Gönderen Konu: 29.08.2022 - Şahin Çelik - 4500 Greft - 32 Yaş  (Okunma sayısı 16506 defa)

Kel Pacino

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 29.08.2022 - Şahin Çelik - 4500 Greft - 32 Yaş
« Yanıtla #240 : 01 Ağustos 2024, 20:18:05 »
Valla ben verdiğim emekten çok ziyan olan greftlerime yanıyorum. Fakat nasip kısmet işi bunlar benle aynı dönemde Şahin Bey'de ektiren çok fazla arkadaşta sorun yaşandı hepsinin konusu forumda mevcut aransa bulunur. Şu dönem Ankara için Bekir Bey bayağa popüler ilerde bozar mı bilmem ama ben tam şu an ektiriyor olsam kendisiyle kesin bir görüşme yapardım.

Brkclk95

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #241 : 21 Ağustos 2024, 22:53:11 »
Ekimin başarılı olma meselesi gerçekten tam bir araştırma konusu. Aslında bu forumda bu kadar biriken tecrübelerin çok güzel istatiksel çalışmaları yapılarak kime neye göre bu başarı oranının daha yüksek olduğu belirlenebilirdi ama ister istemez ciddi bir mesai gerektiren hatta akademik bir çalışma konusu olurdu. İstediğiniz gibi bir sonuç alamamış olmanıza çok üzüldüm doğrusu. Yine de inşallah bundan sonraki süreçte birden ilerlemeler kaydedersiniz. Takipteyim

The Banker

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #242 : 22 Ağustos 2024, 10:05:27 »
Sn. Kel Pacino,

Öncelikle güncel durumunuz bence kötü değil. Şuan ki durumunuzda bile olmak isteyen çok sayıda kişi vardır.

Haklısınız 2 ekim sonucunda öyle bir merkezin saçlarınızı çok daha üst düzey hale getirmesi lazımdı.
Şahin Çelik genelde standartların dışına çıkmayan kendini sürekli geliştirme konusunda birazcık eksiği olan bi yer.
En azından bence size neden istenilen sonuca ulaşılmadığının açıklanması lazım. Yıllarca bu işe kendini adamış bir uzmandan (Şahin Çelik ) bahsediyoruz.
" Ya işte bazılarında olmuyorsa olmuyor. Bazı kişilerde tutmuyor ekilen saçlar. Nasip,kısmet ,şans bu işer " demek yada neden olmadığını bilmemek bence merkezlerin büyük ayıbı.
bu konuda kendilerini geliştirmeleri lazım.
yıl olmuş 2024.

Facebook Twitter Instagram