Gönderen Konu: 20-27 yaş arası saç EKTİREN? Bu yaş aralıgnda saç ekimi nasıl olmalı sizce?  (Okunma sayısı 14593 defa)

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeşim nasıl ekmiolar ben konyada yaptıracam İstanbul trananplsta bence uzak dur finastan felan 1.si çok pahalı 2.si sonuç Alsan bişr bıraktıktan sonra daha beter olacak hem cebine yazık hem saçına yalancı saç onlar ekim yaptır bence güzel biter bulup

janeiro_46

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeşim nasıl ekmiolar ben konyada yaptıracam İstanbul trananplsta bence uzak dur finastan felan 1.si çok pahalı 2.si sonuç Alsan bişr bıraktıktan sonra daha beter olacak hem cebine yazık hem saçına yalancı saç onlar ekim yaptır bence güzel biter bulup

vallah iyi yerler ekim yapmayiz diyolar. Koray hoca ve erkan demirsoy bana finasterid kullanmami söyledi

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Valla hocam bilmiorm brnmde bu ara  dökülme arttı mevsimsel diye düşünüyorum  önümüzdeki mayıs ayı ektirecem inşallah öxwlden numqranı atsanankanka wpden resim atalım bakak bi durumumuza uygunsa
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15231.0

Takviyeler ;
Finasterid 1/4
 aksam xpecia
coraspin
d3 vitamini

felipemelo

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ben ektirdim arenamed te berbat oldu

Tank oktay

• Sr. Member
Kardesim ektirdinmi 20 li yaslarda sacın olmayacaksa 35 ten sonra gerek yok saca

Kel12.02.2018

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Senin dediğin yaş aralığında ektirmek büyük risk ama illa ektireceğim diyorsan dökülmenin nereye kadar devam edeceğini hesap etmen ve eldeki donöre görede planlama yapman gerekiyor. Mesela 20'li yaşlardaki arkadaşların ekimlerindeki en büyük hatalardan biri, 20'li yaşlarındaki alın çizgilerinden ekimleri başlatmaları ve donör bölgedeki greftleri maksimum seviyede kullandırmaları. Ömür boyu ilaç kullanmayı göze alıyorsan, bu yaşlardan ekim yapabilirsin ama ben sana tavsiye etmem. Ayrıca dökülme tipini, ne durumda olduğunu görmemiz için fotoğraf atarsan daha doğru şekilde seni yönlendirebiliriz.

Tank oktay

• Sr. Member
Dedıgın doğru kardesim dönörü iyi kullanmak lazım ben bile ailemde kellik yok babamda sadece şakaklar ve vertekste hafif Bi açıl var ona rağmen şakak bölgeme ekim yaptıracam tek derdim dönörden az Bi greftle bu işi halletmek yasımda 28 bu arada

EndlessNegative

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Senin dediğin yaş aralığında ektirmek büyük risk ama illa ektireceğim diyorsan dökülmenin nereye kadar devam edeceğini hesap etmen ve eldeki donöre görede planlama yapman gerekiyor. Mesela 20'li yaşlardaki arkadaşların ekimlerindeki en büyük hatalardan biri, 20'li yaşlarındaki alın çizgilerinden ekimleri başlatmaları ve donör bölgedeki greftleri maksimum seviyede kullandırmaları. Ömür boyu ilaç kullanmayı göze alıyorsan, bu yaşlardan ekim yapabilirsin ama ben sana tavsiye etmem. Ayrıca dökülme tipini, ne durumda olduğunu görmemiz için fotoğraf atarsan daha doğru şekilde seni yönlendirebiliriz.

kesinlikle katılıyorum çok haklı ve önemsenmesi gereken bir yazı

Facebook Twitter Instagram