Anket

2022_23 sezonu ipi kim göğüsler ?

Başaksehir
2 (3.3%)
Beşiktaş
13 (21.3%)
Fenerbahçe
16 (26.2%)
Galarasaray
24 (39.3%)
Konyaspor
0 (0%)
Trabzonspor
6 (9.8%)

Toplam Oy Verenler: 61

Gönderen Konu: Yeni sezon kim şampiyon olur?  (Okunma sayısı 2989 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Yeni sezon kim şampiyon olur?
« Yanıtla #76 : 29 Aralık 2022, 22:04:41 »
 bjknin kazanmasına ihtimal vermiyordum demiri yenmek kolay değil.bjk muhakkak çok baba takviyeler yapmalı.o zaman gs ile cekisir gerci basakta yarısta olcak.salih uçandan patlama beklerdim halen patlayamadı.bjkye iyi asistçi lazım.pelede ölmüş.
 hakemler gene şov yapıyor.goz gore gore carkı ceviriyorlar.birde var uygulaması varken bu tiyatrolar donuyorsa kasıt bariz şekilde vardır.ya siyaset gircek ya reyting gircek işe bu işler hep boyle.
« Son Düzenleme: 29 Aralık 2022, 22:42:03 Gönderen: emekli kel »
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #77 : 30 Aralık 2022, 09:10:30 »
 son haftaladaki hakem hatalar falan koç basın toplantısı yapcakmış.penaltıları atarken yapmıyordu.ts fbye kolay dudukler caldı bjk ve gsyide işin için eeklicekler şimdi.çok uyandı işe.seçim yatırımı butun taraftarı olan takımlara kolay duduk gelir kluplere yardımlarda bulunulur vergi borcları falan silinir şimdi.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #78 : 03 Ocak 2023, 19:25:13 »
 şimdide var kayıtları falan filan.ortalık ayağa kalktı vardan oncede katakulli donuyordu var gelincede dondu bu gecen haftalar dumen yeni donmediki bundan beterleride oldu ama bu hafta ortalık ayağa kalktı futbolla gundem değiştiriyorlar.
 maçtan once 2 şer gollu beraberlik yada 3_2 antalya falan dusunuyordum ama daha çok beraberlik kokuyordu.klasik penaltılı galibiyet oldu.10 kişi kalırsak kaybedioz penaltı gelirse kazanıoz.derbiyide masa bası kimi isterse o kazanıcak.kadrola faso fiso bir gsde var ondada hoca yok.bu gece arsenal new castle derbisi var bizim lig zevk vermio ingilizler daha tam form tutmasada guzel oluyor.burda hakemler kimi isterse onu kazandırıyor.bjk maçında gs maçında skandal derken antalya maçındada skandal oldu hakem berabere bitmesine izin vermedi.taraftarı olan takımlara şirin gozukup seçim yatırımı yapıyor olabilirler.yada bir takıma hata yapınca oteki ağlanmasın diye onada kıyak yapıyor olabilirler.
« Son Düzenleme: 03 Ocak 2023, 23:32:16 Gönderen: emekli kel »

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #79 : 04 Ocak 2023, 22:04:45 »
 iki anadolu takımının mucadelesi gibi geciyorsa bir taraf türkiyenin en guclu kadrosuna sahipken kendi seyiricisi onunde oyun ustunluğu kuramıyorsa o zaman kotu oyun hocaya yazar ite kaka bir yere kadar.gerci derbi masa basında oynanmıştır ama bu  guclu kadrolu gs kadıköyde kadrosu guclu olmayan fbye yenilir.jesusuda beğenmem buyuk maçta alamıyor ama okanın toyluğundan faydalanır maçı alır gibime geliyor.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #80 : 04 Ocak 2023, 22:26:35 »
Cok heyecanli bi derbi olucak iki takimda kazanabilir bakalim galatasaray jesusunen iyi yaptigi essiz turkiyede daha once hic ornegi olmayan hucum presini asabilicekmi yoksa sahasinami hapsolucak galatasaray kazanirsa macin adami oliviera olur o cozer o hucum presinini sakin kafayla takimi o cikarir o presten
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2023, 22:33:23 Gönderen: Sacsizkel »
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #81 : 05 Ocak 2023, 09:01:55 »
 ver alinin parayı ben daha iyi kadro kurarım ver gsnin kadroyu ben daha iyi oynatırım.ankaragücünü rahat yenerim.topa sahip olma pozisyonlar falan ankaragcundeydi.gs maç bitsin diye baktı zatn hep ucu ucuna kazanıyor.yoldan gecen adamlar daha iyi işler çıkartır.ali koçtanda okandanda.derbininde kararı bence masa basında verilcektir.var belirler kazananı.artık futbol baska şelere bakıyor

