Gönderen Konu: Asmed Dr. Koray ERDOĞAN - 16-17 Agust 2017 / 5032 grafts- Fue-Manual  (Okunma sayısı 107098 defa)

çorfi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar sacmalayacak vs.  bir konu yok arkadaşın yüklediği fotolar saç ekimini anlamak için uygun değil . Bende merak ettim ve fotoğraf istedim . Arkadasta vakti ve imkanı olmadığını yazdı saygı duyduğumuzu belirttik kapandı konu size ne oluyor anlamadım bir tanesi kahvehane ağzıyla argo konuya giriyor diğeri sacmalamaktan falan bahsediyor sakin olun biraz konu kapandi arkadaşın konusunu kirletmenin bir anlamı yok 12. Ay paylaşınca hep beraber takip ederiz

Bir tanesi ben olduğum için yanıt vereyim. Architech birkaç gün önce foto yüklediğinde gelişme var ama telefonun sensöründen dolayı karanlık çıkmış dedim. Sağ olsun, bugün gün ışığında foto paylaştı. Sonra artık kim ne istedi okumadım, bir baktım ajansta çekilmiş bir fotoğraf gibi bir şey isteniyor. Buna karşı çıktım.

En iyi okullarda okumuş olsam da saraylarda büyümedim, kelimelerimi birilerinin istediği şekilde seçecek değilim. Kimsenin şahsına bir söz söylemedim.

Smlucr

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
gayet güzel gidiyor takipteyiz kardeşim

Kovan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ya arkadaşlar bokunu çıkarmayın. İsteyen istediği gibi çeker paylaşır. Kimse kimsenin modeli değil. Teşekkürler, architect.
ben mimar arkadasın surecının gerıden geldıgını dusunuyorum zamanla ıyılesıcektır daha ıyı olacak
ama senın yorumun hıc ıyı durmuyor burası mankenlık ajansı degıl oyuncu secmelerıde yapmıyoruz elbet nofear ,mımardan greenbox onunde cekım yap dememış zaten daha ayrıntılı ve bılgılendırıcı (kaya nın yaptıgı gıbı ,oda bılgılendırmış) fotolar ıstemış mımarda vaktı olmadıgı soylemış
konuyu bu sekılde cırkınlestırmek olmaz
ben daha ıyı olacagınını dusunuyorum zor bır surecten gecıyor mımar normaldır destek vermek lazım (ama buyuk harf konusuna bende katılılıyoru)

Kovan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ya arkadaşlar bokunu çıkarmayın. İsteyen istediği gibi çeker paylaşır. Kimse kimsenin modeli değil. Teşekkürler, architect.
ben mimar arkadasın surecının gerıden geldıgını dusunuyorum zamanla ıyılesıcektır daha ıyı olacak
ama senın yorumun hıc ıyı durmuyor burası mankenlık ajansı degıl oyuncu secmelerıde yapmıyoruz elbet nofear ,mımardan greenbox onunde cekım yap dememış zaten daha ayrıntılı ve bılgılendırıcı (kaya nın yaptıgı gıbı ,oda bılgılendırmış) fotolar ıstemış mımarda vaktı olmadıgı soylemış
ben daha ıyı olacagınını dusunuyorum zor bır surecten gecıyor mımar normaldır destek vermek lazım (ama buyuk harf konusuna bende katılılıyoru)

Arkadaşım o cümlenin ilk cümlesini "abartmayın" diye değiştir bir anlam değişikliği olmuyor. O cümleden sonrasını anlamamakta bayağı güçlük çekiyorsunuz, sinirim bozuldu. Özellikle son cümleye odaklan. Sen de bu süreçten geçmiş(!) biri olarak anlamıyorsun, yazık. Tamam, ben bir daha bir şey demiyorum.
tamam bız oraya abartmayı nı koyalı ama
peki bunu ne yapalım "O cümleden sonrasını anlamamakta bayağı güçlük çekiyorsunuz" yani senın ozrun kabahatınden beter
sen bu sekılde devam et o zaman ne dıyım

Mrprince

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Nofear harbiden olayın bokunu çıkartmışsın.aydınlıkta aydınlık diye tutturmuşsun ama unuttuğun bir şey var adamın kafa zaten saç dolu elbette karanlık çıkacak belki seninki gibi teflon tavadan değildir ha  ;D  ne dersin.ışık konusu hakkında biraz kafa yormalısın dostum fotoğrafçılıkla arasında direkt bir ilişki var ayrıca ziyah zeminin  ışığı yansıtma özelliği pek fazla yok bunuda göz önünde bulundurmalısın.

