Gönderen Konu: Dr.Hakan DOĞANAY -Fiyat  (Okunma sayısı 47242 defa)

Karakutu

• Hero Member
Ynt: Dr.Hakan DOĞANAY -Fiyat
« Yanıtla #75 : 21 Nisan 2022, 15:44:21 »
Maalesef herşey iki misli oldu maaşlarda tık yok. Almanya'da da durum Türkiye'den farklı değil arkadaşlar. Yönetenlerin beceriksizliklerini halk çekiyor. Bunlara birde küresel güçlerin oyunları eklenince dünya yaşanmaz hale geliyor.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #76 : 21 Nisan 2022, 16:38:09 »
bir manav olarak kesinlikle söylediklerin doğru kaşıkla alıyoruz kepçeyle veriyoruz. Fiyatlar yükseldikçe zaiat çok artıyor sonuçta sebze meyve her kaldığı gün zarar yazıyor. Artık ürünleri tane alıyor insanlar

Günden güne alım gücümüz azalıyor paramızın değeri kalmadığı için artık para değil hayatımızı idam ettirmek için temel ihtiyaçlarımız lüks oldu .
Global Moderator

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #77 : 21 Nisan 2022, 16:55:03 »
Ben tek sorunun enflasyon olduğunu düşünmüyorum ne yazık ki,zarar mı ediyorlar mesela sürekli zam geliyor? Hala 6,7,8 k ya ekim yapanlar var bunlar zarar mı ediyor? 1 ekimin maliyeti ne? Ay sonunu mu getiremiyorlar? Diyorlar ki ben isim yaptım reklamım iyi daha çok kazanayım diyorlar bence biraz da..Martta hakan hoca ekip 15 miş,Nisan başı bana 16 dedi şimdi nisan ortası 18,böyle giderse yıl sonu 25 olcak..mesela Asuman hair ne maliyet arttı da 8,10k lık iş 25 k ya çıktı? İşte hepsi diyor zaten kur iyi alırım turist 1 birimlik adamla uğraşmaktansa 17 birimlik adamla fazlasını kazanırım,resmen kendi ülkemizde yabancı olduk.Tamam ekimlerini beğeniyoruz işini iyi yapıyolar ama fiyatlar biraz abartı bence insanların psikolojileri üzerine kurulu bu iş üzerinde ücret bu kadar ön planda olmamalı diye düşünüyorum, ama serbest piyasa ne yazık ki.
  • Yaşınız 31

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #78 : 21 Nisan 2022, 16:56:37 »
Bir ramazan pidesi 10 lira olmuş şu devirde.
Şu fotoğraf yeter ifade etmeye durumu.
« Son Düzenleme: 21 Nisan 2022, 17:24:00 Gönderen: Hintell »
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #79 : 21 Nisan 2022, 16:59:05 »
Ben tek sorunun enflasyon olduğunu düşünmüyorum ne yazık ki,zarar mı ediyorlar mesela sürekli zam geliyor? Hala 6,7,8 k ya ekim yapanlar var bunlar zarar mı ediyor? 1 ekimin maliyeti ne? Ay sonunu mu getiremiyorlar? Diyorlar ki ben isim yaptım reklamım iyi daha çok kazanayım diyorlar bence biraz da..Martta hakan hoca ekip 15 miş,Nisan başı bana 16 dedi şimdi nisan ortası 18,böyle giderse yıl sonu 25 olcak..mesela Asuman hair ne maliyet arttı da 8,10k lık iş 25 k ya çıktı? İşte hepsi diyor zaten kur iyi alırım turist 1 birimlik adamla uğraşmaktansa 17 birimlik adamla fazlasını kazanırım,resmen kendi ülkemizde yabancı olduk.Tamam ekimlerini beğeniyoruz işini iyi yapıyolar ama fiyatlar biraz abartı bence insanların psikolojileri üzerine kurulu bu iş üzerinde ücret bu kadar ön planda olmamalı diye düşünüyorum, ama serbest piyasa ne yazık ki.
Katılıyorum. Medikal aparatlara gelen zammın pek bir önemi yok. Yani 5-10k oynatmaz fiyatı.

