Gönderen Konu: Asmed Dr. Koray ERDOĞAN - 16-17 Agust 2017 / 5032 grafts- Fue-Manual  (Okunma sayısı 107672 defa)

Architect

• Sr. Member
83.gün hala aynı gidiyo bence .. kendi saçlarım hafif topladı o kadar.. (Fotolarda saç hafif ıslaktır)
if you see the tiger it's too late, you're food

Architect

• Sr. Member
.

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Daha erken hocam. 120.gunde gozle gorulur gelismeler olacaktir

Architect

• Sr. Member
Daha erken hocam. 120.gunde gozle gorulur gelismeler olacaktir
Bekliyorum keskin55 :) ama sence de bi fark yok dimi hala aynı bana mı öyle geliyo ?

AlpArslan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Var olan saçlarında gözle görülür canlanma var Architect, az  kaldı hasat zamanının başlamasına  :D gelenler de kahkülün gibi güzel olacak inşallah  :)
Bu sevda kalbime bir “Gecekondu”

Architect

• Sr. Member
Var olan saçlarında gözle görülür canlanma var Architect, az  kaldı hasat zamanının başlamasına  :D gelenler de kahkülün gibi güzel olacak inşallah  :)

ahahah kahkülsüz olmaz :D valla askerde şafak sıkıştırıyo derdik bide bu çıktı başımıza daha betermiş  :)

Staple

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yine çok başarılı bir ekim gözüküyor,normalde bu saçın tamamen kapanması zor ama bunuda başarırsa koray erdoğan ı Dünyanın en iyi ekimcisi olarak ilan ederim.
« Son Düzenleme: 07 Kasım 2017, 23:21:10 Gönderen: Staple »

Architect

• Sr. Member
Yine çok başarılı bir ekim gözüküyor,normalde bu saçın tamamen kapanması zor ama bunuda başarırsa koray erdoğan ı Dünyanın en iyi ekimcisi olarak ilan ederim.

Bekleyelim görelim kardeşim herkes merak ediyor senin gibi o yüzden paylaşıyorum zaten  :) bir de buna Hintell dedemiz cevap versin kapanır mı tamamen  ;D
« Son Düzenleme: 08 Kasım 2017, 00:09:33 Gönderen: Architect »

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
ben senin ekimi italyadaki pompei  yanardağına benzettim o kırmızı ne biliyorsun dimi kafanda patlamaya hazır volkan var ..senin saç tipin kaliteli..ben ilk 10 a girecek ekim bekliyorum bu kafadan..patlayacak senin saçlar yakında diplerde ki binlerce gözeneği fotolar dan görmüyor musun?..bu ekimin adını pompei koydum yaz bunu bir yere ..:)

Architect

• Sr. Member
ben senin ekimi italyadaki pompei  yanardağına benzettim o kırmızı ne biliyorsun dimi kafanda patlamaya hazır volkan var ..senin saç tipin kaliteli..ben ilk 10 a girecek ekim bekliyorum bu kafadan..patlayacak senin saçlar yakında diplerde ki binlerce gözeneği fotolar dan görmüyor musun?..bu ekimin adını pompei koydum yaz bunu bir yere ..:)

;D ;D yatmadan çok güzel bi yorum aldım çok sağol ruhi kardeşim inşallah dediğin gibi olur :) pompei demek yazdım tamamdır   8)  ;D ;D ;D

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam sen ekim öncesi finasteride kullanmış mıydın?
The World is Yours

sasa4

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
bende bunu merak ettim hocam koray hoca genellikle önceden 6 ay civarı finas kullanımı istiyor sizde de öyle oldu mu?
şuan finas kullanıyor musunuz?
son olarak bahsettiğiniz aloe vera jeli hoca tam olarak ne için önerdi yazabilir misiniz
biliyorum çok soru sordum ama cevaplarsanız sevinirim :)

Architect

• Sr. Member
bende bunu merak ettim hocam koray hoca genellikle önceden 6 ay civarı finas kullanımı istiyor sizde de öyle oldu mu?
şuan finas kullanıyor musunuz?
son olarak bahsettiğiniz aloe vera jeli hoca tam olarak ne için önerdi yazabilir misiniz
biliyorum çok soru sordum ama cevaplarsanız sevinirim :)
Kardeşim finas konusunu defalarca konuşuldu diğer ekimlerde benim sayfamda da fotoğraflara bakıp geçmeyin tam inceleme yapın diye paylaşıyoruz sonuçta :) (yanlış anlamayın tavsiyemdir.)
Ben son olarak yine de cevaplıyayım finas konusunu ; Ekimden 1 ay önce başladım ( bir yan etki görürsem bırakırım diye , devam ediyorum) , Koray Hoca eğer saçında finaslık durum görürse ki sadece tavsiye ediyor kullanıp kullanmamak sana kalmış, kullanmazsan ekim yapmam gibi birşey söz konusu değil şehir efsanesine döndü bu olay .....
Aloa vera jel ise kepek ve kaşıntı için önerdi kardeşim cildi nemli tutmak açısından ( paylaştım bi ara kepek sorunu ve kaşıntı var diye görmüşsündür ) Şampuanı da revitaya çevirdim sonuç aloa mı geçirdi revita mı bilemedim ama geçti.
« Son Düzenleme: 13 Kasım 2017, 09:02:07 Gönderen: Architect »

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ben de Koray Hocada yaptırmayı düşünüyorum. Ağustos ayında fotoğrafları gönderdiğimde finas tavsiyesinde bulundu. Açıklığa nazaran donör Bölgesi yeterli değil dediler. Bakalım 3 aydır kullanıyorum Şubat ayında kontrole gideceğim. Nw5 benim durumum. Beklentimin üstünde bir fayda sağladı şu ana kadar finas. Verteks bölgede tüylenmiş olan saçların bir kısmı kendine geldi. Donör bölgedeki saçlar da kalınlaştı kendine geldi. Şubat ayında hoca ne diyecek bakalım çok merak ediyorum.
The World is Yours

Facebook Twitter Instagram