Gönderen Konu: saç ektirmek istiyorum önerilerinize açığım  (Okunma sayısı 2162 defa)

gxl

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
saç ektirmek istiyorum önerilerinize açığım
« : 09 Ekim 2017, 12:47:54 »
selamlar,
öncelikle böyle bir forum sayfası açtığınız için kendi adıma çok teşekkür ederim.
arkadaşım bu forum sayfasını önerdi,bir çok doktor ismi geçiyor ve gayet yardımcı olunuyor dedi,
konumuza gelirsek saç ekimi  yaptırmak istiyorum, birçok yöntem var, hangi yöntem ne kadar etkili,hangi doktor daha iyi, fiyat aralığı ne kadar, saç ekimi yaptırmak istiyorum ama 10.000 tl lik fiyatlar okudum, ben o kadar masrafı karşılayamam,sadece uygun fiyatlı ve iyi bir doktora gitmek istiyorum, lütfen bana yardımcı olun kardeşlerim...

Mehikoko

• Sr. Member
  • Bir zamanlar herkes "saçların dökülmüş" derdi...
Ynt: saç ektirmek istiyorum önerilerinize açığım
« Yanıtla #1 : 09 Ekim 2017, 14:49:53 »
Butceniz ne kadar? Ve bir de aciklik durumunuz dokulme tipimiz nasil
Duygu denen şey, sadece kaybeden tarafta bulunan kimyasal bir kusurdur.

Emsi3419

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 09 Ekim 2017, 14:54:42 »
10 binlik iyi doktor dersen 2 3 daha cer zekeriya kula git kardesim tani açıklığın 3000 3500 kapatılacaksa greft başı 1 euro yada gasan akıl var özgür nalbant bunları araştır daha iyi hocalarda var tabi fakat sebin bütcenden dolayı bunlar gözüküyor

gxl

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 09 Ekim 2017, 17:58:45 »

10.000 tl ye kadar yolu var tepe noktası ve ense bölgemdesaçlar var , ön çizdi ve yanlarım açıldı, ön çizgim çok geride ve alnım gerçekten parlıyor artık bu durumdan çok rahatsızım

Mehikoko

• Sr. Member
  • Bir zamanlar herkes "saçların dökülmüş" derdi...
« Yanıtla #4 : 09 Ekim 2017, 21:40:17 »

10.000 tl ye kadar yolu var tepe noktası ve ense bölgemdesaçlar var , ön çizdi ve yanlarım açıldı, ön çizgim çok geride ve alnım gerçekten parlıyor artık bu durumdan çok rahatsızım

Hocam o butceyle forumda arastirirsan bulabilirsin. Arenamed denilen yerden kesinlikle ama kesinlikle uzak dur. Forumda saç ekimi doktorlarının fiyatlari diye ayrıca bölüm var . Oraya bak öncə. Kendi butcen yeten yerleri ayır biyere kaydet. Sonra onların ekimlerini tək tək takip et. Sonuçları gör. Yapilan yorumlari oku sonra karar ver. Bu cok önemli bir karar. Ben mart 2017 de uye oldum siteye arastira arastira daha gecen ay ekim yaptirdim
Duygu denen şey, sadece kaybeden tarafta bulunan kimyasal bir kusurdur.

gxl

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 18 Ekim 2017, 10:55:54 »

Hocam o butceyle forumda arastirirsan bulabilirsin. Arenamed denilen yerden kesinlikle ama kesinlikle uzak dur. Forumda saç ekimi doktorlarının fiyatlari diye ayrıca bölüm var . Oraya bak öncə. Kendi butcen yeten yerleri ayır biyere kaydet. Sonra onların ekimlerini tək tək takip et. Sonuçları gör. Yapilan yorumlari oku sonra karar ver. Bu cok önemli bir karar. Ben mart 2017 de uye oldum siteye arastira arastira daha gecen ay ekim yaptirdim

bir ayrıntı vermek istiyorum ben bayanım, ve bu forumlarda olmaktan biraz çekiniyorum, bayanlarda saç tıraşı olmuyor diye duydum ama nasıl yapılıyor onu bilmiyorum. bu konu hakkında bilginiz var mıdır?

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 18 Ekim 2017, 11:36:04 »

bir ayrıntı vermek istiyorum ben bayanım, ve bu forumlarda olmaktan biraz çekiniyorum, bayanlarda saç tıraşı olmuyor diye duydum ama nasıl yapılıyor onu bilmiyorum. bu konu hakkında bilginiz var mıdır?

foruma hosgeldiniz, forumda cekinecek bir durum sozkonusu degil. Bayan olmaniz sac sorunlarindan muzdarip olmayacaginiz anlami tasimiyor.

bayan olmanizdan sebep oncelikle sac dokulme sebebinin teshisi hayati onem tasiyor.Eger sac dokulme tipiniz erkek tipi sac dokulmesi ise bunun altinda cesitli hormonal bozukluklar yatiyor olmalidir ki oncelikle bunun ile alakali bir doktordan destekve tedavi  almaniz gerekmektedir.

bayanlarda gozuken diger bir sac dokulme tipi ise cesitli vitamin eksikliklerinden ileri gelmektedir ki genelde bu tip dokulmeler gecici olup genelde mezoterapi ve prp gibi tedavilere cevap vermektedir.

yanik ,yara vs. gibi cesitli sebeplerden meydana gelen kellik problemlerinde iyi bir ekim cogu zaman durumu duzeltmektedir.

son olarak gozlenen saclarin siki bir sekilte toplanmasi sonucu sakak ve on cizgide meydana gelen kayiplardir ki yine ekim bu tip kayiplara cozup niteligi tasir.

saclari kesmeden yapilan tek ekim KORAY ERDOGAN hocanin LONG FUE isimli ekim teknigidir ki oldukca pahali bir ekimdir.

ekim alanindaki saclar kesilmeden sadece donor alandaki saclar kisaltilarak ekim tercih edilebilir ama belirttigim uzere once sac kaybinizin sebebi ve tipi hakkinda bilgi sahibi olmak onemlidir.

iyi forumlar

Facebook Twitter Instagram