Canları sağolsun demek isterdim.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #80 : 21 Nisan 2022, 17:19:57 »
Yani benim ektirmeme sebebim para değil 18k da veririm yalnız, tek problemim para olsa ama herşeye hazır olup para bulamayanlar için çok kötü durum bu gerçekten,demek adamlar çölde su satsa 5 10 bine satacaklar 1,5 liralık suyu 😃 herşey para değil ya,bi insanı mutlu etmek,problemini çözmek,duasını almak vs para zaten kazanıyosun ha ayda 450k olmuş ha 600k,bak mesela burda bi forum var adam derdini yazıyo bi sürü adam saatlerce ona yardım etmeye çalışıyo vs..böyle hassas konuda para bu kadar ön planda olmasaydı keşke,yazık..bide grefti euro olanlar var, 80-100k tutuyo,sanırsın yüz nakli,ayak nakli vs yapıyo adamlar
  • Yaşınız 31

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #81 : 21 Nisan 2022, 17:25:08 »
Bir ramazan pidesi 10 lira olmuş şu devirde.
Şu fotoğraf yeter ifade etmeye durumu.

Dostum aman diyim karikatür paylaşma direk telif hakkımdan mahkemeye veriyorlar
Global Moderator

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #82 : 21 Nisan 2022, 17:30:28 »
Düşünün bi adam doktor oluyo iç hastalıkları,diş vs bi sürü insanın derdini,pisliğini çekiyo koca ay aldığı maaş ayda 15 k ediyo etmiyo..bi mühendis koskoca binanın tüm sıkıntılarını çözüyo,sorumluluğunu alıyo aldığı para ayda 15 k ediyo etmiyo,bu adamlarsa tıptaki eksikliğin verdiği avantajla  para kazanmanın bugunu bulmuş resmen beyler,aslında bu işe atılmak lazım asistan olarak başlasan 3-5 yıla max yerini açarsın güzel iş fırsatı valla.
  • Yaşınız 31

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #83 : 21 Nisan 2022, 17:53:15 »
Dostum aman diyim karikatür paylaşma direk telif hakkımdan mahkemeye veriyorlar
Pardon patron okumuştum uyarını ama unuttum bir an. Daha dikkatli olacağım.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #84 : 21 Nisan 2022, 17:56:09 »
Düşünün bi adam doktor oluyo iç hastalıkları,diş vs bi sürü insanın derdini,pisliğini çekiyo koca ay aldığı maaş ayda 15 k ediyo etmiyo..bi mühendis koskoca binanın tüm sıkıntılarını çözüyo,sorumluluğunu alıyo aldığı para ayda 15 k ediyo etmiyo,bu adamlarsa tıptaki eksikliğin verdiği avantajla  para kazanmanın bugunu bulmuş resmen beyler,aslında bu işe atılmak lazım asistan olarak başlasan 3-5 yıla max yerini açarsın güzel iş fırsatı valla.
Harbiden güzel yazı, mantıklı konuştun abi.

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #85 : 27 Nisan 2022, 12:36:30 »
Abi tamam doktor diye maaş düşük gibi gelebilir 15k ediyo etmiyor demişsin. Bunların yanında gelirleri ödenekleri vs de oluyor. Yalnız dikkat edersen Dr olanların alayının durumu iyi. Gençten olsa böyle.. Maddi sıkıntıları yok.evli olsa eşi çalışıyorsa  eşiğinde işi iyi oluyor veya  Çocukları Varsa hep özel okulda okuyor veya özel üniye gidiyor vs vs. Yani ülkenin durumuna göre çok iyi.
Tıptaki eksiklik diyorsun. Onlar için bir avantaj bu saç işine doktorlar neden giriyor. Çünkü para daha çok. İlla Dr olmatada gerek yok. Lisede saglık teknisyeni bölümünü okuyan birisi kendini geliştirip bu işte iyi yere gelebiliyor.  Bu tarzda Öyle kişiler var ki aylık 10-12 bine para demiyor daha ne olsun.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #86 : 27 Nisan 2022, 22:33:07 »

İnsanların ne kazandığı kimseyi ilgilendirmez az kazanır çok kazanır
Kendi yeteneği ile kazanıyor. Burada milletin ne kadar kazandığını konusmak için bulunmuyoruz.
Global Moderator

Eddi.43

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #87 : 09 Mayıs 2022, 17:44:32 »
Güncel fiyat bilgisi varmi ekip icin??

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #88 : 10 Mayıs 2022, 16:27:12 »
Güncel fiyat bilgisi varmi ekip icin??

Öğrenebildin mi hocam fiyat?

Benim bildiğim ya 15bin ya 18bin. Hangisi emin değilim

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #89 : 13 Mayıs 2022, 01:51:16 »
Kendisi ekiple baştan sona dahil olursa güncel fiyatı nedir?
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Facebook Twitter Instagram