çorfi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

Arkadaşım o cümlenin ilk cümlesini "abartmayın" diye değiştir bir anlam değişikliği olmuyor. O cümleden sonrasını anlamamakta bayağı güçlük çekiyorsunuz, sinirim bozuldu. Özellikle son cümleye odaklan. Sen de bu süreçten geçmiş(!) biri olarak anlamıyorsun, yazık. Tamam, ben bir daha bir şey demiyorum.
tamam bız oraya abartmayı nı koyalı ama
peki bunu ne yapalım "O cümleden sonrasını anlamamakta bayağı güçlük çekiyorsunuz" yani senın ozrun kabahatınden beter
sen bu sekılde devam et o zaman ne dıyım

Kardeşim ben senden ne özür diliyorum ne de kabahatim var. Kendini bir şey sanma, bak dalgana.

Glownshow

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Mimar senin Ekim’ini aşağıdaki linkteki ekime benzetiyorum. Koray hocanın 5000 lik ekimi İtalyan hasta. 9. Aydaki durumu senin 7. Aydakinden kötü ancak 9-12 arası saç coşuyor. 6. Aydan sonra büyüme yeni çıkış olmaz diyenlere gülüyorum.

http://bellicapelli.forumfree.it/m/?t=72871528

Arfu

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
 Çok güzel olmuş kardeşim hayirli olsun

Okan29

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bir yılın sonunda çok doğal saçın olacagını düşünüyorum ince saç daha doğal duruyor.
Birde pythophanere diye bir gıda takviyesi varmış.saçları diğer ürünlere
göre daha iyi kalınlaştırıyormuş.bu ilacı kullanan var mı
Aktif etkisini tecrübe eden?

Hepyek

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Böyle birden paylaşımı kesmek ekim yaptırmak isteyen bizler için hiç doğru değil

recklai85

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Böyle birden paylaşımı kesmek ekim yaptırmak isteyen bizler için hiç doğru değil
adami sinir ettiler paylasmamasi normal ben olsam bende koymam

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Architect 1 sene doldu. Sürecin 7-12 aylık bölümünü görebilmemiz için foto paylaşman takip edenler için faydalı olacaktır.
The World is Yours

recklai85

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Architect 1 sene doldu. Sürecin 7-12 aylık bölümünü görebilmemiz için foto paylaşman takip edenler için faydalı olacaktır.
arkadas paylasmıcak ben konustum bosuna beklemeyelım :) sonuctan memnunmus kendısı

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
arkadas paylasmıcak ben konustum bosuna beklemeyelım :) sonuctan memnunmus kendısı

Kendisi bilir ama 2-3 kişiye sinir olup, sonucu görmek isteyen onlarca kişiye faydalı olma imkanını kaçırmış oluyor.
The World is Yours

Hatayli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kendisi bilir ama 2-3 kişiye sinir olup, sonucu görmek isteyen onlarca kişiye faydalı olma imkanını kaçırmış oluyor.
Insanlarin sinir seviyesi degisik ama, sinirlenmeyi gerektirecek bir durum yok. "Abi saclarin suan, ve su acidan gayet güzel görünüyor, ama o eski foton kafalarda soru isareti birakmis, isik altinda, degisik acilardan yüklermisin?" diye soru geldi bana. Birsürü foto yüklemistim zaten... bugün kalktim 29 adet foto yükledim...her acidan...islak,kuru spot altinda, gün isiginda... falan filan. Demek istedigim.....neye sinirlenyim ki?? Adamlarin sormasi, istemesi, kafalarda kalmis soru isaretlerine cevap aramalari normaldir yani.

Facebook Twitter Instagram