Gönderen Konu: Asmed Dr. Koray ERDOĞAN - 16-17 Agust 2017 / 5032 grafts- Fue-Manual  (Okunma sayısı 107655 defa)

Glownshow

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu revita sampuan %1 ketakonazol iceriyor ve oldukca Etkili bir antifungal. Konazol ve ketoral sampuanlarda %2 ketakonazol iceriyor ve haftada 2 gunden fazla onerilmiyor. Ketakonazol icerikli sampuanin %1 de icerse gunluk kullanim icin biraz fazla agir oldugunu dusunuyorum. Kaldiki ketakonazol uzun sureli kullanimda etkinligini kaybediyor, farkli bir etken maddeye kisa vadeli gecis (zinc, coal tar, selenyum gibi) gerekiyor. Hicbir antifungal etken madde uzun sureli kullanimda ayni etki yi gosteremiyor.

Architect

• Sr. Member
Ben de Koray Hocada yaptırmayı düşünüyorum. Ağustos ayında fotoğrafları gönderdiğimde finas tavsiyesinde bulundu. Açıklığa nazaran donör Bölgesi yeterli değil dediler. Bakalım 3 aydır kullanıyorum Şubat ayında kontrole gideceğim. Nw5 benim durumum. Beklentimin üstünde bir fayda sağladı şu ana kadar finas. Verteks bölgede tüylenmiş olan saçların bir kısmı kendine geldi. Donör bölgedeki saçlar da kalınlaştı kendine geldi. Şubat ayında hoca ne diyecek bakalım çok merak ediyorum.
Hayırlısı olsun kardeşim istediğin olur inşallah
if you see the tiger it's too late, you're food

Architect

• Sr. Member
Bu revita sampuan %1 ketakonazol iceriyor ve oldukca Etkili bir antifungal. Konazol ve ketoral sampuanlarda %2 ketakonazol iceriyor ve haftada 2 gunden fazla onerilmiyor. Ketakonazol icerikli sampuanin %1 de icerse gunluk kullanim icin biraz fazla agir oldugunu dusunuyorum. Kaldiki ketakonazol uzun sureli kullanimda etkinligini kaybediyor, farkli bir etken maddeye kisa vadeli gecis (zinc, coal tar, selenyum gibi) gerekiyor. Hicbir antifungal etken madde uzun sureli kullanimda ayni etki yi gosteremiyor.

Ketakonazol nedir ? saç üzerinde olumlu olumsuz etkisi nelerdir ? birde sonuç olarak sen hangi şampuan önerirsin   :)

Glownshow

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
%1 günlük kullanıma uygun. Bahsettin sanpuanda  %5 var o haftada 2 kere tavsiye ediliyor.

Konazol ve ketoral %2 icerir. Yuzde 2 ustu Iceren ketakonazol sampuan yoktur piyasada. Ketakonazol erkek tipi kellige faydali oldugu ispatlanan tek antifungaldir. Finasterid ve minoxidil ile birlikte big 3 olarak anilir. Sana tavsiyem architect sls paraben sabun icermeyen bir sampuanla gunluk yikaman haftada 2 gun konazol kullanman.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
%1 günlük kullanıma uygun. Bahsettin sanpuanda  %5 var o haftada 2 kere tavsiye ediliyor.

Konazol ve ketoral %2 icerir. Yuzde 2 ustu Iceren ketakonazol sampuan yoktur piyasada. Ketakonazol erkek tipi kellige faydali oldugu ispatlanan tek antifungaldir. Finasterid ve minoxidil ile birlikte big 3 olarak anilir. Sana tavsiyem architect sls paraben sabun icermeyen bir sampuanla gunluk yikaman haftada 2 gun konazol kullanman.

evet %2 konozolda vardı başka bişeyle karıstırmışım revita nın içeriğinde de%1 veya daha düşük oranda olması gerek yanlış hatırlamıyorsam.  günlük kullanıma uygun revıta ve bence ekimden sonra kafaderisinde kan akışını hızlandırıyor  içeriği kafein den ve plyhenol den  kaynaklı olabilir ve katkı sağladığını düşünüyorum ekim sürecine ben gayet memnunum Ketoconazol Kafa derisi iritasyonunu azaltır Fazla sebumu giderir  Saç kaybıyla ilgili hormonları inhibe eder. İçeriğinde sls olmayan caffein msm cysteine biotin ketocozol taurine apple polyhenol rooibas tea bulunan  kendini kanıtlamıs bir şanpuan bulursan haber ver:) tabi çok iyi köpürmez ama problem degil. 2 günde bir yada hergün revita kullanırsan faydasını hissedersin. Ben mantık olarak ekim sürecinde  polyhenol de kullanmıstım hap seklınde tavsiye ederım.
« Son Düzenleme: 13 Kasım 2017, 15:47:32 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

