Gönderen Konu: ASMED KORAY ERDOGAN 26.9.2022 , 2.operasyon 'KE BOT' 2210 greft Fue  (Okunma sayısı 34608 defa)

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kabuk sonrası görüntünüz çok harika sanki saçları üç numara yapmışsınız hiçbir şekilde saç ekimi yapmamışsınız gibi bir görüntü var inanılmaz güzel
Tesekkur edeeim daha iyisi senin olsun evet kimse anlamiyor ekim oldugunu
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Selamlar hocam maşallah kabukları döktükten sonra harika bir görüntü ortaya çıkmış saçlarınızda biraz uzamış ekilen saçlarda milim boşluk yok süper duruyor ve çok doğal on günde kimse size saç ektirmiş diyemez işte kalite budur.
Tesekkur ederim kafamin icindeki milimleri gördü koray erdogan ona gore ekti cok memnunum bende görüntüden

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kabuk sonrası görüntün gerçekten harika kafan çok sık duruyor umarım ekrandan hepsi çıkar zaten hepsi çıkarsa facia olur saçlarını tarayamazsın çıktıktan:)
Evet artik sok dokulmeyi bekliyorum asil beklemek ondan sonra basliyor

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kabuk sonrası görüntü çok harika duruyor saçsızkel hocam
Sagol var ol gurbetci daha harikasi senin sizlerin olsun

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam harika duruyor maşallah. Efsane bir sonuca doğru adım adım ilerliyorsunuz. Darısı bizlerin başına :)
İnsallah umarim seninde ektirdimmi bilmiyorum ama efsane olur ektirirsende

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayirli olsun hocam takipteyim
Tesekkurler surec sonuna kadar duzenli paylasim yapicam ve herkese yardimci olmaya calisicam 13 senemi verdim saç işine aktaricam elimden geldigi kadar

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Cm2 de kaç greft oldu şimdi?

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Cm2 de kaç greft oldu şimdi?
Artik cm2 hesabini biraktim mm2 hesabi yapiyorum en derine inicem bu iste

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Artik cm2 hesabini biraktim mm2 hesabi yapiyorum en derine inicem bu iste

1 cm2 kaç mm2 ?

Bunalıyorum.aristo

• Jr. Member
  • **
Dostum saç ekimin çok güzel duruyor, hayırlı olsun dilerim

Yanlış bilmiyorsam orjinal bir saçta cm2 75 greft oluyor. En iyi saç ekimlerinde cm2’de 40/45 greft olabiliyor diye biliyorum. Şimdi sen cm2 85/90’lara çıkıldı deyince şaşırıdım. Yanlış bildiğim birşey varsa düzeltirseniz sevinirim

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dostum saç ekimin çok güzel duruyor, hayırlı olsun dilerim

Yanlış bilmiyorsam orjinal bir saçta cm2 75 greft oluyor. En iyi saç ekimlerinde cm2’de 40/45 greft olabiliyor diye biliyorum. Şimdi sen cm2 85/90’lara çıkıldı deyince şaşırıdım. Yanlış bildiğim birşey varsa düzeltirseniz sevinirim
Hocam o sacin mikronuna gore degisen birsey diyelimki 50 mikron daha fazla 70 mikron diyelimki 35 tane bile yetiyor herkesin cildi sac yapisi sac yogunlugu farkli ayrica eski bi doktor vardi alvi armaniydi galiba adi sahte dr raporu varmis diplomasi elinden alindi yillar once bildigim hatirladigim kadariyla cm2de 100 120 greft ektigi saclar vardi degisen birsey cilt yapisina gore ilk ekimde zor 75 80 yapmak ama ikinci ekimde 50 55 ise cm2 greft sayisi koray erdogan 75 80 lere cikabiliyor
« Son Düzenleme: 16 Ekim 2022, 11:36:03 Gönderen: Sacsizkel »

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaslar 20.gün sok dokulme cok az oldu ilk ekimdede sok dokulme gec olmustu bende sanirim benim cilt yapimla alakali ve dr koray erdogana ektirmemle alakali ilk ekimin kopyasini yasicam sanirim ilk ekimde 4 bucuk ayda saclarim cikmisti ayni filmi tekrar izlicem sanirim nesi farkli derseniz ayni filmin mel gibsonun cesur yürek diye bi filmi var 2 kere izledim ikinci izleyisimde daha farkli anladim bazen ayni filmi tekrar izlemekte heyecanli oluyor
« Son Düzenleme: 16 Ekim 2022, 13:02:14 Gönderen: Sacsizkel »

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ön çizgi zaten sorunun yok imiş daha da sık bir ekim olmuş. Tepeye yeter miktarda ekim yapılmış umarım ekilenler tutarda bu bölgede de sorunun kalmaz..
Ama bana kalır ise orta kısım İçin 3-4 seneye 1 ekim daha planlarsın sen.. Oray az ekim yapılmış ve minytür sac kılı çok fazla o bolge seni üzer..

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ön çizgi zaten sorunun yok imiş daha da sık bir ekim olmuş. Tepeye yeter miktarda ekim yapılmış umarım ekilenler tutarda bu bölgede de sorunun kalmaz..
Ama bana kalır ise orta kısım İçin 3-4 seneye 1 ekim daha planlarsın sen.. Oray az ekim yapılmış ve minytür sac kılı çok fazla o bolge seni üzer..
O bölgede bir sorun yoktu zaten dahada sıklaştı ben seni cok iyi anliyorum sloocer biz 40 kisiyiz hepimiz birbirimizi iyi biliriz :)) cikarsa benimdir cikmassa zaten hic benim olmamistir :) excuse me no smoking closed :))

Facebook Twitter Instagram