Gönderen Konu: ASMED KORAY ERDOGAN 26.9.2022 , 2.operasyon 'KE BOT' 2210 greft Fue  (Okunma sayısı 34623 defa)

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Şok dökülme daha başlamamış bundan sonra başlar çok güzel görünüyor saçlarınla ekilen yönlerin farkı yok maşallah
Evet hintell ilk ekimdede gec baslamisti aynisini yasiyorum insallah ilk ekimin kopyasi olur süreç
« Son Düzenleme: 17 Ekim 2022, 09:07:24 Gönderen: Sacsizkel »
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Seven

• Sr. Member
Harika duruyor saçların şok öncesi saç ekim kalitesi ulaşılması kolay bir kalite değil süper
Biterse Bitsin Sonu değil ya!!

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Harika duruyor saçların şok öncesi saç ekim kalitesi ulaşılması kolay bir kalite değil süper
Tesekkur ederim cok detayli analizler yapildi Ke Bot ta sacin her cm2 si tarandi ayrica sac ekiminde dr koray erdoganin tecrubesi hisleri ile boyle bi goruntuye ulastim çok şükür, asmedde sac ekiminde ilk ekimde iyi bir sonuc alip ikinci kez ektiren siklastirma yaptiran tek kisiyim bu forumda bende merakla bekliyorum sonucu.
« Son Düzenleme: 17 Ekim 2022, 10:08:03 Gönderen: Sacsizkel »

duman134

• Sr. Member
Kabuk sonrası görüntün gerçekten çok güzel umarım hepsi çıkar

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kabuk sonrası görüntün gerçekten çok güzel umarım hepsi çıkar
Tesekkur ederim duman aslinda kabuk dökümünde gidenlerde oldu ona ragmen görüntü benide memnun etti fazlasiyla artik soku bekliyorum bende gec oluyor sok bakalım hayirlisi insallah

Avcibey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hayirli olsun kardesim, cok guzel gozukutor

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Şok dökülme basladi siklastirma ekimi oldugu icin ayirt edemiyorum süreç benim icin cok rahat geciyor Ke Bot taramasi detayli bilimsel analizler ve dr koray erdoganin tecrubesi  ince isciligi ile görüntüden cok memnunum bilimsel analizlere dr koray erdogan bakış açısını katmiş bambaska birsey olmuş
« Son Düzenleme: 24 Ekim 2022, 10:53:22 Gönderen: Sacsizkel »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hala şok dökülmen olmamış geçen ekiminde de geç olmuştu sanıyorum?
Bu kez umarım hiç olmaz harika görünüyor
Global Moderator

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hala şok dökülmen olmamış geçen ekiminde de geç olmuştu sanıyorum?
Bu kez umarım hiç olmaz harika görünüyor
Oldumu olmadimi ayirt etmekte sećmekte zorlaniyorum olucak ilk ekimde de gec olmustu gönül isterki olmasin olsada insallah sürec ilk ekimimdeki gibi seyreder 4.5 ayda saclarim cikmisti umarimkine aynisini yâşarım

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayirli olsun kardesim, cok guzel gozukutor
Tesekkur ederim kardesim bende goruntuden cok memnunum sıklastırma ekiminin şöyle bi avantaji var koray erdoganda düsünenler icin sürec 10 günden sonra hic ekim yaptirmamis gibi devam ediyor suan 1 aydayim ekim yaptirdigimi bilmeyen kimse anlayamadi tabi bunda kendi saclarimin olmasi buyuk avantaj surec cok rahat oyuzden

kelveötesi35

• Hero Member
Kardeşim ekimin hayırlı olsun. Surecin istediğinden cok daha güzel sonuçlansın insallah

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeşim ekimin hayırlı olsun. Surecin istediğinden cok daha güzel sonuçlansın insallah
Tesekkur ederim kardesim birseyi önce hayal ediceksin bu hayatta koray erdoganda ektirmeyi hayal etmistim hep ilk ekimimde gercek olmustu suanda ikinci ekimde ve suan hep hayalimde istedigim bi saç var sürekli hayal ediyorum onu insallah hayal ettigim gibi olur.
« Son Düzenleme: 27 Ekim 2022, 12:05:41 Gönderen: Sacsizkel »

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaslar verteks bolgesinde sok dokulme basladi paylasiyorum sizlerle bu goruntu cok can sıkıcı olsada sürec böyle sabretmek gerek bu hayatta hicbisi sabah uyaniyim hersey istedigim gibi olsun yok herseyin bi zamani var cocuk bile 9 ayda oluyor sen istesende hayat vermiyor cunku bi anda che guevera fildel castroyla beraber 1953 de ellerine keleşi almislar daga cikmislar 2 kisi kubada devrim yapmislar tek baslarina bir sozu vardi che nin birseyleri kazanmak istiyosan bazi şeyleri kaybetmen gerek fedakarlik yapman gerek diye bu sac ekimi sürecide bu söz gibi fedakarlik istiyor
« Son Düzenleme: 27 Ekim 2022, 12:08:22 Gönderen: Sacsizkel »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Sürecin normal seyrindr kel
Zaten deneyimli ve bilgili olduğun için mantıklı bir şekilde süreciniz anlatarak paylaşıyorsun bencr senin konun saç ektirecek kişiler için bilgi dolu ve saç ekiminin idrak edilmesi açısından çok önemli bir konu
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram