Gönderen Konu: Resimlere Yorumunuzu bekliyorum Ankara Saç Ekimi Acil  (Okunma sayısı 7948 defa)

civil

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Resimlere Yorumunuzu bekliyorum Ankara Saç Ekimi Acil
« Yanıtla #30 : 24 Ekim 2017, 08:16:14 »
Dostum forumu dikkatle okuduysan buradaki insanların tavsiyelerinin kendi ekimleri ve forumda yer alan diğer ekimler üzerinden ilerlediğini görebilirsin. Dolayısıyla aslında senin görebildiklerinden fazlası yok kimsede, iş doktor tavsiye etmeye gelince :)

Mevcut saçlar gidici görünüyor, onları korumak için herhangi bir ilaç tedavisi de düşünmüyorsun, o halde açık alanda başarılı ekimi olan hocaları düşünmeni öneririm. Benim naçizane fikrim, Jale Hanım'ın, hem Ankara'da olması hem de senin belirlediğin bütçenin içerisinde olması nedeniyle iyi bir seçenek olduğudur. Ancak üzerine basarak söyleyeyim,bunu sadece benimalnımgeniş'in ekimine bakarak söylüyorum, farklı sonuçlanmış ekimini henüz görmedim. Şu yanlışa düşme; onun ekiminin iyi olması, senin ekiminin de iyi olacağı anlamına gelmez, ekimi yapan kişinin dışında da gelişen bir sürü başarı faktörü var bu işte.

Umarım istediğin gibi saçlara kavuşursun, ama yerinde olsam bu kadar aceleye getirmez, mümkün mertebe farklı doktorlarla yüz yüze görüşmeye gayret ederdim ekim öncesinde.
teşekkür ederim yorumun için. herkesten bilgi almak isiyorum. çünkü araştırınca daha fazla kafası karışıyor. şuan son olarak 2 hocaya indirdim. jale hocanın tek beğendiğim ekimi dediğin gibi alnımgeniş arkadaşın. o yüzden emin olmadım onda. dediğim gibi önceden ektiren tecrübeli arkadaşların fikirleri önemli. tabi herkesin bir olmayacağı kişiden kişiye değişeceğide göz önünde bulunduruyorum.

civil

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #31 : 24 Ekim 2017, 08:18:54 »
Esma serkanı düşünebilirsin fiyatı sabit 6 bin tl 3 gün konaklama dahil dhi ekim
yeni araştırmaya başladım kendilerinini. ama dediğim gibi doktor olmamalrı ve sabit yerlerinin olmamalrı beni düşündürüyor. ektiren arkadaşlar doğallık yönünden sıkıntı yaşıyor mu. benim için en önemlisi ya bu adam saç ektirmiş demesinler. dhi ile diğer fue arasındaki en önemli fark veya dezavantajları nelerdir? bildiğim kadarıyla dhi sık ekimler için daha uygun. saçlarım ince telli olmasıda düşündürüyor.

Fatih33

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 24 Ekim 2017, 09:48:27 »
ESMA&SERKAN HAKAN DOĞANAYIN ekibindeymiş daha önce hakan hocanın geçmiş tarihli ekimlerine bakarsan fikir edinebilirsin aslında ama senin saçların ince telli manuel alımla daha başarılı sonuçlar elde edeceğini düşünüyorum serdar görkem hoca senin için daha mantıklı(şahsi fikrim) olabilir.

civil

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 24 Ekim 2017, 15:15:56 »
esma ve serkanın ekimlerinde ensenin başlangıcından tepe noktaya kadar çok geniş bir alandan saç alımı yapıyorlar. Araştırmama göre ense kökünden 2 parmak yukarsında aynı şekilde tepe bölgesinden 2 parmak aşağısında olan yer genetik olarak dökülmüyor. Alımların ordan yapılması lazım ki ekilen bölgede dökülmesin. bu beni düşündürüyor. Çünkü baktığım ekimlerinde çok geniş alandan almışlar saçı.

civil

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 26 Ekim 2017, 17:35:05 »
şuan esma serkana doğru yönelmiş durumdayım. kendileriyle de görüştüm. 2 ekim gerekebilir dediler. size kalmış. isterseniz geniş alanada yayarız ama sık olmaz. ilk önce ön taraf sıklaştırma yapılır sonra 2 ekim olarak vertex planlanır dedi. ancak ben 2.ekim düşünmediğim için önler sık arakayada nereye kadar gidebilirse şeklinde bir ekim düşünüyorum. greft olarak 3500 greft dediler. zorlarsak 4 binde çıkar bu karar size kalmış dediler. bilmiyorum açıkcası.forumdaki resimlerden ekimleri doğal görünüyor. tek çekincem doktor olmamaları. bunu göz önünce bulundurarak nihahi kararı vereceğim. yada murat küçüktaşı seçeceğim. 2 sinden biri olacak.

civil

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 04 Kasım 2017, 17:18:21 »
Arkadaşlar kararımı verdim. Esma-Serkan çiftine ektiricem. kendileriylede görüştüm. 27 ekimde randevu aldım. Bana ilaç konusunda öneride bulundular. kullanmam için. Proscar, Xpecia ve solgar biotin. Bunların yan etkileri var mıdır? kullanan arkadaşlar tavsiye eder misiniz.? Sakın kullanma dediğiniz var mı acaba? yan etkilerinden dolayı çekincem var. aydınlatırsanız sevinirim

