Gönderen Konu: Asmed Dr. Koray ERDOĞAN - 16-17 Agust 2017 / 5032 grafts- Fue-Manual  (Okunma sayısı 107572 defa)

Architect

• Sr. Member
Durumlar nasıl @Architect :)

Çoook geriden geliyorum Walter maalesef geç olsun güç olmasın ..
if you see the tiger it's too late, you're food

Walter

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

Olucak bu iş olucak merak etme sen. Gayet iyi gidişatın. 6.ayın dolmak üzere son durumlar nasıl?

Architect

• Sr. Member

Olucak bu iş olucak merak etme sen. Gayet iyi gidişatın. 6.ayın dolmak üzere son durumlar nasıl?

Salı eklicem Walter

Architect

• Sr. Member
Evet arkadaşlar 180.günümü bugün doldurdum... Bence geriden gelmekteyim yorumlarınızı bekliyorum  ( ıslak ve kuru ışık altında fotoğraflardır.) 12 adet foto ekliyorum
« Son Düzenleme: 13 Şubat 2018, 20:50:01 Gönderen: Architect »

Architect

• Sr. Member
ıslak kaldırılmış şekilde devam

Architect

• Sr. Member
kuru devam

recklai85

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
bıraz daha sabır usta daha ıyı olmasını beklerdım  6 ayda  :'(:-\ bnde oye yavas ılerlıyo sıkıntı etme

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
biraz geç geliyo olabilr fakat 5.ay fotoğraflarınıza göre pek gelişme yok gibi. inşallah böyle kalmaz, 6.ay çok erken saıylmaz ama 2-3 ay sonra iyice netleşir sonuç.

aslında çoğu ekim 5. 6.aylarda sizin gibi oluyor fakat karanlıkta ters ışık atıyolar o yüzdende başka ekimlere kıyaslayıp moralinizi bozmayın. sizin gibi saç çizgisini ayırıp, ekilen yerleride ayırıp fotoğraf koyan gerçekten az kişi var. ben sürecin normal olduğunu düşünüyorum saçlarınız uzadığında biraz daha kapatıcı olacaktır.

Architect

• Sr. Member
bıraz daha sabır usta daha ıyı olmasını beklerdım  6 ayda  :'(:-\ bnde oye yavas ılerlıyo sıkıntı etme

eyvallah kardeşim maalesef geri bayağı bencede bakalım 12 ay olsun bi :)

Architect

• Sr. Member
biraz geç geliyo olabilr fakat 5.ay fotoğraflarınıza göre pek gelişme yok gibi. inşallah böyle kalmaz, 6.ay çok erken saıylmaz ama 2-3 ay sonra iyice netleşir sonuç.

aslında çoğu ekim 5. 6.aylarda sizin gibi oluyor fakat karanlıkta ters ışık atıyolar o yüzdende başka ekimlere kıyaslayıp moralinizi bozmayın. sizin gibi saç çizgisini ayırıp, ekilen yerleride ayırıp fotoğraf koyan gerçekten az kişi var. ben sürecin normal olduğunu düşünüyorum saçlarınız uzadığında biraz daha kapatıcı olacaktır.

Teşekkür ederim yorumun için kardeşim . Detaylıca ışık altında paylaştım kimsenin aklında soru işareti kalmasın diye :) ((aslında çoğu ekim 5. 6.aylarda sizin gibi oluyor fakat karanlıkta ters ışık atıyolar)) aynen öyle düşünüyorum..... Moral konusu ise tabi diğer Asmed ekimlerini görünce insan bekliyo daha ileride olmayı

recklai85

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

cok sıkıntılı ıs beklemek zaman gecmıyo en ıyısı ektırmeyıp kazıtcan tertemiz  :P bence boyle kalmaz  daha gelısır saclar %25 %30luk bı artıs daha olursa onlerde tamamdır.arka taraf zaten gec cıkıyo

Architect

• Sr. Member

cok sıkıntılı ıs beklemek zaman gecmıyo en ıyısı ektırmeyıp kazıtcan tertemiz  :P bence boyle kalmaz  daha gelısır saclar %25 %30luk bı artıs daha olursa onlerde tamamdır.arka taraf zaten gec cıkıyo

kazıtmam ya :D inşallah kardeşim daha ne kadar artar bilmem ama 6. ay işte yarısı sürecin bakalım görecez hep birlikte :)

Angmar

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeşim, hep 6. ayda tam sonuç bekliyoruz. Hâlbuki, 6. ay kişiden kişiye değişmekle beraber, yolun %60 %70 nin tamamlanmasıdır diyebiliriz. Geri kalan %40 %30 luk dilim ise son 6 ayda görülüyor. Ekseriyetle bu böyle. 7 8.ayda değişiklik olan çok.
Daha zamanın var ve inşaellah güzel olacak.

Architect

• Sr. Member
Kardeşim, hep 6. ayda tam sonuç bekliyoruz. Hâlbuki, 6. ay kişiden kişiye değişmekle beraber, yolun %60 %70 nin tamamlanmasıdır diyebiliriz. Geri kalan %40 %30 luk dilim ise son 6 ayda görülüyor. Ekseriyetle bu böyle. 7 8.ayda değişiklik olan çok.
Daha zamanın var ve inşaellah güzel olacak.

İnşallah kardeşim bekliyoruz çoklular çıktı mı çıkmadı mı çıkar mı bakalım görelim :)

Facebook Twitter Instagram