Gönderen Konu: Asmed Dr. Koray ERDOĞAN - 16-17 Agust 2017 / 5032 grafts- Fue-Manual  (Okunma sayısı 107539 defa)

Architect

• Sr. Member
6 ay kontrolünde Koray Hoca finasın bende etki vermediğini bazı kişilerde bunun olabileceğini buna rağmen saçımın gayet iyi gittiğini söyledi 8-9. aylarda en büyük artışın olacağını ve çoklu greftlerin çıkmadığını söyledi saç derisi zoomlu fotoğraflarda kabarcıkları gösterdiler çoklu greftlerin daha patlamadığını görmüş oldum bende :) ve elime keskin çok ufak saçlar geliyor ...durumdan memnunum arkadaşlar... 8)
finansın etki etmediğini nasıl tespit etti hocam yapılan ölçümlerde saç teli kalınlığında bir artış olmadığımı belirlendi.
Aynen scofiled saç yoğunluğu olması gerektiği gibi fakat kalınlığı aşırı ince ve mevcut saçlarda da bir canlanma söz konusu olmadığı için

scofield

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
6 ay kontrolünde Koray Hoca finasın bende etki vermediğini bazı kişilerde bunun olabileceğini buna rağmen saçımın gayet iyi gittiğini söyledi 8-9. aylarda en büyük artışın olacağını ve çoklu greftlerin çıkmadığını söyledi saç derisi zoomlu fotoğraflarda kabarcıkları gösterdiler çoklu greftlerin daha patlamadığını görmüş oldum bende :) ve elime keskin çok ufak saçlar geliyor ...durumdan memnunum arkadaşlar... 8)
finansın etki etmediğini nasıl tespit etti hocam yapılan ölçümlerde saç teli kalınlığında bir artış olmadığımı belirlendi.
Aynen scofiled saç yoğunluğu olması gerektiği gibi fakat kalınlığı aşırı ince ve mevcut saçlarda da bir canlanma söz konusu olmadığı için
ilginç.saç ekiminden sonra ekim bölgesindeki kanlanmaya bağlı olarak mevcut saçlarda da kalınlaşma olduğunu düşünüyordum.lateral teknık bu bakımdan yorumlamaya açık sanırım.sağlık olsun umarım etkili,farklı  bir tedavi yöntemi bulursun.

Architect

• Sr. Member
ilginç.saç ekiminden sonra ekim bölgesindeki kanlanmaya bağlı olarak mevcut saçlarda da kalınlaşma olduğunu düşünüyordum.lateral teknık bu bakımdan yorumlamaya açık sanırım.sağlık olsun umarım etkili,farklı  bir tedavi yöntemi bulursun.
Teşekkürler , şöyle diyeyim o saçlar illaki kalınlaşacaktır zaman olarak etki süresi geriden geliyor sanırım ve birde çoklu köklerin beslenmesi ile teklilerin ki bir olmuyor onunda etkisi var işte zamanla sonuç illaki iyi olur diye düşünüyorum. (farklı bir tedavi düşünmüyorum )
if you see the tiger it's too late, you're food

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Benimde benzer bi durum vardı 7.5 aydan sonra tam olarak kendine geldi saçlar sanırım sizinde öyle olucak süreç bence gayet normal.
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Architect

• Sr. Member
Benimde benzer bi durum vardı 7.5 aydan sonra tam olarak kendine geldi saçlar sanırım sizinde öyle olucak süreç bence gayet normal.

Eyvallah kardeşim inşallah  8)

AlpArslan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sevindim senin adına dostum bilseydim ben de gelirdim seninle  :) güzel gelişmeleri bekliyoruz  8)
Bu sevda kalbime bir “Gecekondu”

Architect

• Sr. Member
Sevindim senin adına dostum bilseydim ben de gelirdim seninle  :) güzel gelişmeleri bekliyoruz  8)

Vay devrem gelseydin iyi olurdu valla :) inşallah bende bekliyorum  :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları

Ayda bir asmed de Altın günümü yapsak :)
Global Moderator

Architect

• Sr. Member

Ayda bir asmed de Altın günümü yapsak :)

Bana uyar :)

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Nasıl gidiyor hocam?? Var mı son iki haftadır gelişme??
The World is Yours

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları

ne olucak senın bu heycanın :)
« Son Düzenleme: 26 Şubat 2018, 02:38:36 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

sasa4

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
finas kullanmayı bıraktınız mı  peki şuan?

Architect

• Sr. Member

illa vardır :) ama artık takip edemiyorum Tony  :)

Architect

• Sr. Member
finas kullanmayı bıraktınız mı  peki şuan?

Bırakmadım sasa4 en azından süreç tamamlanana kadar devam etmeyi düşünüyorum

Architect

• Sr. Member

ne olucak senın bu heycanın :)

Görürüm onu 6 ay sonra :)

Facebook Twitter Instagram