Kovan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 04 Kasım 2017, 17:30:44 »
Arkadaşlar kararımı verdim. Esma-Serkan çiftine ektiricem. kendileriylede görüştüm. 27 ekimde randevu aldım. Bana ilaç konusunda öneride bulundular. kullanmam için. Proscar, Xpecia ve solgar biotin. Bunların yan etkileri var mıdır? kullanan arkadaşlar tavsiye eder misiniz.? Sakın kullanma dediğiniz var mı acaba? yan etkilerinden dolayı çekincem var. aydınlatırsanız sevinirim
Biotin ve xpecia da bu sıkıntı olmaz
Proscarda kisden kişiye değişir bir çok ekinci en az 6 ay kullanın diyor
Ben kullanıyorum bahsedilen etkilerindendolayı bi sorun yasmadim su ana kadar
Ama kimisine etki ediyor

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 04 Kasım 2017, 21:37:35 »
solgar biotin uretimden kalktı proscarın yan etkileri olabilio xpeci boş ıurun kararı verdiğin ekim merkezi doğallıkta mukemmel olamayabilio oraya ektirenlerle temasa gectinmi bir cok orneğni gordunmu
saçları ekmeydi dersin

civil

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 06 Kasım 2017, 12:52:29 »
solgar biotin uretimden kalktı proscarın yan etkileri olabilio xpeci boş ıurun kararı verdiğin ekim merkezi doğallıkta mukemmel olamayabilio oraya ektirenlerle temasa gectinmi bir cok orneğni gordunmu
eczanede solgar 1000 likler satılıyor.  5000 lik kalkmış. Xpecia için neden boş dediniz? önermiyor musunuz? veya alternatifi ne olabilir önereceğiniz? Ekim merkezine kararımı önceki ekimlere göre verdim. Ben sonucu kötü olana pek rastlamadım. Doğallık istediğim için tercih ettim aslında. kalem tekniğinde daha sık ve ince telli saçlar için uygun olduğunu gördüm. ekim yaptıran kişilerlede konuştum biri hariç süreçten memnunlar. o yüzden karar verdim. ama siz böyle deyince de şüpheye düştüm açıkcası.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 06 Kasım 2017, 13:41:31 »
finasterid minoxidil dısında fda onaylı urun yok bu ikis dısında ekleme yapıcaksan biotin kalınlaştırır bu merkezin ekimleir biraz kalın gibi geldi bana sen takmıyorsan sıkıntı yok 
saçları ekmeydi dersin

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 06 Kasım 2017, 14:14:14 »
yada şunu diyeyim bazı ekimleri diğerleire gore daha doğal bu ekimcşleirn çoğunda olan gunu gununu tutmama hastalığı konusrsun doğal isitom falan dersin ektirenler memnunsa sorun yok
saçları ekmeydi dersin

civil

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 06 Kasım 2017, 15:29:03 »
finasterid minoxidil dısında fda onaylı urun yok bu ikis dısında ekleme yapıcaksan biotin kalınlaştırır bu merkezin ekimleir biraz kalın gibi geldi bana sen takmıyorsan sıkıntı yok
finasterid dediğiniz proscar sanırım. minoxidil sprey olan. sürekli kullanmak gerekiyor. Bıraktığında dökülüyor diye çok duydum. hatta bunu serkan beye sorduğumda kesinlikle kullanma dedi. Bıraktığında dökülme oluyor diye. Proscar ı da 2 kutudan fazla kulanma dedi. Gögüslerde büyüme yapıyormuş ve cinsel isteksizlik söz konusu oluyormuş. Bu nedenle biotin konusunda bişey görmedim ama proscar ve xpecia beni düşündürüyor.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 06 Kasım 2017, 20:45:40 »
finasterid yan etkili onu içmiosan sacın kalınlaşssın istiosan biotin iç otekşler işe yaramaz
saçları ekmeydi dersin

civil

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 23 Kasım 2017, 14:14:41 »
27 kasımda esma-serkan' a ekim yaptıracağım. Yaklıaşık 2 haftadır 1/4 proscar ve 1000 lik solgar biotin günde 2 defa alıyorum. İlerde saç ekimi düşünmüyorum. Bu yüzden bir seferde max. ne yapılabilirse yapılsın istiyorum. Donör bölgeden max. sayıda greft alnmasını istiycem. Aynı şekilde yetersiz olursa sakala girmeyi düşünüyorum. Ancak sakal konusunda kararsızım. Ekilen sakallar saç gibi mi durur yoksa sert mi olur.? Alınan yerde iz kalır mı bilmiyorum.  Bu işi 1 seferde yapmak mantıklı mı? Saçlarım elbet dökülecek ilerde ama şimdiden yapılacaklarla ileriyi garantiye alabilir miyim diye düşünmüyor değilim. O yüzden max. ne ekilebilirse ekilsin düşüncesindeyim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 23 Kasım 2017, 15:22:07 »
ekim planını ekimciyue bırak sanırım orda tek seferde açıklıı kapatıcaktır aşırı sık ekmicektir donorde kalır daha  saçın diğer yerlerle orantılı eker biotin 5 mgden aşaı kalınlaştırmıo sakal olduğu yerde nasılsa tepedede aynı olur
saçları ekmeydi dersin

Facebook Twitter Instagram