sasa4

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam sen ekim öncesi finasteride kullanmış mıydın?
bende bunu merak ettim hocam koray hoca genellikle önceden 6 ay civarı finas kullanımı istiyor sizde de öyle oldu mu?
şuan finas kullanıyor musunuz?
son olarak bahsettiğiniz aloe vera jeli hoca tam olarak ne için önerdi yazabilir misiniz
biliyorum çok soru sordum ama cevaplarsanız sevinirim :)
Kardeşim finas konusunu defalarca konuşuldu diğer ekimlerde benim sayfamda da fotoğraflara bakıp geçmeyin tam inceleme yapın diye paylaşıyoruz sonuçta :) (yanlış anlamayın tavsiyemdir.)
Ben son olarak yine de cevaplıyayım finas konusunu ; Ekimden 1 ay önce başladım ( bir yan etki görürsem bırakırım diye , devam ediyorum) , Koray Hoca eğer saçında finaslık durum görürse ki sadece tavsiye ediyor kullanıp kullanmamak sana kalmış, kullanmazsan ekim yapmam gibi birşey söz konusu değil şehir efsanesine döndü bu olay .....
Aloa vera jel ise kepek ve kaşıntı için önerdi kardeşim cildi nemli tutmak açısından ( paylaştım bi ara kepek sorunu ve kaşıntı var diye görmüşsündür ) Şampuanı da revitaya çevirdim sonuç aloa mı geçirdi revita mı bilemedim ama geçti.
çok teşekkür ederim sıkılmadan tekrar cevapladığınız için :)

Glownshow

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
revita forever
« Son Düzenleme: 13 Kasım 2017, 16:18:21 Gönderen: Glownshow »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hintell buldum ben 18.50 fiyati ve saci inanilmaz guzel temizliyor.

😄güle güle kullan en azından zararlı madde içermez gerçi koray hoca arap sabunuyla bile yıkasan olur diyordu( lafın gelışi)
« Son Düzenleme: 13 Kasım 2017, 16:11:16 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Glownshow

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Revita rocks
« Son Düzenleme: 13 Kasım 2017, 16:18:54 Gönderen: Glownshow »

Architect

• Sr. Member
Revita rocks

Hayırdır neden değiştirdin kararını anlamadım :/

Glownshow

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Revita rocks

Hintell Arap sabunu tavsiye edince gerek kalmadi.

Architect

• Sr. Member
Revita rocks

Hintell Arap sabunu tavsiye edince gerek kalmadi.

Yapmayın arkadaşlar ya sadece fikir alışverişi yapılıyo burada alınganlık yapmayalım :) Arap sabunu kısmı ciddi ciddi Koray hoca tarafından bana bizzat söylenmiş bişey :) yani şöyle ilk yıkamadan sonra bundan sonra istersen arap sabunu veya külle yıka bişolmaz artık dedi :) ( rahat ol anlamında söyledi yani :)  )

Architect

• Sr. Member
90.gün hala bir atak ya da bir değişiklik göremiyorum... Gören varsa çekinmeden söyleyebilir  ;D

AlpArslan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yaptığım araştırmalar ve forumda takip ettiğim kadarıyla 3.aydan sonra çıkışlar başlıyor dostum. Bundan sonraki zamanlarda ufak ufak başlar. Sabrın bol olsun 😌
Bu sevda kalbime bir “Gecekondu”

Kovan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Pek değişiklik yok şoktan kurtulanlar uzamış
90 gün saç çıkışlarının başlaması için çok erken bir zaman dilimi ki benim saç 6_7 aylarda toparlamisti
Bununla ılgili bu karamsarlığın varsa hiç böyle bir ruh haline burunmene gerek yok dediğim gibi daha erken
Senin saç dokulmeni ve saç kalite ni benimkine benzetiyorum senin tepedeki saçlar biraz daha fazla
Bi bakıma kesin olmamakla birlikte ben koray erdoğan a yaptirsaydim ne olurdunun cevabı senin kafa nda gizli😀
Ortada bir olumsuzluk yok hepbirlikte bekleyeceğiz sadece

Facebook Twitter Instagram