Gönderen Konu: Fikirlerinizi içtenlikle bekliyorum  (Okunma sayısı 14652 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Fikirlerinizi içtenlikle bekliyorum
« Yanıtla #91 : 21 Mayıs 2018, 14:26:13 »
Tekrardan denedim bekliycem şimdilik..Peki muttalip hocanın teklifi nasıl?

Zaten açıklıgın yok denilcek boyutta ben ekim yaptırman taraftarı degilim her iki doktorada. Biraz daha bekle saçların iyi durumda :) bılıyorum kızıyosun bana ama öyle
« Son Düzenleme: 21 Mayıs 2018, 22:47:03 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Dyt.adamsss

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #92 : 25 Mayıs 2018, 12:34:09 »
Başkan yeni gördüm yorumunu yok estafurullah kızmıyorum aksine bu forum sayesinde insanlarla derdini konuşmak insana iyi geliyor.Bu forumu takip edeli 1 yıl olcak nerdeyse üye olduktan sonraki saç takıntım azaldı diyebilirim tşkler
Yedikleriniz ilacınız , ilacınız yedikleriniz olsun.

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #93 : 25 Mayıs 2018, 22:12:13 »
Kaya abi eğer konuma uğrarsan fikirlerini almak isterim Muttalip hocayı düşünürsem eğer referansım sen olacaksın çünkü ekimini çok beğendim bende şu yaşlarda mevcut çizgiyi baz alıp önçizgiyi düzeltmek istiyorum ve senin gibi ilerde başka sıkıntı çıkmazsa hafif sivriltmek sen benim için şuan bir rol modelsin :)

Bana ulasmak istediginde ozel mesaj atarsan daha rahat/hizli ulasirsin :)

On cizgin cocukluk resmine baktigimda da yuksekmis, gordum. Soyle yasin 30 civari olsaydi gonul rahatligiyla git yaptir da sen de kurtul biz de derdim ama yasin cok genc :)

Seni en iyi anlayanlardan biriyim cunku benim de ekimlerim agirlikli estetik kaygiylaydi ve yapilmasa da olabilirdi belki ama yas farkimiz var cok :) Yani isin acigi su: genc yasta ekim tavsiye edilmemesinin nedeni sac dokulmesinin ongorulemez olmasindan kaynaklaniyor. Cogu zaman 20li yaslar da baslayip 30-35lere kadar devam etse de, cok daha gec baslayip 2-3 yillik agresif dokulme yasayanlar da var. Gec baslayip 50li yaslara kadar dokulmesi devam edenler var. Haliyle daha konservatif davranip ekimi olabildigince otelemek daha makul oluyor.

Ozel mesajla telefon numarani atarsan musait bir zamanda konusabiliriz.

komsermesutgüneri

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #94 : 26 Mayıs 2018, 05:27:36 »
Koray hoca ile Muttalip Hocaya mail atmıştım Koray Hocadan dönüş olmadı.Muttalip hoca ise gönderdiğim fotodaki çizgiyi baz alarak 500-1000 arası graft gerektiğini ve graft ücretinin 3.5 euro olduğunu belirtti.Geçen sene eylülden şuanki durumu karşılaştırdığınızda saçların durumunda değişme var mı fikirlerinizi bekliyorım lütfen

Dostum sana tavsiyem şükür nedir ve neden edilir'i araştırman...

soraro

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #95 : 26 Mayıs 2018, 15:48:38 »
Abi yorumlari okudum da
Yaaa bırakın bu bebeyi aklınca kendi kendine tatmin ediyooo. Neymiş kel olacam. Boş verin ya. Kendine eylence bulmuş burda. Milletin kafa kel bu burda artis foto paylasıyo. Mankenlik için yanlış yer kanqa sen acanslara bakacan bu foruma deilll 😁

Dyt.adamsss

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #96 : 26 Mayıs 2018, 16:44:18 »
Yorum yaparken ki psikolojinizi anladığım için sizin seviyenize inmeyeceğim ve de size herkesin büyük-küçük sorunu varda demiycem değmezsiniz çünkü ama bir tavsiyem var Türkçeyi düzgün kullanma forumlarına bir uğra derim.

Dyt.adamsss

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #97 : 26 Mayıs 2018, 16:45:59 »
Kaya abi eğer konuma uğrarsan fikirlerini almak isterim Muttalip hocayı düşünürsem eğer referansım sen olacaksın çünkü ekimini çok beğendim bende şu yaşlarda mevcut çizgiyi baz alıp önçizgiyi düzeltmek istiyorum ve senin gibi ilerde başka sıkıntı çıkmazsa hafif sivriltmek sen benim için şuan bir rol modelsin :)

Bana ulasmak istediginde ozel mesaj atarsan daha rahat/hizli ulasirsin :)

On cizgin cocukluk resmine baktigimda da yuksekmis, gordum. Soyle yasin 30 civari olsaydi gonul rahatligiyla git yaptir da sen de kurtul biz de derdim ama yasin cok genc :)

Seni en iyi anlayanlardan biriyim cunku benim de ekimlerim agirlikli estetik kaygiylaydi ve yapilmasa da olabilirdi belki ama yas farkimiz var cok :) Yani isin acigi su: genc yasta ekim tavsiye edilmemesinin nedeni sac dokulmesinin ongorulemez olmasindan kaynaklaniyor. Cogu zaman 20li yaslar da baslayip 30-35lere kadar devam etse de, cok daha gec baslayip 2-3 yillik agresif dokulme yasayanlar da var. Gec baslayip 50li yaslara kadar dokulmesi devam edenler var. Haliyle daha konservatif davranip ekimi olabildigince otelemek daha makul oluyor.

Ozel mesajla telefon numarani atarsan musait bir zamanda konusabiliriz.

Yorumun için teşekkür ederim abi özelden yazsam daha iyi olacak bencede çok teşekkürler tekrardan

Dyt.adamsss

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #98 : 26 Mayıs 2018, 16:53:01 »
Eskiden bu forum googlede tak diyince bulunmuyordu tanınır değildi.O zamanlarda çok araştırdığım için birgün karşıma çıkmıştı üye olmadan bir süre takip etmiştim forumu sonra üye olmuştum sorunumu dile getirmiştim.Demek isteğim bu forumda olanların hepsinin bir ortak sorunu var ha büyük ha küçük farketmez.

Burda samimiyetime inanan olur inanan olmaz..

Forumda takılmaya devam etcem zaten günü geldiğinde kendi yeni  konumuda açıp foruma olan borcumu ödeyecem.

Ama bu konu altında artık hiç bir yorum cevap yazmayacam.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #99 : 26 Mayıs 2018, 23:12:01 »
Sizin için sorun olmayan durumlar dyt adamss için sorun olabilir
Burda kimin sorunu var yada sorunu yok onu tartışmıyoruz herkes bilgisi dahilinde fikrini belirtir kişinin sorunuyla dalga geçer gibi konuşmak kimsenin haddi degil bana görede saçları güzel ama kendisi bunu sorun ediyorsa bu sorundur benim yada sizin ne düşündüğü önemli degil yorum yazarken yapıcı olun kırıcı degil çünkü bı forumdaki her üye benim için degerlidir.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram