliyor derdi.piskolojik rahatlatıcı hafif bir antidepresanda alabilirsin
Banada cansiz geliyor saclar cok stresli oldugum dönemler uyku sorunu yasiyorum ve cok stresliyim bu dönem takviye olarak priorin pharmaton magnezyum selenyum suda eriyen aspirin iyot suyu kullaniyorum bunlarin yanina solgar saw palmetto ekleyebilirim beslenmemde kirmizi et agirlikli sanirimki stres uykusuzluk etkiliyor benim süreci 100.günden önce beklentim yok
« Son Düzenleme: 13 Aralık 2022, 18:18:12 Gönderen: Sacsizkel »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #149 : 13 Aralık 2022, 18:07:32 »
Saçlar güzel toparlamış donör iki ekime göre harika görünüyor