Gönderen Konu: ASUMAN HAIR -- 15.09.2022 -- 4500 GREFT (4100 SAÇ+400 SAKAL) -- YAŞ:26  (Okunma sayısı 18323 defa)

Kellüminati

• Full Member
elmas gibi işlenmiş sıklık çok iyi ön çizgi planlaması güzel aralara çok iyi girilmiş nokta kadar boşluk kalmamış vertekside begendim ama şunu belirtmek isterim sakaldan alıma karşıyım ilk ekim çünkü bence sakala gerek yoktu genel olarak planlama başarılı
Yorumunuz için teşekkür ederim hocam, saç yapım ince telli olduğu için sakal greftleri tepe ve üst bölgeye aralara ekildi asuman hanımdan ben rica ettim kendiside kabul etti. Bir de çene alt kısmında sakal yoğunluğum fazla olduğu için 400 grefti rahatlıkla tolere edeceğini düşünüyorum, ileride bir ekim ihtiyacım daha olursa sakaldan sanırım 2000 greftlik bi kapasitem olduğunu düşünüyorum.

karamaske

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Keşke bende ilk ekimde sakaldan tepeye ekim yaptırsaydım.
  • Ekim Tarihi: 06.09.2021
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 29
  • Medikal Tedavi Finasterid, Xpecia, mossi vitamin, mossi şampuan, mossi serum, prozinc plus

Kellüminati

• Full Member
Ekim sonrası 6. Gün ekim bölgesi ve dönör bölge durumu bu şekilde takviyelere devam ediyorum.
  • Ekim Tarihi: 15.09.2022
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 26

ImPaLa

• Hero Member
Harika yapmış saç ekim merkezi açık alana göre saç ekimimi maşallah yıkamalara devam gayet sağlıklı bir saç ekimi

Kellüminati

• Full Member
Harika yapmış saç ekim merkezi açık alana göre saç ekimimi maşallah yıkamalara devam gayet sağlıklı bir saç ekimi
Teşekkür ederim
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 26

Kellüminati

• Full Member
9. Gün kabuk dökümünü gerçekleştirdim , ekim ve dönör bölgesi görüntüsü bu şekilde.
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 26

erhan141

• Yeni üye
  • *
Ekimin hayirli olsun. İlk yıkamayı merkezdemi yaptin yoksa ekim günü eve geldinmi.

Kellüminati

• Full Member
Ekimin hayirli olsun. İlk yıkamayı merkezdemi yaptin yoksa ekim günü eve geldinmi.
Teşekkür ederim, ilk yıkama ekimden 1 gün sonra klinikte yapıldı.
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 26

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Kabuk sonrası görüntü çok güzel maşallah ön çizginde kafa yapına kalıp gibi oturmuş maşallah
Global Moderator

Kellüminati

• Full Member
Kabuk sonrası görüntü çok güzel maşallah ön çizginde kafa yapına kalıp gibi oturmuş maşallah
Teşekkür ederim hintell saç yapım biraz ince, kabuk dökümünden sonra greftlerinde küçük olduğu gözüküyor sanki.
Kullandığım takviyeler saçlarımı kalınlaştırır mı sence ?
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 26

Kellüminati

• Full Member
20. Gün durum bu şekilde. 14. Gün şok dökülme başladı stabil şekilde devam ediyor. Bugün itibariyle sabah akşam prozins plus losyona başladım, merkezin önerisiyle yıkamaları günde ikiye çıkarttık.
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 26

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kabuk sonrası görüntü harika ve şok dökülmenizde ugak ugak başlamış harika bir saç ekimi sonucunuzda güzel olacak inşallah.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Şok dökülme desavam ediyor saç ekimi sürecin de sağlıklı dostum inşallah güzel sonuç olacak.
Global Moderator

Kellüminati

• Full Member
Şok dökülme desavam ediyor saç ekimi sürecin de sağlıklı dostum inşallah güzel sonuç olacak.
Kabuk sonrası görüntü harika ve şok dökülmenizde ugak ugak başlamış harika bir saç ekimi sonucunuzda güzel olacak inşallah.
Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim :)
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 26

Roninn3

• Hero Member
20. Gün durum bu şekilde. 14. Gün şok dökülme başladı stabil şekilde devam ediyor. Bugün itibariyle sabah akşam prozins plus losyona başladım, merkezin önerisiyle yıkamaları günde ikiye çıkarttık.

şok dökülme daha devam eder hocam ,sadece ön çizgi bozulmadan biraz kalsa süper olur ,genelde iyi sonuçlanan ekimlerde ön çizgide şoktan kurtulan tüy formunda saçlar olur.

Facebook Twitter Instagram