Gönderen Konu: History Hair, Emrah bey ve ekibi - 24.08.2022 saç ekimi 5000 greft Yaş 28  (Okunma sayısı 11863 defa)

Naonde

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Yorumun için teşekkürler abi inşaallah biraz daha sıklaşır ve kalınlaşırsa çok daha iyi olur benim için. Alttan gelen çok ince ve kısa saçlar görünüyor

Soulfly

• Sr. Member
şu ana kadar saç ekimin güzel gelişmiş bundan sonra ki süreçlerde biraz daha ön hat sıklaşırsa çok başarılı sonuç olarak kayıtlara geçer forumda

Naonde

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
şu ana kadar saç ekimin güzel gelişmiş bundan sonra ki süreçlerde biraz daha ön hat sıklaşırsa çok başarılı sonuç olarak kayıtlara geçer forumda
Yorumun için teşekkür ederim hocam umarım bundan sonra biraz daha gelişir.

tuncik61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Buda tam karşıdan

Merhabalar
Son durumunuz nedir? Paylaşım yapabilir misiniz? Klinik destek oluyor mu sürece

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Güncel fotoğraf paylaşmanız mümkün mü acaba?

Naonde

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
11 ay oldu arkadaşlar

ByCasss

• Saç Ekim
  • Full Member
    • Saç Ekimim
ön çizgi hala biraz seyrek gibi hocam doğrumu.
  • Ekim Tarihi: 23/01/2023
  • Ekim Merkezi ismi AKL Poliklinik
  • Greft Miktarı 4.470
  • Yaşınız 35
AKL Klinik Saç Ekimim : https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=30318.0
Takviyeler : Booster Vitamin + Xpecia + Propecia + Solgar Biotin + Solgar L-Arginine + Solgar Pycnogenol
Booster Sprey - Booster Şampuan

Naonde

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
ön çizgi hala biraz seyrek gibi hocam doğrumu.
Evet hocam biraz seyrek ama doğal duruyor diye rahatsız değilim. Ektirdiğimi söylemesem çoğu kişi anlamıyor ekim olduğunu ve çok doğal durduğunu söylüyorlar.

ByCasss

• Saç Ekim
  • Full Member
    • Saç Ekimim
Evet hocam biraz seyrek ama doğal duruyor diye rahatsız değilim. Ektirdiğimi söylemesem çoğu kişi anlamıyor ekim olduğunu ve çok doğal durduğunu söylüyorlar.
Aslında dediğiniz gibi çok net bi ön çizgide doğallığı bozuyor.Görüntü güzel ben sizin fikrinizi merak ettiğim için sordum önceki sayfalarda da revizyon isteyebilirim demişsiniz o açıdan sordum yani yanlış anlamayın :)
Benimde 6.ay dolmak üzere bir kaç güne çıkan saçların kalınlaşmasını bekliyorum hala çok cansızlar çünkü.Sizde 6. aydan sonra nasıl bi gelişim oldu yeni çıkışlarmı yoksa kalınlaşmamı oldu saç tellerinde.
  • Greft Miktarı 4.470
  • Yaşınız 35
AKL Klinik Saç Ekimim : https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=30318.0
Takviyeler : Booster Vitamin + Xpecia + Propecia + Solgar Biotin + Solgar L-Arginine + Solgar Pycnogenol

Naonde

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Aslında dediğiniz gibi çok net bi ön çizgide doğallığı bozuyor.Görüntü güzel ben sizin fikrinizi merak ettiğim için sordum önceki sayfalarda da revizyon isteyebilirim demişsiniz o açıdan sordum yani yanlış anlamayın :)
Benimde 6.ay dolmak üzere bir kaç güne çıkan saçların kalınlaşmasını bekliyorum hala çok cansızlar çünkü.Sizde 6. aydan sonra nasıl bi gelişim oldu yeni çıkışlarmı yoksa kalınlaşmamı oldu saç tellerinde.
Yok hocam yanlış anlamıyorum :) şu an memnunum ama bir kaç sene sonra revizyon düşünüyorum çünkü genel olarak istediğim sıklıkta değil. Bir seneye kadar sonuç gelmiyor 6 erken bana sorarsan bir seneye kadar yeni çıkışlar ve kalınlaşma oluyor yani bende oldu ama öyle öyle çok değil sadece biraz daha iyi oldu. Umarım seninki de istediğin gibi olur birazdan bakıcam sayfana :)

tuncik61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Prp ya da mezoterapi yaptırıyor musunuz? Hangi takviyeler alıyorsunuz?

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Azizim gayet güzel duruyor...

ByCasss

• Saç Ekim
  • Full Member
    • Saç Ekimim
Yok hocam yanlış anlamıyorum :) şu an memnunum ama bir kaç sene sonra revizyon düşünüyorum çünkü genel olarak istediğim sıklıkta değil. Bir seneye kadar sonuç gelmiyor 6 erken bana sorarsan bir seneye kadar yeni çıkışlar ve kalınlaşma oluyor yani bende oldu ama öyle öyle çok değil sadece biraz daha iyi oldu. Umarım seninki de istediğin gibi olur birazdan bakıcam sayfana :)
Teşekkür ederim hocam inşallah dediğiniz gibi bende de biraz daha iyileşme olur 🙏🏼 güle güle tarayın saçlarınızı 😊
  • Greft Miktarı 4.470
  • Yaşınız 35

Naonde

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Prp ya da mezoterapi yaptırıyor musunuz? Hangi takviyeler alıyorsunuz?
Son 4 aydır hiçbir şey kullanmıyorum hocam prp en son 4 ay önce yaptırdım

Facebook Twitter Instagram