Gönderen Konu: DUT + ORAL MİN  (Okunma sayısı 4146 defa)

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
Ynt: DUT + ORAL MİN
« Yanıtla #30 : 30 Ekim 2022, 22:50:50 »
;D   Atom bombasının yanına maytap ekleyeyim mi diye soruyosun şu an farkında değilsin. İlla istiyorsan git maytapa harca paranı.

Bimdeki sıvı sabunla schwarzkopf saç dökülme karşıtı şampuan arasında bi fark yok saç dökülmesi olarak inan.

Anca saçın görünümüne şampuandaki silikon vs falan etki edebiliyor bi de ketokonazol çinko falan kepeğe mantara fayda edebiliyor. Ama dökülme olayı şampuanla bi alakası yok.  Hangisini seviyorsan onu kullan geç.
bilader okuma yazma ile ilgili bir sorunun mu var sertleştiren bir şampuan tavsiyesi istiyorum ben

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #31 : 03 Kasım 2022, 16:27:13 »
Şimdi saçlarındaki yumuşaklık ve saç derisi kızarıklığı minoksidile bağlı olabilir yalnız bu sadece bir ihtimalin varsayımı o açıdan söyledim bunu şöyle açıklayayım ilk olarak yabancı forumlarda da bunlara değinenler oluyor minoksidil belirli başlı zamanlarda ya da sürekli olarak döngüyle beraber saçları yeniden çıkardığı için saç foliküllerinin büyüyüp belirli bir mikron boyutuna ulaşması zaman alabiliyor ve aynı şekilde inflamasyon ve kızarıklıktada minoksidil bu şekilde sebep olabiliyor her neyse şampuan tavsiyesini yine vereyim ama ben senin bu açıdan isteğini tahmin edebildiğim için yine de şampuandan istediğin sonucu alamayacağını düşünüyorum şampuan tavsiyem: bioxcin eczanede satılan 300 ml şampuanı deneyebilirsin birde bunun haricinde gerçek defne ve bıttım sabunları gerçektende yıkandığı zaman saça sertlik verebiliyor ama sabun sever misin bilemem tabi ama tavsiye ederim

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
« Yanıtla #32 : 03 Kasım 2022, 20:57:30 »
Şimdi saçlarındaki yumuşaklık ve saç derisi kızarıklığı minoksidile bağlı olabilir yalnız bu sadece bir ihtimalin varsayımı o açıdan söyledim bunu şöyle açıklayayım ilk olarak yabancı forumlarda da bunlara değinenler oluyor minoksidil belirli başlı zamanlarda ya da sürekli olarak döngüyle beraber saçları yeniden çıkardığı için saç foliküllerinin büyüyüp belirli bir mikron boyutuna ulaşması zaman alabiliyor ve aynı şekilde inflamasyon ve kızarıklıktada minoksidil bu şekilde sebep olabiliyor her neyse şampuan tavsiyesini yine vereyim ama ben senin bu açıdan isteğini tahmin edebildiğim için yine de şampuandan istediğin sonucu alamayacağını düşünüyorum şampuan tavsiyem: bioxcin eczanede satılan 300 ml şampuanı deneyebilirsin birde bunun haricinde gerçek defne ve bıttım sabunları gerçektende yıkandığı zaman saça sertlik verebiliyor ama sabun sever misin bilemem tabi ama tavsiye ederim
tesekkuler,minox oral kullanıyorum sadece yine de kızarıklik yaparmi ki ? sabunlar saçın sağlığını bozmuyor mu?
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #33 : 03 Kasım 2022, 21:44:16 »
Minoksidilin oral kullanımının yan etkilerine tam hakim değilim loniten tablet diye geçiyordu dolayısıyla bir şey söylemem doğru olmaz bunun haricinde iyi ve gerçek bir ürün olan sabun neden saça zarar versin kardeşim bu tamamen aslı astarı olmayan bir bilgidir has orjinal sabun kullanıp fırça gibi saçları olan ne amcalar dayılar gördüm.

