Anket

2022_23 sezonu ipi kim göğüsler ?

Başaksehir
2 (3.3%)
Beşiktaş
13 (21.3%)
Fenerbahçe
16 (26.2%)
Galarasaray
24 (39.3%)
Konyaspor
0 (0%)
Trabzonspor
6 (9.8%)

Toplam Oy Verenler: 61

Gönderen Konu: Yeni sezon kim şampiyon olur?  (Okunma sayısı 2993 defa)

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Yeni sezon kim şampiyon olur?
« Yanıtla #60 : 25 Aralık 2022, 21:15:29 »
Gs sivasta takilir bu oyunla okan buruk karakter olarak galatasaray teknikdirektorlugunu kaldiramiyo duygu durum bozuklugu yasiyo psikolojide boyle bi bozukluk var 5 6 maclik ömrü var takimin basinda

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #61 : 25 Aralık 2022, 21:36:35 »
 bendede var duygu durum bozukluğu bipolar.bu ligte o kadroyu ben gotururum.sivas zaten soğuk buyuk maçları farklı oynar.aptullah avcı tek fark tek fark ilerlerdi ya okanda ona uğraşıo ama bu kadroyu uçarması gerek.daumu getirsen uçurur ersuna versen uçurur terim uçurur bu ligte.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 25 Aralık 2022, 21:42:12 »
Okan burukla buraya kadar galibiyet aldatmasin yaptigi sacma degisikliklerle maci vericekti okan kurtardi son dakikada cekirge bi ziplar iki ziplar seri maglubiyetlere baglicak galatasaray bundan sonra okan buruga bi noel hediyesi verip umarim erken gonderirler
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #63 : 25 Aralık 2022, 21:44:15 »
 malzeme var aşçı yok.okan gelecek vaad ediyor ama daha çok erken.iyice pişip saçı sakalı ağarıp gelmeli.ayrıca şakakları boştu ektirmiş.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 25 Aralık 2022, 21:52:55 »
Ektirmisse planlama yanlis olmuş  oynattigi oyun gibi

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #65 : 25 Aralık 2022, 21:58:49 »
 jesusuda ovduler ovduler ilk maçlarda saldırttırdı sonra takım düşmeye basladı buyuk maçlarda zaten pek bişi yapamıyor.okanıda yok gomis sonda kurtarıo yok kaleci karsı karsıya sonda ayağını uzatıo şu bu bir yere kadar.okanı yollamazlarsa basaksehir arkadan gelip bindirmesin.artık çoğu insanda ekme.bakıom ortamlara ektirmeyen kadar ektirende var.diş yaptırmak gibi oldu.avmlere cafelere bakıom hep ekim dolu.planlamalar doğallık berbat oluyor genelde.tvlerde ünlüler hep ekme topik.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #66 : 27 Aralık 2022, 21:54:52 »
 seyir zevki yuksek bir maçtı fb sistemi gereği çok pozisyon buluyor ve net pozisyonlar veriyor.karsı takımın şutorleri iyise fbnin bası ağrır.ama kadro yeterince guclu değil bu yuzden buyuk maçlarda zorluk oluyor kadro guclendirilmeli.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 28 Aralık 2022, 14:18:16 »
Pas oyunu oynayan her takim fenerbahce karsisinda yenilir ön alan baskisini cok iyi yapiyor jesus aslinda sistemi cözmek cok basit genis alana yayip oyunu defans arkasina oynucaksin fenerbahceye karsi hala cözemediler hala cözemediler yetersiz bir kadrosu var fenerbahcenin dogru sistemde oynandiginda ligte ilk 3 e giremez

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #68 : 28 Aralık 2022, 18:41:31 »
 fbnin sistemi çok kolay çözülür ve hezimete uğratılır.o zaman jesusun b planı varmı o çıkar ortaya.zaten sistem gunu kurtaran buyuk takımları yenememeye musait bir sistem.goze hoş geliyor ama uzun vadede bal yapmayan arı gibi gozuken bir sistem.hollanda avusturalya ligi değilki bol gollu maçlarla ilerleyesin.güçlü takımlaa pek diş gecircek gibi değil jesusun sistemi.kadro gucsuz jesusta biliyor anadolu takımlarına pat küt atarım diyor buyuk maçlardada ALLAH ne verdiyse diyor.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #69 : 28 Aralık 2022, 22:08:44 »
 ts fb maçından sonra rehavet yaptı bedel ödedi.gümrük o kadroyla daha yukarıda olmalı.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #70 : 28 Aralık 2022, 22:18:50 »
Trabzona gecen seneki sampiyonluk en az 10 sene yeter yillar sonra verdiler daha kolay kolay vermezler

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #71 : 28 Aralık 2022, 22:24:02 »
Yarin galatasaray takilicak farkli maglubiyet olabilir

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #72 : 28 Aralık 2022, 22:28:04 »
 çoğu insan gs takılcak diyor .sivas soğuk zor deplasman ama ben takılmayacağını düşünüyorum hoş gsnin istanbulsporada takılcağını dusunuyordum ama zar zor kazandı gs bence sivasta pek zorlanmaz.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #73 : 29 Aralık 2022, 19:17:30 »
 gsnin uzatmada atıp kazanacağını biliyordum.uzatma bası yese gene cevirirdi diye dusundum.fbde ersun zamanında sonda atıp çok kazandı.çok iyi kondisyonu vardı gsninde kondisyonu iyi olmasa bu kadar maçı sonda kazanamaz.ama sampiyon adayı takım sona bırakmamalı.gs 2 3 takılsa hayrına olur okandan kurtulur.okan tek farkla ilerliyor .aprullah avcıda basaksehirde çok yapardı tek fark ilerlerdi tsdede yaptı.okanda onu taklit ediyor sanki.aslında handikap bekliyordum bu maçı.gs ite kaka nereye kadar.gerci ligtede bişi yapcak bir takım yok okan bunu bildiği için ite kaka sinekten yağ çıkarta çıkarta zoru zoruna sampiyon yapma peşinde olabilir.malzeme güzel aşcı dandik

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 29 Aralık 2022, 19:26:32 »
Sivas cok kotu bir takimmis ben farkli maglubiyet bekliyordum yanildim apandos cekirgesi gibi zipladi yine okan ama nereye kadar gecen hafta son dakka okanin kurtarisi bu hafta barışın son dakka golü sacma sapan degisikliklere devam oyunu okuyamiyor bir oyun plani yok kenarda agirligi yok oyuna karakter katamiyor

Facebook Twitter Instagram