Gönderen Konu: Asmed Dr. Koray ERDOĞAN - 16-17 Agust 2017 / 5032 grafts- Fue-Manual  (Okunma sayısı 107663 defa)

Architect

• Sr. Member
Pek değişiklik yok şoktan kurtulanlar uzamış
90 gün saç çıkışlarının başlaması için çok erken bir zaman dilimi ki benim saç 6_7 aylarda toparlamisti
Bununla ılgili bu karamsarlığın varsa hiç böyle bir ruh haline burunmene gerek yok dediğim gibi daha erken
Senin saç dokulmeni ve saç kalite ni benimkine benzetiyorum senin tepedeki saçlar biraz daha fazla
Bi bakıma kesin olmamakla birlikte ben koray erdoğan a yaptirsaydim ne olurdunun cevabı senin kafa nda gizli😀
Ortada bir olumsuzluk yok hepbirlikte bekleyeceğiz sadece

Hertürlü bekliyoruz hepimiz bekleyelim bakalım  8) Hocam bir de link versene merak ettim senin saçını :)
« Son Düzenleme: 14 Kasım 2017, 12:47:56 Gönderen: Architect »
if you see the tiger it's too late, you're food

Kovan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

Architect

• Sr. Member
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=795.0

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=2398.0

Görüş gelişme sonuç benim iki konu var

Seninde kapanmış bayağı ya bence eski halinden saçlı bi hale dönmüşsün ama vertex düşün bence onuda halledersen biter bu iş ...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Neydi o italya nın Pompei şehrindeki yanar dağının adı  Vezüv müydü :)
« Son Düzenleme: 15 Kasım 2017, 11:00:25 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Architect

• Sr. Member
Neydi o italya nın Pompei şehrindeki yanar dağının adı  Vezüv müydü :)

Valla Ruhi hocanın lakabı ona sormak lazım :) fotoğrafıda kesmişin dede tecrübesizlikten göremiyorum valla ben bişey  ;D

Architect

• Sr. Member
91.gün değişimler var sanki ... ve kırmızı ile işaretlediğim o sarı tüyler nedir ? heryerde onlardan var...  biotin den dolayı yazmış birisi bilemedim
« Son Düzenleme: 15 Kasım 2017, 20:59:13 Gönderen: Architect »

AlpArslan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bende de aynı şekilde sarı tüylenmeler cok var. Gelecek olanların habercisi diye tahmin ediyorum :) yinede tecrübeli arkadaşlar yazarsa iyi olur.
Bu sevda kalbime bir “Gecekondu”

Architect

• Sr. Member
Bende de aynı şekilde sarı tüylenmeler cok var. Gelecek olanların habercisi diye tahmin ediyorum :) yinede tecrübeli arkadaşlar yazarsa iyi olur.

İnşallah öyledir kardeşim  :) Aynen tecrübeli arkadaşlar yazarsa iyi olur.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
91.gün değişimler var sanki ... ve kırmızı ile işaretlediğim o sarı tüyler nedir ? heryerde onlardan var...  biotin den dolayı yazmış birisi bilemedim

Kararma baslamıs dostum bu saç çok güzel olucak.. o tüyler saç olucak işte yavas yavas belirginlesip kendi saçlarını makasla kısalt üstlerdeki gelişmeleri daha net görürsün ben öyle yapmıstım.
« Son Düzenleme: 24 Kasım 2017, 11:05:31 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Architect

• Sr. Member

Kararma baslamıs dostum bu saç çok güzel olucak.. o tüyler saç olucak işte yavas yavas belirginlesip kendi saçlarını makasla kısalt üstlerdeki gelişmeleri daha net görürsün ben öyle yapmıstım.

İnşallah bekliyorum bugün tam 100.gün bi değişiklik yok ... yanları maknie ile 1 numara yaptım daha iyi oldu görüntü en azından,   fakat dediğim gibi pek bi değişiklik yok.. Ekilen bölgede ki kendi saçları mı makasla kısaltayım ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Dostum senın alan geniş ve zaten 100 gün cok erken bi süre stres yapma bosuna :)
Global Moderator

Architect

• Sr. Member
Dostum senın alan geniş ve zaten 100 gün cok erken bi süre stres yapma bosuna :)

Alan açıklığı Punta ile aynı sayılır (ki benim alan daha saçlı net bir şekilde) karşılaştırdın mı bilmiyorum ama bayağı bi fark var aramızda 90 güne göre... Ayrıca saç çıkışlarının alan açıklığı ile bir alakası olduğunu düşünmüyorum :) Ne kadar da stres yapmayalım desek boş yapılıyor :)

« Son Düzenleme: 24 Kasım 2017, 14:41:51 Gönderen: Architect »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Dostum cilde göre kişiden kişiye gelişme değişiyor punta 90 günde benden de hızlıydı görüntü morelini bozma  gerçi punta çok stresliydi :) öyle yada böyle olucak  100 gün de bu sekılde kafana takıcağın bir süre degil bosuna stres yapma stresde iyi bişey değil. Ve ayrıca senin sürecin bana göre gayet iyi suanki kararma. Zor bir süreç insan herşeyi kafasına takıyor aynı şeylerı yaşadık ama sonunda görüyosunki bosuna kendını yıpratmışssın.
« Son Düzenleme: 24 Kasım 2017, 15:05:28 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

AlpArslan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dostum akf’nin ve divaio’nun süreçlerini  incele, onlarında çıkışları geç başlamış şimdi saçları ne yöne tarasak diye düşünüyorlar, görselde de göründüğü gibi  :D
Saçların ekim yaptıran bir çok kişiye göre cok kaliteli, bu da  avantajın.
Bu sevda kalbime bir “Gecekondu”

Facebook Twitter Instagram