Gönderen Konu: MEDEKS , 5700 GREFT , 31 YAŞ , 26.08.2022  (Okunma sayısı 33403 defa)

Murating

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: MEDEKS , 5700 GREFT , 31 YAŞ , 26.08.2022
« Yanıtla #255 : 20 Mart 2023, 19:25:57 »
o izler geçecekse sorun yok ama böyle kalacaksa ben saç ektirmekten vazgeçtim kardeşim. sen yanlış anlama lütfen. saçlarımın arkasını yanını uzun bırakacaksam saç ektirmemin bi anlamı yok. hatta uzun bıraksan bile belli olur seninkiler. üstelik benim iki ekime ihtiyacım var seninkinden daha bile çok iz kalabilir. 7 ay falan olmuş sen ektireli sanırım. şimdiye iyileşmezmiydi acaba.

Mert Kaan Can Karataş

• Sr. Member
« Yanıtla #256 : 20 Mart 2023, 21:16:12 »
o izler geçecekse sorun yok ama böyle kalacaksa ben saç ektirmekten vazgeçtim kardeşim. sen yanlış anlama lütfen. saçlarımın arkasını yanını uzun bırakacaksam saç ektirmemin bi anlamı yok. hatta uzun bıraksan bile belli olur seninkiler. üstelik benim iki ekime ihtiyacım var seninkinden daha bile çok iz kalabilir. 7 ay falan olmuş sen ektireli sanırım. şimdiye iyileşmezmiydi acaba.

Yok dostum neden yanlış anlayayım ,ben memnunum zaten  :) Eğer yanların yoğun olmasını önemsiyorsan ekimi boşver zaten .Ayrıca sen donör izi görmemişsin ,bu gayet dengeli bir alım bence kardeşim .Ayrıca saçın yanlarda daha seyreltilmesi üstü daha yoğun gösteriyor. Süreci paylaşıyoruz ki hem biz bilmediklerimizi öğrenelim ,hem ekim olacaklara yardımcı olalım.Sorun yok  :)Saç ekimi bugün ektirdim yarın saçım çıksın ,yanlar aynı kalsın gibi bir ameliyat değil. Saçın çıkmama ihtimali bile var kardeşim .Uzun bir süreç malesef.Sana tavsiyem foruma yeni üye olmuşsun 2 ay olmuş saç ekimine karar vermeyi iyice araştır.Ben 5 yıl araştırdım.Sonra ekim için kararını ver dostum.Eğer çok geniş bir alan varsa belli bir açıklığın kapamıp diper taraf tepen açık kalacaksa seni mutlu edecek mi ?İyi değerlendirmeni isterim acele etme .
« Son Düzenleme: 20 Mart 2023, 21:23:18 Gönderen: Mert Kaan Can Karataş »

Murating

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #257 : 20 Mart 2023, 21:41:52 »
üye yeni oldumda uzun yıllardır araştırıyorum. ben yanları ve arkaları seninki gibi kestiriyorum sıfıra yakın yani. bu kadar iz kalıyorsa çok gözükür. yanları 3-4 numara kestirsem bu sefer istediğim bir saç olmuyor rahat edemem. yani şu an tepe nasıl oluru falan geçtim buraya takıldım. iz konusu çok önemli. bende medeksde karar kılmıştım çünkü. medeksin donör bölgesini çok hor kullandığına dair şeyler okumuştum. dedim acaba herkestemi böyle iz kalıyor. sen kendindeki izler için görüştünmü medeksle falan. böyle kalacak veya geçecek gibi şeyler söylüyolarmı.

ssrrss

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #258 : 20 Mart 2023, 21:55:01 »
Merhaba. Ben de Medeks'te eylül sonu ekim yaptırdım. Hem donör hem de üst kısımdan şu an memnunum. İkinci seans da olacak sadece önlere yapıldı. Şu an için seyrek ama oturacaktır diye düşünüyorum. Çok kıvırcık çıkıyor. Bir haftadır çok dökülme var, bazıları köklü gibi. Bu normal mi? özellikle @hintell gibi bilgili birinden bilgi almak isterim :) medeks'i de onun yorumları üzerine tercih etmiştim.

Mert Kaan Can Karataş

• Sr. Member
« Yanıtla #259 : 20 Mart 2023, 22:12:12 »
üye yeni oldumda uzun yıllardır araştırıyorum. ben yanları ve arkaları seninki gibi kestiriyorum sıfıra yakın yani. bu kadar iz kalıyorsa çok gözükür. yanları 3-4 numara kestirsem bu sefer istediğim bir saç olmuyor rahat edemem. yani şu an tepe nasıl oluru falan geçtim buraya takıldım. iz konusu çok önemli. bende medeksde karar kılmıştım çünkü. medeksin donör bölgesini çok hor kullandığına dair şeyler okumuştum. dedim acaba herkestemi böyle iz kalıyor. sen kendindeki izler için görüştünmü medeksle falan. böyle kalacak veya geçecek gibi şeyler söylüyolarmı.

Dostum 2 ekime ihtiyacın varsa o donör ister istemez yorulur .Eğer yanlarda açıklık oluşması seni rahatasız ediyorsa iyi düşünmelisin.Ben saçın üstüyle ilgileniyorum   :) Benim daha 1 kişi saç ekimi olduğumu anlamadı bile  ;D Eğer donör alımı iyi olsun diyorsan ahmet tosun neredeyse hiç belli olöadan alıyor diye biliyorum ,ama geniş alanım var diyosan medeks ,fiyat önemliyse farklı bir tercih.Bunu iyi değerlendirmeni isterim.Benim memnuniyet derecem çok yüksek.Kendi kararın .Umarım memnun olursun ,önemli olan senin mutlu olman .
« Son Düzenleme: 20 Mart 2023, 22:25:20 Gönderen: Mert Kaan Can Karataş »

Mert Kaan Can Karataş

• Sr. Member
« Yanıtla #260 : 20 Mart 2023, 22:14:30 »
Merhaba. Ben de Medeks'te eylül sonu ekim yaptırdım. Hem donör hem de üst kısımdan şu an memnunum. İkinci seans da olacak sadece önlere yapıldı. Şu an için seyrek ama oturacaktır diye düşünüyorum. Çok kıvırcık çıkıyor. Bir haftadır çok dökülme var, bazıları köklü gibi. Bu normal mi? özellikle @hintell gibi bilgili birinden bilgi almak isterim :) medeks'i de onun yorumları üzerine tercih etmiştim.

Hayırlı olsın .Dökülme bendede var bu ara kardeşim.Mevsimsel diyorlar burdaki arkadaşlar .Benimde canımı sıkıyor bu durum .

Murating

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #261 : 20 Mart 2023, 22:46:50 »
Ahmet daha iyi yapıyor iz kalmıyor diyorsan medeksde sorun var demektir. Demek iz bırakmayan bırakmıyor senin demene göre. kafam karıştı valla.

Mert Kaan Can Karataş

• Sr. Member
« Yanıtla #262 : 20 Mart 2023, 22:56:54 »
Ahmet daha iyi yapıyor iz kalmıyor diyorsan medeksde sorun var demektir. Demek iz bırakmayan bırakmıyor senin demene göre. kafam karıştı valla.
Dostum medeks sınırları zorluyor ,yüksek alım yapıp kafanı kapatmaya çalışıyor ,en yüksek grefle çalışıyor ,anlamayacak bişey yok :)

Murating

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #263 : 20 Mart 2023, 23:31:44 »
sana ikinci ekimi gerek görmedilermi ekim yapacakları zaman söylemedilermi ikincide gerekir diye ve ya şu an gerekiyormu sence. senin saç benimkinden fazla ilk haline bakarsam. birde ekim parası dışında sonraki ilaçlar şampuanlar falan ne gerekiyorsa artık onlar için ayrıca para aldımı medeks senden.

ssrrss

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #264 : 20 Mart 2023, 23:34:01 »
Hayırlı olsın .Dökülme bendede var bu ara kardeşim.Mevsimsel diyorlar burdaki arkadaşlar .Benimde canımı sıkıyor bu durum .

Tekrar çıkıyor muymuş dökülenler o kısmı çözemedim :)

Mert Kaan Can Karataş

• Sr. Member
« Yanıtla #265 : 21 Mart 2023, 08:47:06 »
sana ikinci ekimi gerek görmedilermi ekim yapacakları zaman söylemedilermi ikincide gerekir diye ve ya şu an gerekiyormu sence. senin saç benimkinden fazla ilk haline bakarsam. birde ekim parası dışında sonraki ilaçlar şampuanlar falan ne gerekiyorsa artık onlar için ayrıca para aldımı medeks senden.
Benim saçım hiç yok değildi ,boşlukluydu,ciddi anlamda aralara girilmesi gerekiyordu. Ben tepeye kadar özellikle heryerin kapanmasını istedim.Sınırları zorladılar saolsunlar.

İlaç ,şampuan falan eğer almak istiyorsa ayrıca para ödüyorsun.

Mert Kaan Can Karataş

• Sr. Member
« Yanıtla #266 : 21 Mart 2023, 08:49:44 »
Tekrar çıkıyor muymuş dökülenler o kısmı çözemedim :)
Kardeş bende onun derdindeyim  :) İnşallah çıkıyordur :D Her dökülen telde canımdan can gidiyor zaten   ;D Dökülürse ilerde bi daha ektiririrz artık  ;D İlaçla milaçla olmaz bu iş ,yatak performansı da önemli  ;D

ssrrss

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #267 : 23 Mart 2023, 00:06:36 »
Kardeş bende onun derdindeyim  :) İnşallah çıkıyordur :D Her dökülen telde canımdan can gidiyor zaten   ;D Dökülürse ilerde bi daha ektiririrz artık  ;D İlaçla milaçla olmaz bu iş ,yatak performansı da önemli  ;D

Hiç merkezle konuşabildin mi bu durumu? Ben sordum ekilen saçlar dökülmez gibi bir cevap aldım ve burada herkesin kullandığı destek haplarından önerdiler. İlginç bir durum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #268 : 23 Mart 2023, 00:12:39 »
 ekilen saç arkadaki omru kadar yasar.2 kulak arasındakiler daha uzun yasar.dandik yer ekerse aralara girdiği tum saçları doker iyi yerde ekse aradaki cılızlar tüyleşmişler ölür.eken yer iyise kendi saçlarının tranvaya uğrama ihtimalide var 4 5 aya gelir o saçlar.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

ssrrss

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #269 : 23 Mart 2023, 00:28:44 »
ekilen saç arkadaki omru kadar yasar.2 kulak arasındakiler daha uzun yasar.dandik yer ekerse aralara girdiği tum saçları doker iyi yerde ekse aradaki cılızlar tüyleşmişler ölür.eken yer iyise kendi saçlarının tranvaya uğrama ihtimalide var 4 5 aya gelir o saçlar.
travma kısmını anlamadım. 4 5 aya geri gelme ihtimali var ama travma ihtimali varsa gelmez mi demek istediniz?

Facebook Twitter Instagram