Gönderen Konu: Şahin Çelik 3950 greft saç ekimi  (Okunma sayısı 8378 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Şahin Çelik 3950 greft saç ekimi
« Yanıtla #75 : 16 Ocak 2023, 12:40:26 »
Alan geniş dar bir alan değil süreç saç kalitesi ve açık alana göre fena değil dostum
Zamanla çok daha iyi olur üstten nasıl gelişim bir de üstten çekip kafanın her alanını görsek

Taha Sekin

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #76 : 16 Ocak 2023, 14:14:01 »
Alan geniş dar bir alan değil süreç saç kalitesi ve açık alana göre fena değil dostum
Zamanla çok daha iyi olur üstten nasıl gelişim bir de üstten çekip kafanın her alanını görsek
büyür kardeşim
  • Yaşınız 25
Şahin çelik saç ekimi sonuçları
Ankara saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Taha Sekin

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #77 : 24 Ocak 2023, 14:16:51 »
.
  • Yaşınız 25
Ankara saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

academician

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #78 : 24 Ocak 2023, 16:56:49 »
Gelişimi biraz geriden geliyor ama 7-8 ayı tamamlamadan olumsuz düşünmemek lazım, yeni cikislarin dışında çıkmış saçlar da zamanla kalinlasiyor kapaticiligi artıyor.
  • Ekim Tarihi: 05.08.2022
  • Ekim Merkezi ismi Life Hair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 34
  • Medikal Tedavi Evocapil Tablet ve Şampuan, Aspirin, Wellcare Vitamin D, Magnezyum, Omega3, B12, Regrow Sprey, Aylık Prp

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #79 : 24 Ocak 2023, 18:41:52 »
 şimdiye kadarki gelişim sınıfı gecmiş tabi surec  uzun.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Taha Sekin

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #80 : 04 Şubat 2023, 23:00:27 »
Bugün itibariyle 6. Ayim. Yorumlarınızı bekliyorum
  • Yaşınız 25
Ankara saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #81 : 04 Şubat 2023, 23:12:56 »
 ekim harici kendi saçların ekimde gider diye dusunmuştum gitmemiş o güzel. ekim normal seyrinde geniş alan geriden gelir 1.5 seneyi bulur bence ekimin.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Kel Pacino

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #82 : 04 Şubat 2023, 23:20:41 »
ekim harici kendi saçların ekimde gider diye dusunmuştum gitmemiş o güzel. ekim normal seyrinde geniş alan geriden gelir 1.5 seneyi bulur bence ekimin.

Hocam geniş alan dediğiniz kısım ön hattın hemen gerisini mi oluyor?
  • Ekim Tarihi: 29.08.2022
  • Ekim Merkezi ismi Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 32

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #83 : 04 Şubat 2023, 23:23:53 »
 hayır hocam en ön çizgiden tepeye kadar olan yer.arkadasın ekimi geniş alana dağıtılmış.

Kel Pacino

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #84 : 04 Şubat 2023, 23:33:50 »
anladım hocam.

@Taha hocam senle süreçlerimiz çok benzer geliyor bana, bugün bende Şahin Bey'e uğradım oda benimkisi için biraz daha iyi olmasını bekliyordum şu an süreç erken 8.ay sonuçlarına göre daha isabetli yorum yaparız dedi. Siz sanırsam hala askerdesiniz, Şahin Bey'in yanına uğrama şansınız olmaz ama faydası olur diye bu bilgiyi paylaşayım istedim. Son 20 gün hissedilir bir gelişme görüyorum.

Şahin Bey bu arada bana Seogen tablet dışında bir başka tedavi önermedi. Bugün özellikle yine sordum.
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 32

Taha Sekin

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #85 : 05 Şubat 2023, 10:25:59 »
anladım hocam.

@Taha hocam senle süreçlerimiz çok benzer geliyor bana, bugün bende Şahin Bey'e uğradım oda benimkisi için biraz daha iyi olmasını bekliyordum şu an süreç erken 8.ay sonuçlarına göre daha isabetli yorum yaparız dedi. Siz sanırsam hala askerdesiniz, Şahin Bey'in yanına uğrama şansınız olmaz ama faydası olur diye bu bilgiyi paylaşayım istedim. Son 20 gün hissedilir bir gelişme görüyorum.

Şahin Bey bu arada bana Seogen tablet dışında bir başka tedavi önermedi. Bugün özellikle yine sordum.
Benim şafak karanlık :) Ama diğer ay Ankara'ya gideceğim. Şahin beye gorunecem. Konunuza az önce baktım. Gerçekten çok yakın gidiyoruz. Ben de seogen ve aspirinden başka bir şey kullanmıyorum. Bu aralar minox kullansam mi diye düşünmedim değil. Ama o kadar ektirdik. Minox kullanip baş agritmaya degmez. Benim de saç tellerim seninki gibi ince telliydi. Diplerde küçük kıllar görmüyorum. Bence halen daha çıkmıs değiller. 8. Ayı sabırsızlikla bekliyorum. Çünkü geçen ayla bu ay arasında bile gözle görülür değişim oldu. Umarım karşılığını alırız bu kadar emeğin.
  • Yaşınız 25
Ankara saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Taha Sekin

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #86 : 23 Şubat 2023, 11:08:47 »
Yaklaşık 7. Ayim bu şekilde. Sürecin geriden geldiğini biliyorum. Bugün ilk kez prpye gidecegim. Değerli yorumlarınızı esirgemeyin.
  • Yaşınız 25
Ankara saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #87 : 23 Şubat 2023, 11:29:26 »
 gürleşir zamanla merak etme .ekim oncesi kafaya elveda deneme hazırlanan saçta çokmuş.prp dısında gidince sorsana merkez günlük saç masajına izin veriyormu.veriyorsa evde saç masajına basla

ElTurco

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #88 : 23 Şubat 2023, 22:19:27 »
Bence gelişme devam ediyor sıkıntı yok gibi görüyorum.
Seogen tablet olayı; bence aşırı pahalı onun yerine xpecia iş gorecektir diye dusunuyorum. Aga-e tablet çok başarılı o dahi ondan ucuz düşünülebilir.
Sac masajı ise çoğu merkezin şiddetle önerdiği Hergün yapılması gereken bir olay.
Saç Ekimim: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=30341.0

MultiVitamin: Biotin 5000 + Perfectil + Xpecia + Krilom Omega 3 + Day2Day Collagen All Body Powder
Ürün: Evocapil Plus Şampuan+Evocapil Plus Sprey

Yiyecek: Keçiboynuzu Özü + Nar + Kabak Çekirdeği+ Yeşil Çay +6 litre Su+Et-Tavuk

Kel Pacino

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #89 : 23 Şubat 2023, 23:15:16 »
Gelismeler guzel dostum, saclarin uzayinca kapatıcılıkta artmış. Sence son 1 ay çıkışlar mı oldu mu yoksa mevcut saçlar uzayıp kalınlaşınca mı bu etki oluştu. Birde Şahin Bey'in yorumu ne oldu süreçle ilgili?
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 32

Facebook Twitter Instagram