Gönderen Konu: Master Hairtransplant 5000 Greft 03.09.2022 Yaş 28  (Okunma sayısı 1411 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Master Hairtransplant 5000 Greft 03.09.2022 Yaş 28
« Yanıtla #16 : 21 Eylül 2022, 22:35:28 »
 sayı çok .donore zaman ver.herhalde ilere daha dokulmez diye çok tuttular gene fazla.ekim gecte çıkabilir tepe geriden gelir.1.5 sene beklicen .artık geriye bu kalıyor
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 21 Eylül 2022, 22:40:21 »
Kendi ekim öncesi saçlarını güçlendir dostum
Donör blgeni çok hırpalamışlar çok dengesiz bir saç ekimi yapmış saç ekim merkezi
Umarım toparlar sorun kalmadan.

Ekim alanıda sağlıklı görünüyor
Global Moderator

Doruhan Özkan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #18 : 21 Eylül 2022, 22:48:37 »
Kendi ekim öncesi saçlarını güçlendir dostum
Donör blgeni çok hırpalamışlar çok dengesiz bir saç ekimi yapmış saç ekim merkezi
Umarım toparlar sorun kalmadan.

Ekim alanıda sağlıklı görünüyor

Yorumunuz için teşekkür ederim dengesizlikten kasıt nedir acaba planlama olarak mı çok anlamıyorum malesef,donör alanım başta sağlıklı gözüküyordu sizce toparlar mı ? Takviyeler ve masaj konusunda da kafam çok karışık hergün yıkayıp o esnada masaj yapıyorum fayda alırmıyım zarar verirmiyim bilmiyorum biraz pinpirikliyim :/ Mevcut saçlarımı güçlendirmek için ne tavsiye edersiniz acaba ekimden önce bazı dönemlerde özellikle spora ara verince saç tellerimde bir kalınlaşma bir canlılık oluyordu sık yıkasamda sebebeni bir bulsam  :D

Doruhan Özkan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #19 : 21 Eylül 2022, 22:50:40 »
sayı çok .donore zaman ver.herhalde ilere daha dokulmez diye çok tuttular gene fazla.ekim gecte çıkabilir tepe geriden gelir.1.5 sene beklicen .artık geriye bu kalıyor

Yorumunuz için teşekkür ederim sakındığın göze çöp girer derler sürece güvenicez artık kasmanın bir alemi yok ama insan evham yapıyor merak ediyor tabi takviyeler konusunda tavsiyeniz olursa dinlemek isterim forumda çok konu çok takviye kullanan var ne fayda sağlar ne zarar verir bilmiyorum

Trevor

• Hero Member
« Yanıtla #20 : 21 Eylül 2022, 23:16:31 »
ekim güzel görünüyor ama donör bölgeden alım konusunda ekim merkezi biraz sıkıntılı çalışmış ,mutlaka toparlayacaktır fakat kulak üstlerine denk gelen yerlerin düzelmesi daha zor olur.

Doruhan Özkan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #21 : 21 Eylül 2022, 23:22:52 »
ekim güzel görünüyor ama donör bölgeden alım konusunda ekim merkezi biraz sıkıntılı çalışmış ,mutlaka toparlayacaktır fakat kulak üstlerine denk gelen yerlerin düzelmesi daha zor olur.

yorumunuz için teşekkürler,10. gün yıkamasından sonra donör daha sağlıklıydı nedense oradan da dökülme oldu şok dökülme gibi toparlar umarım

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #22 : 21 Eylül 2022, 23:42:25 »
 şu an yapman gereken bişi yok ilk 72 saat çok onemlidir carpmamışsın kanatmamışsın.ekim harici kendi saçındada bir dokulme sinyali yok.şu an bişiye gerek yok.saçlar bir çıkmaya baslasın o zaman gene değerendirilir
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Doruhan Özkan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #23 : 22 Eylül 2022, 00:14:08 »
şu an yapman gereken bişi yok ilk 72 saat çok onemlidir carpmamışsın kanatmamışsın.ekim harici kendi saçındada bir dokulme sinyali yok.şu an bişiye gerek yok.saçlar bir çıkmaya baslasın o zaman gene değerendirilir

Valla gözümün içi gibi baktım hala öyle devam ediyorum,dökülme genel heryerden oluyor ekim yeri özellikle kendi saçım tepe bölgesinde elime birşey gelmedi pek.Böyle devam o zaman bir sorum daha olacak evdeyim ve yatakta oluyorum genelde kafamı yastığa koyduğum yer donör bölgesinde açılma meydana gelmiş tam arkada hava falan almadığından dolayı mıdır?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #24 : 22 Eylül 2022, 00:22:06 »
 ya aşırı yuklendiler oraya yada tranvaya uğradı.3 5 ay sonra gelir tranvaysa.beslenememe sorunu ihtimal yani yastığa koyduğun yer kan dolaşımı zayıflaması. ama diğer ihtimallerden daha zayıf bir ihtimal bence.
 şimdi gene baktım kabuk dokumu onceside yukardan bir resimde orası falso gozukuyor.ama kalıcı bişi olcağını sanmıyorum

Doruhan Özkan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #25 : 22 Eylül 2022, 00:51:17 »
ya aşırı yuklendiler oraya yada tranvaya uğradı.3 5 ay sonra gelir tranvaysa.beslenememe sorunu ihtimal yani yastığa koyduğun yer kan dolaşımı zayıflaması.ama diğer ihtimallerden daha zayıf bir ihtimal bence.
 şimdi gene baktım kabuk dokumu onceside yukardan bir resimde orası falso gozukuyor.ama kalıcı bişi olcağını sanmıyorum

Anladım çok teşekkürler sürece bırakıcam o zaman kabuk dökümünden sonra iyice çoştu bazı yerler donörde,ilk başlarda açıklık gözükmüyormuş. |-nazarboncugu-|

Doruhan Özkan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #26 : 22 Eylül 2022, 22:47:49 »
Herkese iyi akşamlar az önce bir yıkama gerçekleştirdim ve tepe bölgesinde sivilce sandığım şeyler vardı kurumuş gibilerdi elime fazlası geldi su toplamış gibi ayrıca yine tepe bölgesinde kırmızı gitmeyen bir nokta ve ön ekim alanına doğru derinin üzerinde pembe küçük şişkikler mevcut bunlar bir sorunmudur anlamadım sayıları artıyor gibi.

Keza ekim alanlarına ortadaki saçlarımdan doğru elimi sürterek geldiğimde ekim olmayan yerle birleşimi baya çukur veya ekim alanı hala şiş özellikle yıkamalardan sonra bu şişlik artıyor bazı kişilere sordum böyle birşey yaşamamışlar yorumunuzu almak isterim

Forumda bir arkadaş bir masaj videosu paylaşmıştı deriyi tutup iki parmak arasında kıstırarak bekleniyordu bu uygulama ekilen köklere zarar teşkil eder mi?

Saygılar,sevgiler

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #27 : 22 Eylül 2022, 23:04:25 »
 kanama olmadıkça bişi olmaz.daha masaj yapma risk alma

Doruhan Özkan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #28 : 22 Eylül 2022, 23:09:53 »
kanama olmadıkça bişi olmaz.daha masaj yapma risk alma

10.yıkamadan beri parmak uçlarıyla ovalıyordum son birkaç yıkamada dediğim şekilde nazikçe sıkıştırıyorum.Umarım zarar vermemişimdir masaj öneriliyor diye yaptım.Şişlikler ve yaralar konusunda yorumunuz ne olur acaba kanama olmadı ama endişelendiriyor şişlikler iltihap mı veya içeride bir komplikasyonmu oluştu diye

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #29 : 22 Eylül 2022, 23:14:21 »
 pardon ben besleme amaçlı masajı sandım.karıştırmışım.merkez ne öneriyorsa onu yap onun dısına çıkma.şişlikler falan zaman zaman gozlemlenir.sonuca etken olucağını sanmıyorum.iltahapta olabilir ara merkezi soyle ilaç solerler.bazen mikrop kapıyor bazen iltahap şu bu kanama olmadıkça köke bişi olucağını sanmıyorum

Facebook Twitter Instagram