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #82 : 05 Ocak 2023, 14:07:37 »
Yönetimde biliyor anladi okan buruktan bisi olmucani birusuru yardimci yabanci antrenor getirdiler fatih terim olsa 1 tane getirebilirlermiydi okan burugun tek faydasi olur bu kadroya oda en az ne kadar zarar verebilirim hep tek farkli galibiyetler seyir zevki sifir ite kalka lider suan ama cekirge hep ziplamicak dur dicekler 37 yasindaki gomise dua etsin
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2023, 14:24:02 Gönderen: Sacsizkel »

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #83 : 05 Ocak 2023, 18:23:58 »
 gomis olmasa gs okandan kurtulurdu
 basakta derinden tehlikeli gelio antep deplasmanında gitti ta sonda yedi yoksa  ordan 3 puan alıp geliyordu antepten 3 puan almak kolay değil
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2023, 19:01:46 Gönderen: emekli kel »

kellim

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #84 : 05 Ocak 2023, 20:49:30 »
GS FB yalnız kalır zirvede son haftalar belirler
  • Ekim Merkezi ismi medeks
medeks

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #85 : 06 Ocak 2023, 08:07:04 »
 biletlerde zam oranı yuzde 400 e ulaşmış
Kuzey-Spor Toto Tribünü: 450 TL

Fenerium Üst-Maraton Üst A-I Blok: 500 TL

Fenerium Üst-Maraton Üst B- H Blok: 600 TL

Fenerium Üst-Maraton Üst C-G Blok: 725 TL

Fenerium Üst-Maraton Üst D-F Blok: 790 TL

Fenerium Üst-Maraton Üst E Blok: 880 TL

Fenerium Alt Avis-Maraton Alt A-I Blok: 1000 TL

Fenerium Alt Avis-Maraton Alt B-H Blok: 1250 TL

Fenerium Alt Avis-Maraton Alt C-G Blok: 1600 TL

Fenerium Alt Avis-Maraton Alt D-F Blok: 1900 TL

Maraton Alt E Blok: 2500 TL

Fenerium Alt Avis E Blok: 7000 TL

FENERBAHÇE-GALATASARAY MAÇI BİLETLERİNE ZAM

Öte yandan, Fenerbahçe'nin Galatasaray ile oynayacağı maçın en ucuz bileti 450 TL oldu. Bu sezon şimdiye kadar tüm derbileri deplasmanda oynayan Fenerbahçe, ilk kez Kadıköy'de bir ezeli rakibini ağırlayacak. Geçen sezon 10 Nisan 2022'de, Kadıköy'deki son derbisini yine Galatasaray ile oynayan Fenerbahçe, en ucuz bileti 120 TL'den satışa çıkarmıştı. Bu sezon ilk derbisini Galatasaray ile oynayacak Fenerbahçe, derbi bileti fiyatlarına yüzde 375 oranında zam yapmış oldu.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #86 : 06 Ocak 2023, 17:25:55 »
gomis olmasa gs okandan kurtulurdu
 basakta derinden tehlikeli gelio antep deplasmanında gitti ta sonda yedi yoksa  ordan 3 puan alıp geliyordu antepten 3 puan almak kolay değil
Gomis 10 15 dakkalik kondisyonu olan bi futbolcu okan buruku gomis kurtariyosa bu okan burugun en bitik halini gosterir bitmis adamin ne isi var galatasarayin başinda bi söz var ya şefaatinden vazgeçtim mezarımdan taş çalma yeter diye okan buruk bunu yapsin takima sadece adamin bi sistemi yok oyun felsefesi yok oyuncu degisikligi yapamiyo oyunu okuyamiyo futbolcular uzerinde otoritesi yok kirmizi kart yediginde toreiraya kizisi bile sahte göstermelik ruh yok adamda ruhsuz bi adammi sampiyon yapicak takimi kadrosu iyi gsnin sadece
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2023, 17:42:04 Gönderen: Sacsizkel »

