Gönderen Konu: Gelişim var mı  (Okunma sayısı 2075 defa)

muroreis

• Hero Member
Ynt: Gelişim var mı
« Yanıtla #1 : 28 Temmuz 2022, 17:17:44 »
.
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 28 Temmuz 2022, 18:03:48 »
.
Her gün 1/4 proscar 

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 28 Temmuz 2022, 18:20:12 »
reis çok hafif vertexde değişiklik var gibi duruyor 3 ay erken bir zaman 5-6 aylarda bakmak lazım ama ön çizgi çok güzel yaşın 20 lerde sanırım erken müdahale etmişsin gibi duruyor Allah şifa versin
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 28 Temmuz 2022, 18:40:15 »
reis çok hafif vertexde değişiklik var gibi duruyor 3 ay erken bir zaman 5-6 aylarda bakmak lazım ama ön çizgi çok güzel yaşın 20 lerde sanırım erken müdahale etmişsin gibi duruyor Allah şifa versin
Abi yorumun için teşekkürler yaşım 20 , çizgi olarak ön çizgiden memnunum fakat 2-3 yıl önceki gürlük yok o can sıkıyor maşallahinizi esirgemeyin :)
Her gün 1/4 proscar 

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 28 Temmuz 2022, 18:41:30 »
Abi yorumun için teşekkürler yaşım 20 , çizgi olarak ön çizgiden memnunum fakat 2-3 yıl önceki gürlük yok o can sıkıyor maşallahinizi esirgemeyin :)

maşallah kardeşim inşallah ön çizgi böyle güzel devam eder üstleri de toparlarsın medikallerle
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 28 Temmuz 2022, 19:28:01 »
maşallah kardeşim inşallah ön çizgi böyle güzel devam eder üstleri de toparlarsın medikallerle
Teşekkürler abi çok acele ediyorum 3 ay bile zor dayandım bakalım kullanmaya devam umarım 6. Ayda gelişim görürüm
Her gün 1/4 proscar 

Loreayes

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 28 Temmuz 2022, 19:56:02 »
Teşekkürler abi çok acele ediyorum 3 ay bile zor dayandım bakalım kullanmaya devam umarım 6. Ayda gelişim görürüm

bu ilaç yeni saç çıkarıyor mu yani kendinde farkettin mi yoksa olan zayıf saçları güçlendirip saçın çıktı hissiyatı mı veriyor

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 28 Temmuz 2022, 20:28:52 »
bu ilaç yeni saç çıkarıyor mu yani kendinde farkettin mi yoksa olan zayıf saçları güçlendirip saçın çıktı hissiyatı mı veriyor
Reis sanırım sürekli saçlarımı inceledigim için ben fotolar arasında fark göremiyorum hatta bazen saçın gidişatı kötü gidiyor gibi geliyo
Her gün 1/4 proscar 

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 28 Temmuz 2022, 20:45:09 »

Yaşın genç ama acele etmenin zararlarını ne kadar önce fark edersen o kadar kara geçersin :)

İnşallah güzel olur devam bakalım yan etkilerine dikkat ederek Allah Teala şifa versin
avodart&minox&xpecia

tedavim

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 28 Temmuz 2022, 20:49:36 »
Yaşın genç ama acele etmenin zararlarını ne kadar önce fark edersen o kadar kara geçersin :)

İnşallah güzel olur devam bakalım yan etkilerine dikkat ederek Allah Teala şifa versin
Aynen öyle acele hep zarar getirdi bu zamana kadar onun için beklemeye devam , amin abi hepimize
Her gün 1/4 proscar 

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 28 Temmuz 2022, 22:56:23 »
Merhaba kardeşim konuma bakar mısın demişsin şimdi gördüm mesajını bu aralar foruma sık girebiliyorum ama artık giremeyeceğim okul ve eğitimler izin vermiyor malesef ondan hemen yazayım dedim her neyse 3 ay bence de çıkış beklemek için erken bir zaman dilimi mesela ben de dutasterid kullanıyorum 2. ayı bitirmek üzereyim bende gözlemlemeyi bıraktım bence sen de minimum 8 . ayı falan bekle derim ve de genellikle dutasterid ve finasterid gibi ilaçlar olanı korumaya yöneliktir ama hem saç yapın hem de yaşın itibari ile bence vertekste tekrar saçların çıkar diye düşünüyorum önlerini bu aşamadayken kaybetmeden tedaviye başlaman çok isabetli olmuş bence bunun haricinde finasterid de yan etki görmüyorsan  istikrarlı bir şekilde kullan bence gittiği yere kadar devam et ve de saçların şimdilik yine kötü görünmüyor kesinlikle zaten bence finasterid senin tepeyi toparlar eğer kullanmaya devam edersen kısacası finasteride biraz zaman ver

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

Loreayes

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 28 Temmuz 2022, 23:32:29 »
Reis sanırım sürekli saçlarımı inceledigim için ben fotolar arasında fark göremiyorum hatta bazen saçın gidişatı kötü gidiyor gibi geliyo

ya ben sadece  bu ilacı kullanıp saç çıkaran insanlar görüyorum bazı forumlarda veya redditte. bunlar doğru mu böyle bir etkisi var mı. yabancı siteler saç çıkarır diyor bizim türkler yok diyo .D

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 29 Temmuz 2022, 00:00:36 »
ya ben sadece  bu ilacı kullanıp saç çıkaran insanlar görüyorum bazı forumlarda veya redditte. bunlar doğru mu böyle bir etkisi var mı. yabancı siteler saç çıkarır diyor bizim türkler yok diyo .D
Bende öyle görüyorum ama burada korur diyolar sadece , deneyip gorucez , yada genç yaşta kullanan kişiler de saç çıkışı oluyodur
Her gün 1/4 proscar 

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 29 Temmuz 2022, 00:03:44 »
Kardeşim kıl kökleri kesik yanık gibi direkt öldürücü darbe almadığı sürece Nadasa bırakılmış tarla gibi bekliyor. İmzamda yer alan konumda 1 sayfaya ve galiba 43-44. Sayfaya bakıp öncesi ve şimdiki haline bakarsanız çok belirgin bir şekilde kel olan bölgelerden saç çıktığını görürsünüz
« Son Düzenleme: 29 Temmuz 2022, 00:41:44 Gönderen: slade23 »
avodart&minox&xpecia

tedavim

Facebook Twitter Instagram