Gönderen Konu: History Hair, Emrah bey ve ekibi - 24.08.2022 saç ekimi 5000 greft Yaş 28  (Okunma sayısı 11871 defa)

kelveötesi35

• Hero Member
Kardeşim tüm konunu okudum. Ekimin hayırlı olsun. Çizgini begenmedim, onun harici herşey normal gibi.

Çıkış ve kararmalar daha devam edecek. Sakin bir şekilde süreci takip edersen daha güzel saçların olacaktır eminim  |-nazarboncugu-|

Naonde

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeşim tüm konunu okudum. Ekimin hayırlı olsun. Çizgini begenmedim, onun harici herşey normal gibi.

Çıkış ve kararmalar daha devam edecek. Sakin bir şekilde süreci takip edersen daha güzel saçların olacaktır eminim  |-nazarboncugu-|

Yorumun için teşekkür ederim evet çizgi daha iyi olabilirdi, sakin kalmaya çalışıyorum ama bildiğin gibi bu bambaşka bir süreç ve gerçekten sabır istiyor insan düşünmeden yapamıyor. :) Umarım dediğin gibi benim ve buradaki tüm arkadaşların saçları daha iyi olur

Naonde

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Bu ters ışık fotoğrafları çok güzel oluyor  :D

xaz34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
o kellik görüntüsü gidince beklemek daha kolay.
gayet iyi görünüyor
  • Ekim Tarihi: 29.08.2022
  • Ekim Merkezi ismi Dr.Serkan Aygın Hair Transplant Clinic
  • Greft Miktarı 4600
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi Yok

xKarax

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
yakindan bir resim atarmisin dostum ?
  • Yaşınız 35

Naonde

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ülkemizde yaşanan bu büyük afetten dolayı vefat edenlere Allahtan rahmet sağ kalanlara sabırlar diliyorum. Bu süreçte çok fazla üzüldüm ve saçlarım aklıma bile gelmedi daha yeni yeni toparlıyorum ama bir taraftan da hayatımız devam ediyor. Dün saçlarımın son halini çektim sizlerle paylaşmak istiyorum
Bugünle 174. Gün oldu

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
ne kullanıyorsun saç ekim sürecin de dostum süreç erken saç gelişimin devam ediyor

çıkışlar olumlu ama artması gerek ve kalınlaşması bu da zamanla olur tabi destekle bu durum hızlana bilir
Global Moderator

Naonde

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
ne kullanıyorsun saç ekim sürecin de dostum süreç erken saç gelişimin devam ediyor

çıkışlar olumlu ama artması gerek ve kalınlaşması bu da zamanla olur tabi destekle bu durum hızlana bilir

Günde 1 adet xpecia tablet ve 2 haftadır hairforte sprey kullanıyorum hocam. Biraz artsa ve kalınlaşsa bana yetecek ama ne artıyor nede kalınlaşıyor hocam. Ve hairforteyi kullandığımdan beri spreyle masaj yaparken ince ince saç telleri dökülüyor sebebi nedir acaba?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
süreç erken eger kalınlaşmakta zorlanıyorsa saçlar bu beslenmıyor anlamına gelir ya da çoklu grefler ekilirken hasar aldı bir kaç nedeni var yol finasterid çıkıyor o zaman
tabi şu an 174 gündesin süreçde saç gelişimi devam edecek erken sayılır
Global Moderator

baldLion

• Hero Member
5000 greftlik bir sonuç yok ortada böyle giderse malesef revizyon gerekebilir dostum.

Naonde

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
süreç erken eger kalınlaşmakta zorlanıyorsa saçlar bu beslenmıyor anlamına gelir ya da çoklu grefler ekilirken hasar aldı bir kaç nedeni var yol finasterid çıkıyor o zaman
tabi şu an 174 gündesin süreçde saç gelişimi devam edecek erken sayılır

Anladım Hintell hocam teşekkür ederim, bir senenin tamamlanmasını beklicem mecbur duruma göre klinikten revizyon talep edicem

Naonde

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
5000 greftlik bir sonuç yok ortada böyle giderse malesef revizyon gerekebilir dostum.

Evet revizyon gerecek geçen aydan buna hazırladım zaten kendimi, az çok ne olacağı belli oluyor zaten bu günlerde yani daha çıkışların olacağını sanmıyorum ama biraz kalınlaşsa iyi olur benim için

Naonde

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
194. Gün, fotoğraflar ışık altında çekildi. Günde 1 adet xpecia tablet ve günde 1 kere hairforte sprey kullanıyorum arkadaşlar

Naonde

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Buda tam karşıdan

Facebook Twitter Instagram