Gönderen Konu: Asmed Dr. Koray ERDOĞAN - 16-17 Agust 2017 / 5032 grafts- Fue-Manual  (Okunma sayısı 107612 defa)

Architect

• Sr. Member
Dostum akf’nin ve divaio’nun süreçlerini  incele, onlarında çıkışları geç başlamış şimdi saçları ne yöne tarasak diye düşünüyorlar, görselde de göründüğü gibi  :D
Saçların ekim yaptıran bir çok kişiye göre cok kaliteli, bu da  avantajın.

Eyvallah kardeşim desteğiniz için cidden çok teşekkür ederim inşallah dediğiniz gibi olur seninde benimde :)
if you see the tiger it's too late, you're food

Architect

• Sr. Member
Daha 100 günde sürec yavasmı hızlı anlayamassınız :) bu kıstas degil neyse sürec zor ne olursa olsun kafanıza bişeyleri ister istemez takacaksınız hepimiz yaşadık..

Bakalım görelim  ya Dedem :) Galiba ara ara bu süreçte böyle dönemler geliyor herkese aşmak içinde paylaşıyoruz işte :) İkinize de Dede ve Alp Destekleriniz için gerçekten çok teşekkür ederim  :) :)
« Son Düzenleme: 24 Kasım 2017, 18:58:24 Gönderen: Architect »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Aynen normal bir durum senin için sen gene çok sabırlısın  :) punta saçsız kel akf bunlar çıldırıyordu :))) ömrümü yediler bi anlanticus bana bulaşmadı fazla :)  ve forumda konu açmayan kişiler de çok var onları siz tanımıyosunuz uyuzum gerçi onlarada neyse :)  hepimiz bu donemler yaşadığını yaşadık ilk 4 ay cok zor dostum. Gerci 4 aydan sonrasıda kolay degıl 7/8 aya kadar neyse Mecbur Rahat olucaksın başka ugraslar bulucaksın kendine bir bakmıssın yakışıklısın :)  neyse saçlar çıkınca bi yemek ısmarlarsın :) ayıp denen bişey var:s
« Son Düzenleme: 24 Kasım 2017, 19:12:39 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Architect

• Sr. Member
Aynen normal bir durum senin için sen gene çok sabırlısın  :) punta saçsız kel akf bunlar çıldırıyordu :))) ömrümü yediler bi anlanticus bana bulaşmadı fazla :)  ve forumda konu açmayan kişiler de çok var onları siz tanımıyosunuz uyuzum gerçi onlarada neyse :)  hepimiz bu donemler yaşadığını yaşadık ilk 4 ay cok zor dostum. Gerci 4 aydan sonrasıda kolay degıl 7/8 aya kadar neyse Mecbur Rahat olucaksın başka ugraslar bulucaksın kendine bir bakmıssın yakışıklısın :)  neyse saçlar çıkınca bi yemek ısmarlarsın :) ayıp denen bişey var:s

Ayıp ettin Dedem yaa  8) Alp ile birlikte 3 ümüz yemekteyiz o zaman yaza  8)

Walter

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
 Bende gelicem yemege ama benim cikislarida bekleyelim ;D

Architect

• Sr. Member

Ooo seni unuttuk ya alt devrem gel sen de :D

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
konusu olmayanlar konusmasın :)
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Moral verim size biraz torunlar:)
Global Moderator

Walter

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
3. günümdeyim bir kendime geleyim acıcam. Zaten doslarımı Asmed merkezinde unuttum 10.gün kabuk dökümünde alıcam. Ondan sonra paylaşımları yaparım sonra beraber gün saymaya başlarız. Kim bilir kaç kişinin gününü saydın Hintel, birde benimkini beraber sayarız  ;D

Bu arada bir anket doldurttular, senin adını verdim. Ben gerçek adını bilmiyordum orada Hintel nicknameli sizinle Atınaya gelen bir arkadaş dedim ve isminide öğrenmiş oldum  ;D ;D

Architect

• Sr. Member

Vay vay vay maşallah dedem Allah gülüşü ve saçını daim eylesin  8)

vogueman

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Koray hocanın mühtitleri Hayat size güzel 😂😂

AlpArslan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Daha 100 günde sürec yavasmı hızlı anlayamassınız :) bu kıstas degil neyse sürec zor ne olursa olsun kafanıza bişeyleri ister istemez takacaksınız hepimiz yaşadık..

Bakalım görelim  ya Dedem :) Galiba ara ara bu süreçte böyle dönemler geliyor herkese aşmak içinde paylaşıyoruz işte :) İkinize de Dede ve Alp Destekleriniz için gerçekten çok teşekkür ederim  :) :)

Ne demek dostum, rica ederim :) ayrıca;  Ne mutlu ki yolumuz Koray hocayla kesişti. “ Acaba çıkar mı, güzel olur mu” diye düşünmek yerine süreç bitse de kurtulsak diye bekliyoruz. Hocaya güven, akışına bırak :) bende desteklerin için teşekkür ederim, orucu beraber tutuyoruz bayramı da beraber yapıcaz sabret :) yemekte görüşürüz  :D
Bu sevda kalbime bir “Gecekondu”

AlpArslan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

Telefonumun ekranını çatlattın dede yemekte yeni ekranımı bekliyorum  :D
Bu sevda kalbime bir “Gecekondu”

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Bence siz saçlarınız çıkınca 3 nüz ekersiniz beni hiç güvenmiyorum bu yemek konusunda :)
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram