Gönderen Konu: Yasemin Gülgör Alfa Tıp - İzmir - 3500 Greft Saç ekim 25.08.22 - Yaş 25  (Okunma sayısı 24130 defa)

cod4ever

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Birkaç gün içerisinde görüşmeye gidicem, ücret iadesi talep edicem. Sonuç hiç hoşuma gitmiyor, önceden en azından saçlarım sadece seyrekti. Şuan ön taraflarda ekildiği belli oluyor ve dehşet seyrek duuyor. Para iadesini talep edicem, telafi ekimi derlerse düşüneceğim.
  • Ekim Tarihi: 25.08.2022
  • Ekim Merkezi ismi Yasemin Gülgör Alfa Tıp
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 25
Aga E Biotin ( Günde 2 ad.)
Arginine Proteinocean 5000 mg   ( Günde 1 ad.)
Kiperin Collagen  ( Günde 1 Ad. )
Omega 3  ( Günde 1 Ad. )
Natures Supreme Multivitamin For Men
Calsimax 1000 ( Günde 1 Ad. )
Magnorm 365 ( Günde 1 Ad. )
Prozinc Plus Losyon ( Günde 2 kere )
EVOCAPİL PLUS Onarıcı Köpük Şampu

Bilal47

• Yeni üye
  • *
Birkaç gün içerisinde görüşmeye gidicem, ücret iadesi talep edicem. Sonuç hiç hoşuma gitmiyor, önceden en azından saçlarım sadece seyrekti. Şuan ön taraflarda ekildiği belli oluyor ve dehşet seyrek duuyor. Para iadesini talep edicem, telafi ekimi derlerse düşüneceğim.
reis görüşmeye gittin mi ve para iadesi yapıldı mı
  • Ekim Merkezi ismi Yasemin gülgör
  • Greft Miktarı 4300
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi Prp + mezoterapi+ biotin

cod4ever

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Evet arkadaşlar görüşmeye gittim.
Hatta yukarıda para iadesini talep edicem demiştim, bundan vazgeçerek gittim. Yaptıkları ekimde hatalarının oldugunu biliyordum, bir sonraki ekimde bu hatalarını kabul ederlerse belki bir nebze de olsa başarılı bir telafi ekimi yaparlar diye düşündüm. Sonuna kadar yanılmışım.
Gittiğimde öncelikle beni yasemin, oğlu ve eşi karşıladı. Konuşmaya başladığımızda bana sen nerdesin uzun süredir görmüyoruz denildi, ben de sürecimin tamamlanmasını beklediğimi sonuçtan memnun olmadığımı ilettim. Yasemin direk saldırmaya başladı, ekim sonrasındaki çektikleri görüntüleri ve whatsapp profil fotoğrafımdaki fotoğrafı alıp öncesi sonrası diye kaydemişler   ;D Ben sonuçtan memnun olmadığımı, bir fotoğrafla sürecimi yorumlamamaları gerektiğini, saçımı canlı şekilde karşılarında gördüklerini belirttim. Ancak yasemin hiçbir şekilde uzlaşmaya yanaşmadı. Eşiyle düzgün bir şekilde bu durumu konusurkan bana sürekli “ uzun süredir gelmedin, prp yaptırmadın bu yüzden kendi saçınıda kaybettin “ diyerek suçu sadece prp’ye attılar. Benim ekimimi yapan Canan isimli çalışan saçımı kontrol ettiğinde sürecin gayet normal olduğunu tek bir ekimde 5000 greftten fazla ekilmesinin sağlık bakanlığı tarafından onaylanmadıgını iletti. Bana böyle yaklaştıklarında söylediğim iki şey vardı, farklı bir clinicte daha güzel kitlerle yaptırdığım 3 seans prp’nin olduğu. Ekiminde onların hatası olduğunu, ektikleri 3500 greftin bile ancak yarısının çıktığını belirttim. O sırada yasemin bırakın muattap olmayın diye çalışanlarına seslendi, çok garip bir ortamdı. Kurumsallıktan uzak, ne hastaya ne de müşteriye değer verilen bir yerdi. Eşine de bu konuda dava açacağımı söylediğimde biz sağlık bakanlığına bile ekim yaptık istediğin gibi açabilirsin dedi. Yani demem oki arkadaşlar, naçizane tavsiyem bu salonun önünden dahi geçmeyin. Ek olarakta bu forumdaki paylaştığım sürecimden bahsettiğimde bu forumun diğer kliniklerden para aldığını ve aldıkları paraya göre konulara yorum yapıldığını iletti yasemin  :)
Arkadaşlar ben bu salonun o kadar bilgisiz olduğunu düşünüyorum ki önerdikleri vitaminlerin bile günde kaç tane kullanılacaklarını bilmiyorlardı, ekim sürecimde düzgün yönlendiremediler. Ekim esnasında benden rapor parası talep ettiler. Ekim sonrasında telafi ekimi istediğimi, süreci beğenmediğimi ilettiğimde benimle dalga geçip, kovaladılar. Benim çok büyük bir hatam var, burada ekim yaptıracak kadar bilgisizdim..
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 25
Omega 3  ( Günde 1 Ad. )

cod4ever

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Buyrun arkadaşlar bu da iki daka önce çektiğim sürecin son haline dair fotoğraf
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 25
Omega 3  ( Günde 1 Ad. )

cod4ever

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bunda farklı açılardan
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 25
Omega 3  ( Günde 1 Ad. )

PANDA

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
geçmiş olsun

cod4ever

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
geçmiş olsun

Teşekkürler, bir sonraki ekimi Sibel Ulusan'da yaptırmayı düşünüyorum.

