Gönderen Konu: Asmed Dr. Koray ERDOĞAN - 16-17 Agust 2017 / 5032 grafts- Fue-Manual  (Okunma sayısı 107676 defa)

Walter

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kepek değil dimi o?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Kafanı güzel yıkayıp durula :) bastır yanı yıkarken biraz  bide hangi şanpuanı kullanıyosun?
Global Moderator

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Benim şok dökülmem 32.gün başladı 72.gün  bitti gibi  :D. Yani geç bitebiliyor şok dökülme merak etmeyin.

Bu şok mu değil mi kafam iyice karıştı ya Mert  :)

Ekim bölgesini yıkarken şampuanla parmak uçlarıyla dairesel şekilde ovalayarak yıka.Bazı saçlar saç derisine yapışıp kalabiliyor benim öyle dökülen saçlarımda oldu.O şekil yıkadığında dökülme olmadımı anlarsın zaten bittiğini.

Logan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
iyi durulaman lazım saç şampuanlı iken  ince tarakla usul usul tara duruladıktan sonra bidaha tara ve tekrar durula

AlpArslan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
74.gün şoktan kalan kahkülüm bile var  8)

Vay kahkülü güzel  :D hangi şampuanı kullanıyorsun dostum?  Revita kullanmıyorsan tavsiye ederim. Diğer arkadaşların da dedikleri gibi bastırarak yıka biraz ekilenler içerde artık onlara bir şey olmaz korkma 😄
Bu sevda kalbime bir “Gecekondu”

Architect

• Sr. Member
if you see the tiger it's too late, you're food

Architect

• Sr. Member
Kafanı güzel yıkayıp durula :) bastır yanı yıkarken biraz  bide hangi şanpuanı kullanıyosun?

Yapıyorum ya pantene kullanıyorum tam adı bilmiom ..  ;D Hoca arap sabunu bile kullabilirsin artık demişti :D
« Son Düzenleme: 31 Ekim 2017, 00:51:31 Gönderen: Architect »

Architect

• Sr. Member
Benim şok dökülmem 32.gün başladı 72.gün  bitti gibi  :D. Yani geç bitebiliyor şok dökülme merak etmeyin.

Bu şok mu değil mi kafam iyice karıştı ya Mert  :)

Ekim bölgesini yıkarken şampuanla parmak uçlarıyla dairesel şekilde ovalayarak yıka.Bazı saçlar saç derisine yapışıp kalabiliyor benim öyle dökülen saçlarımda oldu.O şekil yıkadığında dökülme olmadımı anlarsın zaten bittiğini.

eyvallah kardeşim

Architect

• Sr. Member
74.gün şoktan kalan kahkülüm bile var  8)

Vay kahkülü güzel  :D hangi şampuanı kullanıyorsun dostum?  Revita kullanmıyorsan tavsiye ederim. Diğer arkadaşların da dedikleri gibi bastırarak yıka biraz ekilenler içerde artık onlara bir şey olmaz korkma 😄

Kahkülü uzatacam kardeşim :D Pantene ya şampuan Hoca arap sabunu bile kullanabilirsin şampuan önemi yok demişti ama deri olayı yoktu o zaman tabi :) REvita alayım yarın ya valla bu nedir arkadaş ektir bakım yap bekle kel gez ohooo :D
« Son Düzenleme: 31 Ekim 2017, 00:51:11 Gönderen: Architect »

Architect

• Sr. Member
iyi durulaman lazım saç şampuanlı iken  ince tarakla usul usul tara duruladıktan sonra bidaha tara ve tekrar durula

gayet iyi şekilde duruluyorum aslında bilemedim

Architect

• Sr. Member
bu arada Hoca aloe vera jel önerdi bu gece başladım  :) hacılar bu ne ????? revita yarın alayım dedim de 500 tl nedir bitirdiniz beni bitirdiniz  :) Alp bitirdin beni yedin
« Son Düzenleme: 31 Ekim 2017, 00:50:45 Gönderen: Architect »

AlpArslan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
bu arada Hoca aloe vera jel önerdi bu gece başladım  :) hacılar bu ne ????? revita yarın alayım dedim de 500 tl nedir bitirdiniz beni bitirdiniz  :) Alp bitirdin beni yedin

Güzel saçlara giden yolda çekilen çile, harcanan para kutsaldır Architect   :D kararmalar başlamış  kahkülle yeni çıkan saçlara nasıl güzel şekil vereceğini düşün 🤔😎
Bu sevda kalbime bir “Gecekondu”

Architect

• Sr. Member

Güzel saçlara giden yolda çekilen çile, harcanan para kutsaldır Architect   :D kararmalar başlamış  kahkülle yeni çıkan saçlara nasıl güzel şekil vereceğini düşün 🤔😎

Valla ben bu şampuan ile devam edecem şampuana 500 çok :)  aloe vera ya başladım bakalım  :D

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları

500 tl yi nerden cıkardın yaw 110 tl 180 ml:)
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram