Gönderen Konu: Yasemin Gülgör Alfa Tıp - İzmir - 3500 Greft Saç ekim 25.08.22 - Yaş 25  (Okunma sayısı 25281 defa)

cod4ever

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dostum bence diplerde birsürü çıkacak kök görünüyor.Yoğunlaşacak ve kalınlaşacak bu ay.Bu saç 110-120 arası coşar.Takipteyim  |-onayisareti-|

Sağolasın dostum, bende senin konunun takipçisiym.

Bekleyişteyiz bakalım :)
  • Ekim Tarihi: 25.08.2022
  • Ekim Merkezi ismi Yasemin Gülgör Alfa Tıp
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 25
Aga E Biotin ( Günde 2 ad.)
Arginine Proteinocean 5000 mg   ( Günde 1 ad.)
Kiperin Collagen  ( Günde 1 Ad. )
Omega 3  ( Günde 1 Ad. )
Natures Supreme Multivitamin For Men
Calsimax 1000 ( Günde 1 Ad. )
Magnorm 365 ( Günde 1 Ad. )
Prozinc Plus Losyon ( Günde 2 kere )
EVOCAPİL PLUS Onarıcı Köpük Şampu
Farklı Saç Ekimi Sonuçları

cod4ever

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar merak ettiğim bir konu var, prozinc losyonla saçlarıma sert bir şekilde masaj yapıyorken 1 - 1.5 cm arasında olan saçlar dökülüyor.
Ancak şok dökülmeden kurtulanlar çok daha fazla uzadı, kendi saçlarım 3-4 cm aralığında.
Ense bölgemden geliyor galiba, bu durum normal mi ?
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 25
Omega 3  ( Günde 1 Ad. )

BeRan

• Sr. Member
Arkadaşlar merak ettiğim bir konu var, prozinc losyonla saçlarıma sert bir şekilde masaj yapıyorken 1 - 1.5 cm arasında olan saçlar dökülüyor.
Ancak şok dökülmeden kurtulanlar çok daha fazla uzadı, kendi saçlarım 3-4 cm aralığında.
Ense bölgemden geliyor galiba, bu durum normal mi ?

Ense değildir genç dostum, kendi ince güçsüz saçların döngüde bir arkadaş daha var senin yaşlarında başka bir merkezde ektirmiş onada anlattım sanada anlatayım, şimdi genetik dökülmen var yaşın genç dht baskın bir hormon ekim yaptın her şey güzel ama işin gerçek boyutu dht baskılayacı olmadan maalesef kendi ince saçların ekim alanının fazla beslenmesi ile birlikte incelerek döngüye girip dökülüyor gerçi bu gençlikte pek önerdiğim bir şey değil dht donör bölgen sağlamsa eğer 30'dan sonra ikinci ekime hazır ol.

BeRan

• Sr. Member
Ense değildir genç dostum, kendi ince güçsüz saçların döngüde bir arkadaş daha var senin yaşlarında başka bir merkezde ektirmiş onada anlattım sanada anlatayım, şimdi genetik dökülmen var yaşın genç dht baskın bir hormon ekim yaptın her şey güzel ama işin gerçek boyutu dht baskılayacı olmadan maalesef kendi ince saçların ekim alanının fazla beslenmesi ile birlikte incelerek döngüye girip dökülüyor gerçi bu gençlikte pek önerdiğim bir şey değil dht donör bölgen sağlamsa eğer 30'dan sonra ikinci ekime hazır ol.

NW ölçeğinde bu yaşlarda n5 n6 ekimleri güzel sonuçlar veriyor çünkü DHT görevini tamamlamış dökülecekleri silmiş süpürmüş 35 sonrası ekimlerde güzel sonuçlar verir hormon etkinliğini müthiş kaybediyor, biraz şov olarak görüyorum bu fin abanmaları 6 aylık bir süreç 35 üstüne idealdir.
Mesela senin için 12 ile 18 ay ya başladığın zamandan %5 bir kayıp olacak ya çok temiz baskılayacaksın yada artışla dht defteri kapanılacak ama yan etkileri yüzünden maalesef gençlerin bir çok çekingenliği var. Vichy aminexil ve dermaroller biraz daha canlandırır yavaş yavaş spreyden arınmaya başla alıştıkça saçların arar suni etki yaratıyor.

cod4ever

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

Çok sağolasın dostum açıklayıcı yorumun için, dht baskılamayı bir süre daha düşünmüyorum.
Şu an sadece aga-e ve prozinc losyon kullanıyorum bunlarda saw palmetto bitkisinden mevcut, bu birazcık baskılıyormuş DHT'yi tabi bir ilaç kadar etki asla bekleyemem..
Bir süre devam edicem, eğer çok dökülürse mecbur DHT'yi baskılayacağım.
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 25
Omega 3  ( Günde 1 Ad. )

cod4ever

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
89. Gün
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 25
Omega 3  ( Günde 1 Ad. )