GÜNLÜK 2 AGA E TABLET

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
« Yanıtla #34 : 03 Kasım 2022, 23:20:47 »
Minoksidilin oral kullanımının yan etkilerine tam hakim değilim loniten tablet diye geçiyordu dolayısıyla bir şey söylemem doğru olmaz bunun haricinde iyi ve gerçek bir ürün olan sabun neden saça zarar versin kardeşim bu tamamen aslı astarı olmayan bir bilgidir has orjinal sabun kullanıp fırça gibi saçları olan ne amcalar dayılar gördüm.
o amcaların sayıların genetik dökülmesi olmadığı için bu normal biz kafamızı eğsek saçımız dökülür mü haline gelmişiz. sabunhm saç derisi için iyi olmadığını düşünüyorum
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
« Yanıtla #35 : 26 Kasım 2022, 20:41:27 »
fin 6 ay sonrası,oral min + dut'da 127.gün..
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
« Yanıtla #36 : 27 Ocak 2023, 22:28:36 »
D vitamini bıraktım ve NCS magnezyum bitti tekrar almalımıyım? faydası olduğuna inanıyor musunuz çünkü ben birşey farketmedim

Xpecia almak istiyorum, veya bu tarz multivitamin tavsiyesi olanlar varmı
« Son Düzenleme: 27 Ocak 2023, 23:18:14 Gönderen: DARBELi HAYDAR »
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

jakos

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 28 Ocak 2023, 14:44:37 »
dht baskilayici ve minoxidil kullaniyorsun gerisi gereksiz, eger belli bir vitamin degerinde dusukluk yoksa.

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
« Yanıtla #38 : 01 Şubat 2023, 18:05:18 »
bağırsak florasiyla ilgili mesajlar geçmişti forumda bağırsak düzenleyici vitamin vs.  tavsiye alabilirim. ncs devam etmelimiyim bilmiyorum.  faydasını ben farkedemedim olduysa onerirseniz tekrar alacağım
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #39 : 11 Şubat 2023, 12:12:54 »
Kardeşim kontrol amaçlı testler yaptırıyor musun ? Kalp EKG testi yaptırmanı tansiyonunu gün sonunda ölçtürmeni ve genel testosteron testlerini yaptırmanı tavsiye ediyorum kaldı ki ben sadece dutasterid kullanıyor olmama rağmen birazcıkda olsa endişeliyim çünkü uzun bir süredir testlerimi yaptırmadım bakalım ne çıkacak yakında genel bir kontol yaptıracağım.

GÜNLÜK 2 AGA E TABLET

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
« Yanıtla #40 : 17 Nisan 2023, 03:30:09 »
8. ay

dökülme devam ediyor
yan etki yok
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 17 Nisan 2023, 04:30:44 »
resim neden atmadınız ki? daha fazla etkileşim alırdı

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
« Yanıtla #42 : 24 Nisan 2023, 10:52:44 »
xpecia başlıyorum günde 1 adet olacak şekilde
yağlanma sorununu çözmek için tedaviye aknetrent 10mg ekleme kararı aldım

aknetrenti kac günde bir kullanmam gerekiyor? sivilce sorunum yok sadece yağlanma için kullanacağım
« Son Düzenleme: 24 Nisan 2023, 11:09:34 Gönderen: DARBELi HAYDAR »
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

Alfaromeo

• Full Member
« Yanıtla #43 : 24 Nisan 2023, 11:38:33 »
xpecia başlıyorum günde 1 adet olacak şekilde
yağlanma sorununu çözmek için tedaviye aknetrent 10mg ekleme kararı aldım

aknetrenti kac günde bir kullanmam gerekiyor? sivilce sorunum yok sadece yağlanma için kullanacağım

Merhaba, yağlanma sorunu bendede sendeki sorunla aynı, bende 5 mg dozaj ile başlamayı düşünüyorum amma hemen yağlanmayı kesmiyor, bir kaç aydan sonra etki edecek, Alone45 şöyle yazmışdı yalnış hatırlamıyorumsa. 
Sen oral sıvı minoxa hala devam ediyorumusun ?
Döngü yapdımı sende  , yani fazla hiper saç dökülme oluyormu . ?
Günde, tararken, ve duşta kaç tel dökülüyor.
Tablet minox bulamadım diye , orala düşük dozda 1.25, 2.5 mg da başlamak istiyorum.
Dutasa devam ediyorum hala, diğer tedavilerde xpecia dermostamp, konazol ve s, dökülme normal şu anda dutas dozunu 1 yıldır falan haftada 3 e indirdim.

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
« Yanıtla #44 : 24 Nisan 2023, 14:23:41 »
devam ediyorum ancak etkisi yok galiba dökülme aynı devam ediyor yağlanmayı çözmem gerekiyor herşeyden önce saç derisini düzene sokmadan istersen min havuzuna sok kafayı etki etmez kanaatine vardım
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

Facebook Twitter Instagram