Gönderen Konu: HIV+ sakal ekimi  (Okunma sayısı 582 defa)

Ziyaboy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
HIV+ sakal ekimi
« : 14 Temmuz 2022, 14:29:21 »
Merhaba,  grubu uzaktan takip ediyorum. Hiv+ bireyim.  Sakalı çok severim,  sakallı olmayı arzu ediyorum, ancak hiv+ sakal ekimi çok yüksek fiyatı istediler.  Bazıları yapmayacağini söylediler.  Burada hiv+ olupta sakal Ektirebilen veya saç Ektirebilen arkadaşlar,  bana ekim merkezleri önerebilirmi acaba?   
Teşekkürler

slade23

• Hero Member
Ynt: HIV+ sakal ekimi
« Yanıtla #1 : 14 Temmuz 2022, 14:36:46 »
hoşgeldin kardeşim geçmiş olsun Allah Teala şifa versin. ekim işinden pek anlamıyorum ama  istikrarlı kullanımla minoxidil ile sakal çıkaran çok kişi var. rahatsızlığına etkisi olur mu bilemiyorum ama ucuz bir alternatif olarak araştırabilirsin
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Ziyaboy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 14 Temmuz 2022, 15:19:25 »
hoşgeldin kardeşim geçmiş olsun Allah Teala şifa versin. ekim işinden pek anlamıyorum ama  istikrarlı kullanımla minoxidil ile sakal çıkaran çok kişi var. rahatsızlığına etkisi olur mu bilemiyorum ama ucuz bir alternatif olarak araştırabilirsin

Minoxil hakkında bilgim var,  kimyasal ürün hemde hiç sakalı olmayan insana sakal çıkaramaz diyebiliyorum. Kullanım durduktan sonra çikan tüylerin dökülmesi hakkınsa şikayet edenler var

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 14 Temmuz 2022, 15:22:55 »
Minoxil hakkında bilgim var,  kimyasal ürün hemde hiç sakalı olmayan insana sakal çıkaramaz diyebiliyorum. Kullanım durduktan sonra çikan tüylerin dökülmesi hakkınsa şikayet edenler var

dediğim gibi detayını sen araştırıp karar vereceksin kardeşim ama ben ekim sakal tavsiye etmem verdiğin paraya ve çektiğin eziyete değen bir sakal ekimi görmedim kendime göre.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim

Ziyaboy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 14 Temmuz 2022, 15:24:03 »
dediğim gibi detayını sen araştırıp karar vereceksin kardeşim ama ben ekim sakal tavsiye etmem verdiğin paraya ve çektiğin eziyete değen bir sakal ekimi görmedim kendime göre.

Siz sakal elimi yapmışmıydınız?  Ne gibi sorun yaşadınız?

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 14 Temmuz 2022, 15:28:45 »
Siz sakal elimi yapmışmıydınız?  Ne gibi sorun yaşadınız?

yok kardeşim ben kellik için medikal tedavi uyguluyorum kendime sadece takip ettiğim sakal ekimleri olarak yorum yaptım.

bir ara minox kullandım sakalıma çok kısa süre sakalım çoğaldı ve karardı dökülme de yaşamadım ama dht de baskılıyorum belki de yükselen testonun etkisidir kesin bir şey diyemeyeceğim.
avodart&minox&xpecia

tedavim

Ziyaboy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 14 Temmuz 2022, 15:32:52 »
yok kardeşim ben kellik için medikal tedavi uyguluyorum kendime sadece takip ettiğim sakal ekimleri olarak yorum yaptım.

bir ara minox kullandım sakalıma çok kısa süre sakalım çoğaldı ve karardı dökülme de yaşamadım ama dht de baskılıyorum belki de yükselen testonun etkisidir kesin bir şey diyemeyeceğim.

Takip ettiğim bir sürü ekimlerden, herkes memnun kaldığını söylüyorlar.  Özellikle hiç sakalı olmayanlar için sakallı olması çok iyi sonuç vermiş. 

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 14 Temmuz 2022, 15:36:50 »

Takip ettiğim bir sürü ekimlerden, herkes memnun kaldığını söylüyorlar.  Özellikle hiç sakalı olmayanlar için sakallı olması çok iyi sonuç vermiş.

görüntü sana doğal ve güzel geliyorsa sorun yok kardeşim ben kendi fikrimi ve bakışımı söylüyorum.
avodart&minox&xpecia

tedavim

Facebook Twitter Instagram