Saç ekimi yaptıracak herkesin bu forumda uzun uzun araştırma yapması ve süreçleri gözlemlemesi gerekir.
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 25
Omega 3  ( Günde 1 Ad. )

cod4ever

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Fark anlaşılmadığı için de şöyle bırakıyorum.
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 25
Omega 3  ( Günde 1 Ad. )

Danismankemal

• Full Member
Teşekkürler, bir sonraki ekimi Sibel Ulusan'da yaptırmayı düşünüyorum.

Saç ekimi yaptıracak herkesin bu forumda uzun uzun araştırma yapması ve süreçleri gözlemlemesi gerekir.

Cok dogru soyluyorsun, moralini bozma hocam. Bu kez riske girmeyip, forumda basarisini kanitlamis bir yer tercih etmeni tebrik ederim. Bence sonucun guzel olacak. Duzeltilemicek bir durum degil  |-nazarboncugu-|

cod4ever

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Cok dogru soyluyorsun, moralini bozma hocam. Bu kez riske girmeyip, forumda basarisini kanitlamis bir yer tercih etmeni tebrik ederim. Bence sonucun guzel olacak. Duzeltilemicek bir durum degil  |-nazarboncugu-|

Umarım dostum, bu ekimimle de ilgili hukuksal sürece başvuruyorum. Benim canım sıkıldıysa bana böyle davranan kişiler de hakettiklerini bulmalılar.

Sibel Hanım'la da görüşüp sonucumun iyi olması için 2. ekimi planlamak için baya bir hevesliyim.  Başında Sibel Hanımı tercih etmeliydim..

Yeni sürecimi de forumla paylaşacağım.
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 25
Omega 3  ( Günde 1 Ad. )

Roque Junior

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun, konunuzu baştan sona okudum, maalesef İzmir de iyi ekim merkezi ya bir ya iki tane, olumlu yanından bakılırsa nispeten az greft kullanmışlar, 3000-4000 greft daha kaldırır donör güzel bir ekim sizi mutlu eder

Kayser Soze

• Hero Member
Dökülmeye müsait alanın çok fazla.. Yaşına bakılırsa dökülme devam edecek. Ekilenler tutsa bile dökülecek olanlar nedeniyle her seferinde ekimin başarısız olduğu kanısı ortaya çıkabilir.

3.500 greft Ekim, bir tercih olarak secilmis. Bu normal, tercih edilebilir. İlla 5.000 greft tercih edilmesi gerekir diye düşünemeyiz.
7.5 aylık sonuç fotoğraflarını paylaşmışşın ekilen greft sayısına gore  fena durmuyor.

Sonrasında tek bir açıdan, hiç bir anlam cikartamayacagimiz bir açıdan fotoğraf paylaşıyorsun.
Ve Ekim merkezini kötülüyorsun.
Forumda pek tanımadığımız bir Ekim merkezi olsa da bu kadar kötülenmesini yanlış buldum
« Son Düzenleme: 13 Ocak 2024, 12:01:34 Gönderen: Kayser Soze »

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ben arkadaşın samimiyetine inanıyorum...ekim merkezini kötülemek değil amacı ....Ekimden mutsuz ne yani herkes buraya gitsin diye övgülermi  yağdırsın...merkezin yaklasımı saçma ...Ekim sonucunu prp ye bağlamak komik...Prpnin erkek tipi saç dökülmesine etkisi yok...bunu bizzat dermatolglara sordum...Asıl olan forumdaki gerçek ve akıllı takipçiler arkadaşın yaşadığı üzüntütüyü anlamışlardır...
« Son Düzenleme: 13 Ocak 2024, 19:44:55 Gönderen: Hublot »

Kayser Soze

• Hero Member
Ben arkadaşın samimiyetine inanıyorum...ekim merkezini kötülek değl amacı ....Ekimden mutsuz ne yani herkes buraya gitsin diye övgülermi  yağdırsın...merkezin yaklasımı saçma ...Ekim sonucunu prp ye bağlamak komik...Prpnin erkek tipi saç dökülmesine etkisi yok...bunu bizzat dermatolglara sordum...Asıl olan forumdaki gerçek ve akıllı takipçiler arkadaşın yaşadığı üzüntütüyü anlamışlardır...

Forumdaki üzüntüleri paylaşmayı bilirim, bundan şüphen olmasın. 3 yıldır paylaşıyorum da.

Ancak samimi paylaşımlar yapalım, Samimi olalım, birlikte sevinelim, birlikte üzülelim.
Şimdi 7,5 aylık görüntü ile şimdiki son görüntü aynı mı soruyorum sana. Neden 7,5 aylık o görüntüden sonra böyle bir açıdan, böyle bir görüntü paylaşıyor. Bu mudur samimilik.

Tum bunlarla birlikte Ekimden memnun olmadığını ben de görüyorum.
Peki sen söyledin mi, dökülmenin devam edeceğini, kullanmasi gereken takviyeleri, kullanmazsa dokulmenin devam edeceğini, saclarinin zayıf olduğunu, ekimle birlikte onların da zarara uğrayacağını, 3.500 greftin zaten düşük bir sayı olduğunu. Tüm bunlarla birlikte Ekim merkezinin sonucunu değerlendirmesi gerektiğini.
Söyledin mi bunları Ekim yaptıran arkadaşa?

Tüm bunların da etkisi var. Arkadaşın dokulme devam  etmiş. Greft sayısı da az olunca böyle bir sonuç ortaya çıkmış.
Neyse ki dava açacakmış, açsın da, hep beraber görelim, tamamen Ekim merkezi ile ilgili bir durum muymuş.
« Son Düzenleme: 12 Ocak 2024, 23:39:32 Gönderen: Kayser Soze »

Facebook Twitter Instagram