BeRan

• Sr. Member
Çok sağolasın dostum açıklayıcı yorumun için, dht baskılamayı bir süre daha düşünmüyorum.
Şu an sadece aga-e ve prozinc losyon kullanıyorum bunlarda saw palmetto bitkisinden mevcut, bu birazcık baskılıyormuş DHT'yi tabi bir ilaç kadar etki asla bekleyemem..
Bir süre devam edicem, eğer çok dökülürse mecbur DHT'yi baskılayacağım.
Benim şiddetli tavsiyem sawları aç karnına içmek takiye olarak alıp, ben fin karşıtıyım bu yaşlarda ki gençler için kardeşim. Sanayi işçisi hayatı bitik adamın tercihidir 20-30'lu yaşlarda fin. Hormonun çalışma prensibini basitçe anlatıyoruz inatla zarar görmedim diyecek kadar bunamışlar.  o yüzden endişe etme bırak döküleceği dökülsün

Mert Kaan Can Karataş

• Sr. Member
Dostum süreç güzel gidiyor saçların yoğunlaşacak daha çok erken ,biraz sabırlı olmamız gerekiyor.120 günden sonra başlıyor çıkışlar.

cod4ever

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Benim şiddetli tavsiyem sawları aç karnına içmek takiye olarak alıp, ben fin karşıtıyım bu yaşlarda ki gençler için kardeşim. Sanayi işçisi hayatı bitik adamın tercihidir 20-30'lu yaşlarda fin. Hormonun çalışma prensibini basitçe anlatıyoruz inatla zarar görmedim diyecek kadar bunamışlar.  o yüzden endişe etme bırak döküleceği dökülsün

Bu ilaç "5-alfa-redüktaz" ismi verilen bir enzimin tip 1 olanının etkisini bloke ederek,  prostat boyutunu azaltarak ve kafa derisindeki saç büyümesini artıran vücuttaki testosteron seviyelerini arttıran bir ilaç, ben de sizinle aynı görüşteyim hocam.
Kesinlikle steroid sayılabilecek bir ilaç ve hormon dengesi bozulduğunda tedavi ( PCT ) kürleri bile işe yaramayabilir.

Ek olarak, aga-e'yi kahvaltı sonrasında alıyordum ancak bir süre açken deniyeceğim, teşekkür ederim.
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 25
Omega 3  ( Günde 1 Ad. )

Kimine11

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

Sanayi işçisi bitik adam? Bu nasıl benzetme bence sen saç ektirmekten ziyade kasaptan kendine 250 gr.beyin al!

cod4ever

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dostum süreç güzel gidiyor saçların yoğunlaşacak daha çok erken ,biraz sabırlı olmamız gerekiyor.120 günden sonra başlıyor çıkışlar.

Süreler aynı gibi dostum, bakalım eş zamanlarda benzer olaylar yaşayacağız büyük ihtimal.

• Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 25
Omega 3  ( Günde 1 Ad. )

BeRan

• Sr. Member

Sanayi işçisi bitik adam? Bu nasıl benzetme bence sen saç ektirmekten ziyade kasaptan kendine 250 gr.beyin al!

:d benim sıkıntım yok hacı mis gibi geçti mis gibi memnunum tek sorun bakkaldan peynir önerir gibi önerilmesi.

Zevkle okuyorum sendrom hikayelerini ve genç kuşak için zararlı diyorum 35 üstü için normal diyorum ısrarla dayatmak saçmadır.

cod4ever

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
:d benim sıkıntım yok hacı mis gibi geçti mis gibi memnunum tek sorun bakkaldan peynir önerir gibi önerilmesi.

Zevkle okuyorum sendrom hikayelerini ve genç kuşak için zararlı diyorum 35 üstü için normal diyorum ısrarla dayatmak saçmadır.

Fin yerine ömür boyu minoxil kullanılması daha mantıklı .:D
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 25
Omega 3  ( Günde 1 Ad. )

BeRan

• Sr. Member
Fin yerine ömür boyu minoxil kullanılması daha mantıklı .:D

aslında bu tarz ilaçların hepsinde yan etki riskleri çok yüksek kana karıştıkları için farkında olmadan hayattan bezdiriyorlar

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
89 gün bundan sonra 120 güne kadar kararmalar hızlanmalı dostum hayırlısı olsun şu an süreç normal seyrinde
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram