Gönderen Konu: Son Zamanlarda Peynir Ekmek gibi Finasteride/Dutasteride Kullanımı Hakkında  (Okunma sayısı 5143 defa)

explosen

• Hero Member
Yan etkiler olduğu grupları gidin kendiniz okuyun, bunlar uydurma değil, o insanlarda senin gibi ilacı melekleştiren insanlara bir zahmet deyip güzel güzel laflar diziyorlar.

Kullanacak kendisi kullansın kullanıyor zaten, sorumluluğu kendisi alıyor, bir çok kişide de kalıcı yan etki yapmıyor gibi gözüküyor, ihtimaller küçük.
Fakat kalıcı yan etki yaşayabileceğiniz gerçeğini de söylemeyeceksek biz gerçekten ''s..ktir olup gidelim.'' ilaç firmasına açılan binlerce dava var.

evet dostum xpexia yı burada yıllarca kullananlar var böbrekler telef oluyor ve karaciğerler belki nasılsa organik vs diye vitamindir diye lblebi gibi kullanılıyor zararı da çok ,aslında şu var şükür diyim en başta çeşitli uyku sinir veyahut apranax ki ciddi kanama ya neden olduğu durumlar oldu ,kimisi ağır alerjik reeksiyon verdi, aslında şu doktorun sana
epilepsisin 8 ay bu epilepsi ilacını kullanıcaksın diyor ruhsal bir dengesizlik yan etkisi yapabilir, napıcaksın kullanmıcakmısın yan etkisi var diye bak ülkenin bir numaralı ilacı size
Parol ilacının yan etkileri nelerdir?
 mide krampları, aşırı terleme görülebilir. Kısa sürede yüksek dozda alındığında karaciğer hasarına, pankreas iltihabına, böbrek yetmezliğine, bütün kan hücrelerinde azalmaya (pansitopeni) neden olabilir.

yani her ilacın mağdurları var olabilir ama fin deyince de parol dan bir farkı yok bunu ANLAMALISINIZ o kadar  6 senedir kullanan ilişkisi olan kişiler var burada tıpki parol kullanıp yanetki görmemiş olanlar gibi
minoxdil de kalp çarpıntısı vs yapıyormuş oda yanetkisi yazıyor ayrıca :)

Engineer_

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Konuyu açan arkadaşa teşekkürler. Saç ekimi yaptıracağım için ekim öncesi ve sonrası, belki işe yarar diyerekten 2 şer ay kullanıp bırakırım diyordum. Donör bölgesi ve ekim bölgesinin hızlı güçlenmesi için. Sanırım iptal edicem.

37 yaşındayım, geçmişte varikosel ameliyatı olup bazı takviyeler ile kaliteyi arttırıp çocuk sahibi oldum.

Tabikide 2 şer ay kullanırım dememe rağmen doktoruma danışmadan asla başvurmam. Heleki ikinciyi düşünürken 🙏🏼

Zaten bu işler de anladığım kadarıyla 3-5 ay kullanmakla olacak iş değil.

Tekrardan teşekkürler dostum.

reghull

• Full Member
finansterid burun tıkanıklığı yapar mı
  • Ekim Tarihi: 03.05.2023
  • Ekim Merkezi ismi Dr.Serkan Aygın
  • Greft Miktarı 4286
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi lipomosal finasterid jel,xpecia

Yanlarıalüstükalsin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar merhaba haftaya sac ekimim var akl klinikte, formdan gordugum kadariyla kendi basima 10gundur xpecia kullanıyorum günde 1 tane akşamları fakat ne hikmetse 4,5 gündür inanılmaz bir can sıkıntısı nefes alırken nefesin yetmemesi yorgunluk ve iş yapmama isteği kısacası bunalım depresyon gibi bir haldeyim az once bu başlığı gördüm ve okuduklarıma inanamadım ben yan etkisini sadece libido düşüklüğü sanıyordum onada cagre var ilişkiden önce 1 hap atar sorunu çözeriz diye düşünüyordum. Kısacası beni mahvetti ansiyete oldum resmen bugün itibariyle birakiyorum xpeciayi sac için hayatımdan olamam.

Tomodachi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar merhaba haftaya sac ekimim var akl klinikte, formdan gordugum kadariyla kendi basima 10gundur xpecia kullanıyorum günde 1 tane akşamları fakat ne hikmetse 4,5 gündür inanılmaz bir can sıkıntısı nefes alırken nefesin yetmemesi yorgunluk ve iş yapmama isteği kısacası bunalım depresyon gibi bir haldeyim az once bu başlığı gördüm ve okuduklarıma inanamadım ben yan etkisini sadece libido düşüklüğü sanıyordum onada cagre var ilişkiden önce 1 hap atar sorunu çözeriz diye düşünüyordum. Kısacası beni mahvetti ansiyete oldum resmen bugün itibariyle birakiyorum xpeciayi sac için hayatımdan olamam.
xpeciadan nasıl böyle yan etki yaşayabilirisin hadi finden yaşasan anlarım ama o bile düşük bir ihtimal kendi kafandan kuruyor olmayasın

Yanlarıalüstükalsin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
İlaç başladım daha 3. Günden yan etkilerini görmeye başladım saglikli beslenip haftanın 5 günü aktif spor yapan biriyim tht mıdır nedir onu baskilayinca kendimi halsiz bitkin duygusal hissetmeye başladım bıraktım ilacı ertesi gün toparlanma başladı çok güçlü bir ilaç saçlarımda anında etki gösterdi ama kullanmam

Tomodachi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
İlaç başladım daha 3. Günden yan etkilerini görmeye başladım saglikli beslenip haftanın 5 günü aktif spor yapan biriyim tht mıdır nedir onu baskilayinca kendimi halsiz bitkin duygusal hissetmeye başladım bıraktım ilacı ertesi gün toparlanma başladı çok güçlü bir ilaç saçlarımda anında etki gösterdi ama kullanmam
5 gün de ilaç nasıl etki etsin?5 gün boyunca dutasterid alsa bile ne yan etki ne de saçlara olumlu herhangi bir etki görmesin helle ki xpecia gibi bir ilaçtan.Ya yaşadığın şehler psikolojik veya ortalama bir erkekten daha az dht salgılıyorsun

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
5 gün de ilaç nasıl etki etsin?5 gün boyunca dutasterid alsa bile ne yan etki ne de saçlara olumlu herhangi bir etki görmesin helle ki xpecia gibi bir ilaçtan.Ya yaşadığın şehler psikolojik veya ortalama bir erkekten daha az dht salgılıyorsun
kanka biraz sakin ol :D finasteridin dokuya bağlanma süresi 4-5 gün. insanların kısa sürede yan etki görmesi mümkün

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Yanlarıalüstükalsin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeşim ben başıma geleni anlattim Allah düşmanıma yaşatmasın anksiyete atağı geçirdim resmen ve ilaçtan değildir diye o halde 1 hafta daha kullanmaya devam ettim sonra bu başlık altındakiler okuyunca anında içmeyi bıraktım ve ertesi gün ciddi şekilde kendimi daha güçlü ve iyi hissetmeye başladım benim amacım aynı duruma dusen olursa ısrarla kullanmaya devam etmesin. Saçlarımın durumu bu, yan etki görmeseydim sac ekimini yaptirmayacaktim fakat haftaya randevum var. Bu ilaclar gıda takviyesi falan değildir hormon dengenizi bozuyor, belki genç yaştaki arkadaşlar yan etkilerini çok fazla görmezler fakat 30 yaş üstü dikkat etsin

Facebook Twitter Instagram