Gönderen Konu: Saç ekimi sürecinde bireysel farklılıklar?  (Okunma sayısı 1272 defa)

miri

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi sürecinde bireysel farklılıklar?
« : 26 Eylül 2017, 14:52:33 »
Merhaba arkadaşlar, forumu yaklaşık iki senedir takip ediyorum başlık açmak bugüne kısmetmiş. :)

Ekimlerin çoğunu takip etmeye çalıştım birçok bilgi edindim ama en çok aynı saç ekimi merkezinden aynı ilaçlar kullanılarak çıkan farklı sonuçlar aklıma takıldı.Çünkü doktorun o günkü enerjisi bile birçok şeyi değiştiriyor olsa da donör kalitesinin etkisi gibi kişiden kişiye değişen durumlar var. Bu yüzden farklılıklar hakkında genel bir başlık olsun istedim.

Ben mesela senelerdir sigara kullanan biri olarak operasyon öncesi sigarayı bırakmanın ve sporun sürece etkisini merak ediyorum.

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi sürecinde bireysel farklılıklar?
« Yanıtla #1 : 26 Eylül 2017, 15:08:10 »
Valla kardeşim hemen hemen aynı yaştayız pskolojimi çok etkiliyor bu mayıs ayında yaptırcam
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15231.0

Takviyeler ;
Finasterid 1/4
 aksam xpecia
coraspin
d3 vitamini

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 26 Eylül 2017, 15:20:35 »
Elbet sıgaranın zararları vardır bırakılması iyidir.. spor a gelince. Vucuttaki kan dolasımını hızlandırır buda saçların güçlenmesine katkı sağlar
Global Moderator

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 26 Eylül 2017, 15:39:47 »
fue yontemi ilk uygulanmaya basladığında ekimden belli sure once sgarayı bırak belli sure sonrada içme diyorlardı.genel saç salğığı olarak doktorlar sigarayı saçın beslenmesini azaltır diolar genetik dokulmesi olmayanlarda sorun olmaz ama gentikte dokulme sureecini hızlandırabilir ağır spor ise erkeklik hormonunu arttırarak saçı dokuyor hafif sporun faydası olur saça
saçları ekmeydi dersin

miri

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 26 Eylül 2017, 16:41:19 »
Teşekkürler. Beslenme programı ile ilgili araştırma yapan var mı?  Bazı sayfalar bakliyat ürünlerini bazı sayfalar da yeşil sebzeleri öneriyor.Bir kaynakta özellikle brokolinin tavsiye edildiğini hatırlıyorum.Yani özellikle tüketilmeli ya da özellikle uzak durulmalı diyebileceğiniz besinler var mı?

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 26 Eylül 2017, 18:54:22 »
soya ile yeşil cay tuketimi dhtyi engeller kabak cekirdeği iyi gelir   dhtye falan kara uzumu cekirdeklerini çiğneyip yemek damarlar açar saçı ii besler falan denir ama bunlar hep ufak etkenler bunların içinde bir tek ağır sporun ascı sokmesi biraz etken geri kalanlar ufak tefek şeler
saçları ekmeydi dersin

Facebook Twitter Instagram