Gönderen Konu: ASUMAN HAIR -- 15.09.2022 -- 4500 GREFT (4100 SAÇ+400 SAKAL) -- YAŞ:26  (Okunma sayısı 18292 defa)

Kellüminati

• Full Member
Herkese merhabalar saç ekiminin 105. günü güncellemesi:
Ekim merkezinin tavsiyesiyle iki gün önce alopexy t minoxidil spreye başladım sadece 1 şişe sabah akşam şeklinde kullanıcam sanırım çıkışları hızlandırma amaçlı böyle bir tavsiyede bulunuldu.
Bir de konazol şampuan yerine vichy descos DS kullanmamı önerdiler bir hafta önce onada başladım.
Fotoğrafralar neden yan yükleniyor bilmiyorum.

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Geliyor gelmekte olan dostum. İçini ferah tut 1 ay sonra artışı gözlerinle görmüş olacaksın. DS şampuan banada önerildi. Siparişi verdik bakalım. Hakkımız da hayırlısı :)
  • Ekim Tarihi: 01.06.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair Transplant
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32
  • Medikal Tedavi Xpecia, Propecia, Revita, Prozinc Plus, Konazol, Redoxon vs

Kellüminati

• Full Member
Geliyor gelmekte olan dostum. İçini ferah tut 1 ay sonra artışı gözlerinle görmüş olacaksın. DS şampuan banada önerildi. Siparişi verdik bakalım. Hakkımız da hayırlısı :)
Moral verici yorumun için teşekkürler abi :)
  • Ekim Tarihi: 15.09.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 26

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Sürecin normal seyrinde 105 gündesin kararmalarda başlamış ufak ufak çıkışlar kendini belli etmiş süreç normal hayırlısı olsun.
Global Moderator

Kellüminati

• Full Member
Sürecin normal seyrinde 105 gündesin kararmalarda başlamış ufak ufak çıkışlar kendini belli etmiş süreç normal hayırlısı olsun.
Teşekkür ederim
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 26

Mert Kaan Can Karataş

• Sr. Member
Hareketli döneme girdin ,saçlar kendini belli etmeye başlamış ,arkana yaslan ve izle bu ay :)

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sürec geriden gelicek en az 7 ay hareketlenme cok az
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Kellüminati

• Full Member
Sürec geriden gelicek en az 7 ay hareketlenme cok az
Geç olsun güç olmasın hocam :) çıksında geç çıksada olur.
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 26

Kellüminati

• Full Member
120. Gün
18 gündür minoksidil kullanıyorum 12 gün daha kullanıcam. Gelişim bana yavaş gibi geliyor yorumlarınızı bekliyorum.
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 26

Kellüminati

• Full Member
Bugün traş oldum donör bölgeyi bilerek çok kısa kestirdim net görebilmek için nerdeyse hiç iz yok.
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2023, 21:18:17 Gönderen: Kellüminati »
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 26

Emre307488

• Jr. Member
  • **
Hocam gerçekçi olmak gerekirse geriden geliyor minoks xpecia finasterid kullanmana rağmen ama canini sikma simdilik benim forumda gördüğüm 4 5 aya kadar gelişim olmayip sonra guzel atak yapan ekimler gordum seninki de oyle olacak büyük ihtimalle.cunku asuman hair kendini ispatlamis bir yer.

Konunun başında söylediğin ne uzayan ne dökülmeyen oldugu gibi duran saclara ne oldu onlardan bende de var.

Kellüminati

• Full Member
Hocam gerçekçi olmak gerekirse geriden geliyor minoks xpecia finasterid kullanmana rağmen ama canini sikma simdilik benim forumda gördüğüm 4 5 aya kadar gelişim olmayip sonra guzel atak yapan ekimler gordum seninki de oyle olacak büyük ihtimalle.cunku asuman hair kendini ispatlamis bir yer.

Konunun başında söylediğin ne uzayan ne dökülmeyen oldugu gibi duran saclara ne oldu onlardan bende de var.
Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Uzamayan saçları ben cımbızla aldım hocam zaten hicbir direnç göstermeden cıkıyor kolayca.
Ben o saçların şok dökülmeye uğramış kökünden ayrılmış fakat bir şekilde  deriye yapışıp kalmış olan saçlar olduğunu düşünüyorum. Tabii bu benim fikrim, forumda aydınlatılmamış bir konu bu.
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 26

Kellüminati

• Full Member
Gelişimi görmek açısından şöyle bir kolaj yaptım aynı ışık aynı açı.
Gelişim yavaşta olsa oluyo gibi :) Benim için yavaş olması bir problem yaratmıyor 1 seneye kadar beklerim :)  fakat ekilenlerin çıkmama fire verme olasılığıda tedirgin etmiyor değil.
Şuana kadar çıkan saçlar çok ince umarım zaman içinde kalınlaşır bekleyip görücez.
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 26

hyperKel

• Hero Member
Bence süreç yavaş işlemiyor dostum rahat ol bir iki ay sonra çok daha farklı olur durumun olumlu anlamda .Önce kalınlar çıkar sonra ince olanlar asıl farkı o zaman görürsün.

Kellüminati

• Full Member
Bence süreç yavaş işlemiyor dostum rahat ol bir iki ay sonra çok daha farklı olur durumun olumlu anlamda .Önce kalınlar çıkar sonra ince olanlar asıl farkı o zaman görürsün.
Eyvallah sağolasın.
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 26

Facebook Twitter Instagram