Gönderen Konu: Resimlere Yorumunuzu bekliyorum Ankara Saç Ekimi Acil  (Okunma sayısı 7955 defa)

civil

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Resimlere Yorumunuzu bekliyorum Ankara Saç Ekimi Acil
« Yanıtla #15 : 05 Ekim 2017, 17:22:56 »
Genelde 3200 graft ve 3500 greft diyorlar. Sizce bu sayılar yeterli mi? Ben sık bir ekim olmasını istiyorum. Yani 2. bir ekim düşünmüyorum. Bu nedenle ne kadar ekilebilirse iyi diye düşünüyorum. Sizler nedersiniz?  Söylenen sayılar bana az geldi. Mevcut saçım zaten dökülecek. Çünkü babamında üst tarafında hiç saç yok. ailede genetik

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 05 Ekim 2017, 17:30:32 »
Merhaba öncelikle Tavsiyeleri bir kenara bırakın ve aceleyide. Bu saçla ekime girilmez girersesenizde bizim başarılı tabir  ettiğimiz bir sonuç  alamazssınız öncelikle var olan saçınız ince ve cansız görünüyor en az 6 ay güclendirmeniz ve sonra ekim düşünmeniz gerek ilaç yardımıyla  onun dışında forumu iyi araştırıp analiz edin göremediğiniz 100 lercr ayrıntıyı görmeye başlayana kadar.
« Son Düzenleme: 05 Ekim 2017, 17:32:03 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 05 Ekim 2017, 17:34:33 »
Ekime gidene kadar biotin kullan finasteride felan bulasma
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15231.0

Takviyeler ;
Finasterid 1/4
 aksam xpecia
coraspin
d3 vitamini

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 05 Ekim 2017, 21:30:59 »
ekim işi arastırma işi forumda ektirenlere tek tek bak sonuclanmışlara sonra beğendiğin ekimlerle temasa gec ekimcilere mail yolla resimlerini varolanıda korumaya al
saçları ekmeydi dersin

civil

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 07 Ekim 2017, 08:40:53 »
yorumlarınızı önemsiyorum ancak ilaç işine pek sıcak bakmıyorum. 28 yaşındayım ve yan etkisi olan ilaçları bu aşamada kullanmayı düşünmüyorum. acele etme nedenimde bu işi kışın yapıp bitirmek. hintelin yorumu kafamı karıştırdı açıkcası. kendisi deneyimli biri. forumuda inceledim beğendiğim ekimcilerin ekimlerinede baktım ancak insan yoruluyor o mu şu mu derken bir sürü yeni ekimci çıkıyor bu sefer.

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 08 Ekim 2017, 11:11:50 »
İlaç konusunda kimse anlaşamıyor. Şimdi ilaç kullanıp saçı güçlendirerek ekim yapılsa ve 2 sene sonra ilaç birakilsa sonuç yine aynı olacak. Bu ilaç ya 10-20 sene kullanılacak ya da hiç kullanılmamali bence.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 08 Ekim 2017, 11:21:43 »
ben devamlı kullanıom ilaçları ekimin illede aceleyse  dr koraya git para yoksa bir sonraki kışa ertele bence ekimciler bakon bir ii bir kotu iş çıkarıo anlayamadık gitti dengesiz iş çıkartan ekimcileri iş karısıo hani u direk ii şu direk kotu diyemion gunu gunlerini tutmuo dha sonucları beklenen ekim merkezleri var şu bu
saçları ekmeydi dersin

civil

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 21 Ekim 2017, 17:18:39 »
büyük ihtimalle murat hocadan yana kullanıcam tercihimi ama onunda ektiği bir kişinin saçlarına yakından baktığımda önden hafif belli oluyor. Herkesin böyle midir acaba?

Fatih33

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 21 Ekim 2017, 19:00:36 »
Serdar görkemle görüşün manuel alım yapıyor

bir rüya

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 21 Ekim 2017, 22:39:51 »
dostum benim saç dökülme tipime benziyor ben şöyle bir uygulama düşünüyorum. önce gerçekçi olmalıyız. bizim kafanın üst bölgesindeki saçlar iyice incelmiş dökülme safhasına girmiş  hani demek istediğim her gün ilaç kullanmamıza değmez.saçın üst bölümünü komple kelmiş gibi farz ederek bir ekim planı oluşturmanı tavsiye ederim. hani üst bölgede sağlıklı saç olsa onları korumak için ya da daha uzun ömürlü kullanmak için bir tedavi uygulasak neyse de zaten giden gitmiş kalanlar da her an vedalaşmaya hazır üç teli korusan ne canlandırsan ne. dökülen varsın dökülsün.  beklentiyi yüksek tutmayıp doğal bir alın çizgisi belli bir kontrast yakaladın mı tamamdır.

civil

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 23 Ekim 2017, 17:05:18 »
Serdar görkemle görüşün manuel alım yapıyor
serdar görkem in forumda bi kaç konusunu gördüm beğenmedim açıkcası.

civil

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 23 Ekim 2017, 17:08:42 »
dostum benim saç dökülme tipime benziyor ben şöyle bir uygulama düşünüyorum. önce gerçekçi olmalıyız. bizim kafanın üst bölgesindeki saçlar iyice incelmiş dökülme safhasına girmiş  hani demek istediğim her gün ilaç kullanmamıza değmez.saçın üst bölümünü komple kelmiş gibi farz ederek bir ekim planı oluşturmanı tavsiye ederim. hani üst bölgede sağlıklı saç olsa onları korumak için ya da daha uzun ömürlü kullanmak için bir tedavi uygulasak neyse de zaten giden gitmiş kalanlar da her an vedalaşmaya hazır üç teli korusan ne canlandırsan ne. dökülen varsın dökülsün.  beklentiyi yüksek tutmayıp doğal bir alın çizgisi belli bir kontrast yakaladın mı tamamdır.
aynen katılıyorum. 1 sene ilaç kullanıp sonra ekmek bana uygun gelmedi açıkcası. mevcut saçlarımı zaten yok gibi düşünüyorum. çünkü babamında üst bölgede hiç saçı kalmadı. o yüzden homojen bir ekim düşündüm. Ama görüştüğüm bir kaç kişi önlere yoğunluk verip arkayı seyrek yapalım. yoksa gerekli kapatıcılığı sağlamaz dedi. buda doğru. önden görünüş daha önemli. arkayıda bir nebze kamufle eder diye düşünüyorum.

civil

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 23 Ekim 2017, 17:15:54 »
Önceden belirttiğim üzere murat hocayı düşünüyordum anca esma  ve serkan çiftide kafamı karıştırmış durumda. gerek şakaklara girmeleri gerekse sık ekimlerinden dolayı onları da radara aldım. Ancak doktor olmamaları ve sabit bir yerleri olmaması beni düşündüren en büyük etken. bi kaç gün içerisinde tercihimi belirleyip planlama yapacağım. tavsiyeleriniz çok önemli. Sizce hangisi iyi?

Jeddite

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 23 Ekim 2017, 17:38:41 »
Dostum forumu dikkatle okuduysan buradaki insanların tavsiyelerinin kendi ekimleri ve forumda yer alan diğer ekimler üzerinden ilerlediğini görebilirsin. Dolayısıyla aslında senin görebildiklerinden fazlası yok kimsede, iş doktor tavsiye etmeye gelince :)

Mevcut saçlar gidici görünüyor, onları korumak için herhangi bir ilaç tedavisi de düşünmüyorsun, o halde açık alanda başarılı ekimi olan hocaları düşünmeni öneririm. Benim naçizane fikrim, Jale Hanım'ın, hem Ankara'da olması hem de senin belirlediğin bütçenin içerisinde olması nedeniyle iyi bir seçenek olduğudur. Ancak üzerine basarak söyleyeyim,bunu sadece benimalnımgeniş'in ekimine bakarak söylüyorum, farklı sonuçlanmış ekimini henüz görmedim. Şu yanlışa düşme; onun ekiminin iyi olması, senin ekiminin de iyi olacağı anlamına gelmez, ekimi yapan kişinin dışında da gelişen bir sürü başarı faktörü var bu işte.

Umarım istediğin gibi saçlara kavuşursun, ama yerinde olsam bu kadar aceleye getirmez, mümkün mertebe farklı doktorlarla yüz yüze görüşmeye gayret ederdim ekim öncesinde. 

Fatih33

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 23 Ekim 2017, 17:43:58 »
Esma serkanı düşünebilirsin fiyatı sabit 6 bin tl 3 gün konaklama dahil dhi ekim

Facebook Twitter Instagram