Gönderen Konu: KEL OLMANIZ KARŞI CİNSLE BAĞINIZI VE GENEL ANLAMDA SİZİ NASİL ETKİLEDİ ?  (Okunma sayısı 2436 defa)

Virtüöz

• Hero Member
Karı kızı boşverin elbet seveni çıkıyor ne kadar tipsiz olsanızda.Sorun şu ki kendinizle barışık olamıyorsunuz.Özgüveniniz zedeleniyor.Alay konusu oluyorsunuz.Hemcinsleriniz tarafından dışlanıyorsunuz.Yaşınıtınız erkeklerle rekabet edemiyorsunuz.En ufak sinirde kel diyerek motivenizi yerle bir ediyorsunuz.Dışarda rahat olamıyorsunuz.Aynaya bakıp bugünde çok iyiyim diyemiyorsunuz.İş görüşmelerinde hep çekingen oluyorsunuz.Size at hırsızı muamelesi yapıyorlar.Bu güven vermez diyorlar.Daha sayimmi? Kız kolay iş önemli olan hayat kaliten düşüyor.

emekli kel

• Hero Member
 kişiden kişiye değişiyor bir yakışıklı adam var saçları dokuluyor tipi hatunların ilgisini bakıslarını kaybediyor eti tadan kopek kuru ekmeğe donmez saçsız yakışıklı olmayan hayatı tad vermiyor olumsuzlaşıp bunalıma giriyor birde normal adam var ozguveni gidiyor .genelde kel diye insana takanlar kendilerindede kompleks olanlar onlarında açıklarını yuzune solemek lazım o zaman.bana zamanında ha ha saçların dokulmuş diyenlere bakıom ben hallettim saçımı onlar kel kalmış az biraz dokulmeleri vardı ondan laf sokuyorlardı iyi olmuş kel kalmışlar.yıllar sonra gorduğumde keşke cat cat kafalarna vursaydım
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

emekli kel

• Hero Member
Dostum 8.ay oldu sacim kapaticilik sagladi bak sekil aldi demiyorum daha form tutmadi ona ragmen eve girmiyorum o cafe senin bu cafe benim selfiler olsun .aylardir giymedigim kiyafetleri giymeye basladim ne cok kiyafetim varmis.yani demem o durki karsi cinseten ziyada kendine ozguven geliyor.oz guven gelincede gerisi geliyor
murat ben 10 sene kokorec yemedim portakal yemedim mezarda gibiydim.mevyeyi sebzeyi unuttum film izlemedim 10 sene.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

murattarum

• Hero Member
Niyeki abi anlamadim
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

emekli kel

• Hero Member
 saçları yeniden kazanana kadar hayattan soğumuştum eşim dostum arabayla korna calıyormuş yuzlerine bakıyormuşum algılayamıyormuşum tanıyamıyormuşum yemeden içmeden kesildim saçlarımı geri kazanınca 12 sene oldu tek bir boş vakit yok ora senin bura benim .oteki turlu insan içine çıkamıordum

50cent

• Yeni üye
  • *
saçları yeniden kazanana kadar hayattan soğumuştum eşim dostum arabayla korna calıyormuş yuzlerine bakıyormuşum algılayamıyormuşum tanıyamıyormuşum yemeden içmeden kesildim saçlarımı geri kazanınca 12 sene oldu tek bir boş vakit yok ora senin bura benim .oteki turlu insan içine çıkamıordum
bu olay kaç yasinda oldu acaba ?

emekli kel

• Hero Member
99_2010 seneleri.19_30 yas arası

murattarum

• Hero Member
Vaybe abi kafaya takan icin cok kotu birsey gercekten
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

emekli kel

• Hero Member
 tip varsa kaybediyorsan eti tadan kuru ekmeğe donmuyor donemiyor

50cent

• Yeni üye
  • *
Söylediklerin çok doğru seni en iyi anlayan benim.Sac dokulmesi cok kotudur en kotusude  18 19 20 yaslarinda basina gelmesidir.Saclarin iyi olsa bile yasadigini unutamazsin.Ah be üzdün beni niye biz abi ya 😔

murattarum

• Hero Member
Yani bu isi hakkiyla yapan insanlar ekik isini gercekten buyuk is yapiyorlar.
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Emekli abi saçları nerede ektirdin?
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

emekli kel

• Hero Member
 karısık şu an ekmeyen yerler.

pisikletadam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
bunu sadece kelliğe indirgemek çok yanlış tipin iyi yada kötü olması  özgüven konusunda insanı çok etkiler buraya kadar her şey doğru , adamın tipi düzgün  fakat kelse bence o kadarda abartmayın saç tabiki etkiler dış görünüşü erkeğin makyajı falan filan ama aşırı abartıyor bazıları bence bu kişilerin psikolojik destek alması lazım.

murattarum

• Hero Member
Pisiklet adam sacini kayafa takan adamlara pskokolojik destek almasi lazim diyenlere uyuz olurum.elbette kafaya takilacak birsey
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Facebook Twitter Instagram