Gönderen Konu: Gelişim var mı  (Okunma sayısı 2070 defa)

muroreis

• Hero Member
Ynt: Gelişim var mı
« Yanıtla #30 : 30 Temmuz 2022, 15:38:00 »
Hayırr gayet iyi bence fotoları analiz etme konusunda sıkıntın var farklı bakış açısıyla bakıyor olabilirsin, sonuçta saç yavaş gelişen bir şey ve sen hep boşluklara bakmaya çalışıyorsun dolgunlaşan kısımlara dikkat et tepe bölgen dolgunlaşmış açık kısım yavaş yavaş doluyo
Evet haklısın her zaman boş kısımlara bakıyorum ama istemeden oluyo :) insan hep soruna odaklaniyo diğer kısımları goremiyo

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #31 : 30 Temmuz 2022, 15:39:34 »
Bariz belli yani vertexin ama sen daha da kafanda nokta gözükmesin saç dolsun istiyorsun herhalde onun için 3 ay çok erken
Yani nokta gozukmeyecek  şekilde vertex isterdim ama dut kullansam bile imkansiz , cünkü çocukluk fotolarimda bile vertexte doğuştan seyreklik mevcuttu fakat bu kadar seyreklik yoktu , merakla bekliyorum neler olucak
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #32 : 30 Temmuz 2022, 15:42:23 »
saçların iyi hocam. erkenden önlemini de almışın bakalım nasıl olacak. umarım daha gelişir
Yorumunuz için teşekkür ederim bu konuda iyi sonuçlar almak hepimize nasip olur inşallah , ,dualarınızı eksik etmeyin
Her gün 1/4 proscar 

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #33 : 19 Ağustos 2022, 22:26:54 »
4. Ay guncellemesi yapıyorum
Soldaki resim başlangıç sağdaki resim 4. Ay
Güncel saç daha kısa
https://www.hizliresim.com/dl70m50
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2022, 15:34:03 Gönderen: muroreis »
Her gün 1/4 proscar 

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #34 : 19 Ağustos 2022, 22:27:33 »
Üstteki başlangıç
Altakki 4. Ay

https://www.hizliresim.com/hr78gr9
Her gün 1/4 proscar 

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #35 : 20 Ağustos 2022, 15:33:14 »
Up
Her gün 1/4 proscar 

Hair'lı Olsun

• Bu Alana Reklam Verilir.
  • Hero Member
« Yanıtla #36 : 20 Ağustos 2022, 15:34:48 »
Aynı ışık altında çekildiyse;

Hafif kararma var belli ki saç telleri canlanmış, kalınlaşmış biraz daha sabır ile tedaviye devam.
Saç Sağlığı Discord : https://discord.gg/RJrwv4h7

Finansteride
Omega 3  -  Biotin 5000
Keçiboynuzu özü
Masaj - Magnezyum yağı  
D3 vitamin  -  B12 vitamin

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 20 Ağustos 2022, 16:00:54 »
Up
Saç rengin yarım tonla bir ton arasında koyulaşmış ve vertexini çevreleyen hare şekline gelmiş ilk fotodaki gibi dümdüz durmuyolar artık, bariz güçlenmiş devam et güzel tedavin

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #38 : 20 Ağustos 2022, 16:50:56 »
Aynı ışık altında çekildiyse;

Hafif kararma var belli ki saç telleri canlanmış, kalınlaşmış biraz daha sabır ile tedaviye devam.
Aynı banyoda aynı telefon kamerası ile çekildi , ilk resmin kalitesi bı tık daha düşük gibi sebebi nedir bilemedim , umarım dediğiniz gibidir  teşekkürler yorumunuz için
Her gün 1/4 proscar 

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #39 : 20 Ağustos 2022, 16:52:22 »
Saç rengin yarım tonla bir ton arasında koyulaşmış ve vertexini çevreleyen hare şekline gelmiş ilk fotodaki gibi dümdüz durmuyolar artık, bariz güçlenmiş devam et güzel tedavin
Teşekkürler yorumunuz için , umarım fotolar yaniltmiyodur da işe yarıyordur bakalım tedaviye devam
Her gün 1/4 proscar 

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 20 Ağustos 2022, 17:06:43 »
Teşekkürler yorumunuz için , umarım fotolar yaniltmiyodur da işe yarıyordur bakalım tedaviye devam
hayır bu şüpheciliğini bırak :D ben zaten normalde yprum yazmıcaktım çünkü tedavin iyi seyrinde ilerliyor her ay tek tek bir şey demeye bile gerek yok ama özellikle upladığında yazıyım dedim.Saçın canlanması,yeniden çıkması çıksa da uzaması hepsi çok uzun sürecek şeyler bugün kafanı kazıtsan 3 ay kel gibi gezceksin 4-5ayda anca saçın şekil alabilecek kısalıkta uzayacak.Yani aceleci davranmamak lazım tedavine devam et güzel sonuç alıyosun

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #41 : 20 Ağustos 2022, 18:56:12 »
hayır bu şüpheciliğini bırak :D ben zaten normalde yprum yazmıcaktım çünkü tedavin iyi seyrinde ilerliyor her ay tek tek bir şey demeye bile gerek yok ama özellikle upladığında yazıyım dedim.Saçın canlanması,yeniden çıkması çıksa da uzaması hepsi çok uzun sürecek şeyler bugün kafanı kazıtsan 3 ay kel gibi gezceksin 4-5ayda anca saçın şekil alabilecek kısalıkta uzayacak.Yani aceleci davranmamak lazım tedavine devam et güzel sonuç alıyosun
Hayallerde yaşamaktansa şüphecilik iyi değil midir :D , haklısın kazitsam bile hemen uzamiyo da ne bileyim insan yapı gereği sabırsız olabiliyor
Her gün 1/4 proscar 

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 20 Ağustos 2022, 19:13:59 »
Hayallerde yaşamaktansa şüphecilik iyi değil midir :D , haklısın kazitsam bile hemen uzamiyo da ne bileyim insan yapı gereği sabırsız olabiliyor
Hayal değil sonuç ortada, sen sonuç alınmasına rağmen alamıyo gibi davranıyorsun ya da sonuç var ama foto yanıltıyodur belki kötüye gider falan diyorsun.Hayalci ol demiyorum süreç yavaş ilerliyor minimal değişimler normal olan.Çok hızlı çok büyük sonuç da hayalcilik

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #43 : 20 Ağustos 2022, 20:11:54 »
Hayal değil sonuç ortada, sen sonuç alınmasına rağmen alamıyo gibi davranıyorsun ya da sonuç var ama foto yanıltıyodur belki kötüye gider falan diyorsun.Hayalci ol demiyorum süreç yavaş ilerliyor minimal değişimler normal olan.Çok hızlı çok büyük sonuç da hayalcilik
Sanırım beni foto yanıltıyor yada her gün inceledigim için göremiyorum , biseyi sık sık görünce değişimi algılamak zor olabiliyor onun için ayda bir buraya foto atmayı tercih etmiştim
Her gün 1/4 proscar 

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 20 Ağustos 2022, 20:17:18 »
Sanırım beni foto yanıltıyor yada her gün inceledigim için göremiyorum , biseyi sık sık görünce değişimi algılamak zor olabiliyor onun için ayda bir buraya foto atmayı tercih etmiştim
Fotoğraflara farklı bakıyorsun belki de bilemiyorum

Facebook Twitter Instagram