Gönderen Konu: XPECİA ile DUTASTERİD beraber kullanılır mı ?  (Okunma sayısı 436 defa)

Hasan_3

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
XPECİA ile DUTASTERİD beraber kullanılır mı ?
« : 10 Ağustos 2022, 10:16:02 »
Herkese selamlar.Ben 5 aydır sadece akşamları günde bir kez minoxidil ve ayni zamanda sabah akşam expecia kullanıyorum.Tam istediğim gibi sonuç alamayınca.  Doktor Dutasterid başlamamı söyledi.Sizlere danışmak istdiğim iki tane konu var yardımcı olursanız.

1-)Doktor bey Dutasterid i hafatda iki kez kullanmamı soyledı.Ama yabancı sitelerde her gun kullanmanın en iyi sonucu vereceğini yazıyor.Bu yuzden her gun kullanmak istiyorum  en azından 5-6 ay saç dokulmesı toparlanana kadar öyle yapacam.Bu konuda görüşünüz nedir.

2-)Eger Dutasteridi her gun kullancaksam xpecia tabletide sabah akşam kullanabilirmiyim zararı olur mu ? Elimde 3-4 kutu var olarıda bitirmek istiyorum. Teşekkürler

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: XPECİA ile DUTASTERİD beraber kullanılır mı ?
« Yanıtla #1 : 10 Ağustos 2022, 11:04:00 »
xpecianın içinde ne olduğuna emin olamıyolar fin karıştırılmış iddiaları falan da var dut kullanırken hiç gerek yok ama istersen dene, dut kullanmadığın günlerde de kullanabilirsin aslında haftada 2 kez dut diğer günler xpecia olabilir

Hasan_3

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 10 Ağustos 2022, 11:20:23 »
wallahi yabancı sitelerde dut kullanımının her gun kullanılması uzerine çalışmalar yapılmış dıyorlar ve her gun kullanılmasını onerıyorlar en ıyı ve verimli sonuç için.Bende her gun kullanmak ıstıyorum her ne kadar doktor haftada 2 kez soylese bile.Acaba her gun dutasterid kullanımı ile saw palmetto içerikli takviye gıda sabah akşam kullansak zararı olur mu yoksa faydası mı olur ?

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 10 Ağustos 2022, 11:32:27 »
wallahi yabancı sitelerde dut kullanımının her gun kullanılması uzerine çalışmalar yapılmış dıyorlar ve her gun kullanılmasını onerıyorlar en ıyı ve verimli sonuç için.Bende her gun kullanmak ıstıyorum her ne kadar doktor haftada 2 kez soylese bile.Acaba her gun dutasterid kullanımı ile saw palmetto içerikli takviye gıda sabah akşam kullansak zararı olur mu yoksa faydası mı olur ?
Tabii ki her gün kullanırsan maximum verim alırsın düşük doz veya gün ayarlamaları yan etki olaylarını minimalize etmek içib yoksa her gün dut kullanıp yan etki görmeyen de var. Dut+xpecia da dht baskılama oranını aşırı aşırı arttırmış olur sana kalmış.Xpecia tek başına çok fazla baskılamıyo ama dutla birleşince fazla olur

Facebook Twitter Instagram