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #87 : 06 Ocak 2023, 19:16:48 »
 hocaymış kadroymuş saha içini dusunen yok siyasete yakın olan işi goturuyor millet işini masa basından bağlamaya calısıyor.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #88 : 07 Ocak 2023, 21:35:09 »
 bjk kasımpaşayı yendi.paşa bjkye ters gelirdi.dikkat ediom paşa ve antalya bjkye genelde cembe takarlar.şenol kurnaz adamdır şoyle 3 4 güzel takviye ile fbde kadro yeterince guclu değil gsde okan idare edemiyor şenol gunes takımı kuvvetlendirirlerse aradan sıyrılma ihtimali var.cenk tosunu diriltti.antepten beri takip ederim cenki .fbye gelmesini çok isterdim antepten beri  avrupada yıldız olucağını ingiltereye giderse gol kralı olucağını dusunuyorum gitti ama bişi yapamadı.kendini geliştirse orda daha ust takımlarda oynardı

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #89 : 08 Ocak 2023, 18:03:04 »
 maçtan once hiç oynamadan ikiside bir puanı alırmı  alır.fb yenilirse ara açılcak 2.yarı gs deplasmanına gidiyor.gs içinde kadıköyden 1 puan yeter .okanlı gsyi ben yenerim bugun.gomisi kilitli iş bitti.jesus bunuda alamazsa koçta tepki çeker
 2 takımında 11leri saçma.yedekler daha iyi 11den.okan ne yapmış anlamadım eksik kalmaya musait gibi geldi çıkardığı kadro.jesus saçmalamış okan daha saçmalamış.hakem zaten konusulur.sonradan girenlerle starateji belirlicek herhalde hocalar ama bence okan yanlış yaptı.
 gsyi ilk yarı hiç böle beklemiyordum.jesus buyuk maçlara çok zayıf.işini pek onemsediğini sanmıom.fbnin yarısı valencia irfan.arda nerde .buyuk maçalr yıldızlarla kazanılır.mustlera yandan topu nasıl kurtarıo altay nasıl yiyor.o kadar korner dandik dundik ortalar fb calısmamış dersine.fb golden sonra atak gibi gozuksede gs yaslandı diye ataklar oldu.gs yaslanmasa okan yıldızlardan birini  oyuna alsa aynı oyunu surdurse 2yi bulup maçı ilk yarı bitirebilirdi.buyuk maç yıldızlarla kazanılır.orta sahanın ortası fbde uretmiyor.hep aynı hucum versiyonları deneniyor jesus oyunu değiştirmeli.gde sarılılar sakat duruyor okan tembihlemeli.fbdede sarılı sırıtıyor.
  gs haketti rahat kazandı.maçı daha erken bitirebilirdi.bir mustleranın kurtardıklarına bak bir altaya bak.altay en fazla pozisyon olmucak toplarda kaleyi terkedip uzaklaştırıo ustune gelenleri tutuo.hep dedik fb liderkende medya kesin sampiyon ilan ederkende fb dusus yasıcak.jesus rolunu oynuo.erken form tutturdu bu takım duscek dedik. jesusta bunu biliyor umrundada değil.gs normaldi fb çok kotuyu okan saçma bir kadroyla çıkmış jesusta oyle.altay ve koç ordayken fbnin sampiyonluk gibi sansı olamaz.takımın dususu belliydi persembenin gelişi carsambadan belli fb kafaya oynayamaz.koç zengin gururunu bir kenarı bırakıp gitmez.
« Son Düzenleme: 08 Ocak 2023, 21:02:47 Gönderen: emekli kel »

Facebook Twitter Instagram