Gönderen Konu: İlhan SERDAROĞLU (13.11.2015)  (Okunma sayısı 28054 defa)

sd

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
İlhan SERDAROĞLU (13.11.2015)
« : 17 Kasım 2015, 23:03:16 »
Merhaba,
Saç ekimi konusu uzun zamandır kafamı meşgul eden bir konuydu, bu sitede gördüğüm örnekler bana ekim kararımı vermem konusunda fazlasıyla yardımcı oldu. İnternet üzerinde yaptığım araştırmalar ve daha önce ektiren iki arkadaşımın tavsiyesi ile 13 Kasım 2015 tarihinde İlhan SERDAROĞLU' na ekim yaptırdım. İlk 5 günlük ve sonraki fotoğrafları paylaşarak hem kendi saç ekim sürecimi takip etmek hem de ektrimeyi düşünen arkadaşlara inşallah güzel, canlı bir örnek olmak istiyorum.
Ekilen saçların çıkması ve görünümü konusunda henüz yorum yapamıyorum ancak saç ön çizgimden memnun olduğumu(saçlarını genelde kısa kestiren biri olarak), ekim sırasında ve sonrasında geçirdiğim 5 günde ağrı sıkıntısı yaşamadığımı belirtmek isterim.
Herkes hakkında hayırlı olması dileğiyle.

sd

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: İlhan SERDAROĞLU (13.11.2015)
« Yanıtla #1 : 17 Kasım 2015, 23:09:48 »
4.Gün ve 5.Gün

SeLo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 17 Kasım 2015, 23:14:28 »
Ekiminiz hayırlı olsun. Kaç greft ekildi ve yaşınız kaç. Bide daha öncesi saçlarınızın durumunu paylaşırsanız daha iyi olur
« Son Düzenleme: 17 Kasım 2015, 23:39:47 Gönderen: İron-Maiden »

FFCC

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 17 Kasım 2015, 23:53:08 »
Hayırlısı olsun. Benim ekime çok benziyor.. İnşallah güzel sonuç alırsın kardeşim..

kuthan_s

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 18 Kasım 2015, 10:58:45 »
Hayırlı olsun saç ekimin.

Gözlerinin altında şişlikler oluşmuş sanırım.

Ekimin umarım iyi sonuç verir.

Yalnız benim anlamadığım saç ekimi yaptırdım diye konu açıyorsun.Elbette ki bu en doğal hakkın ama kime ektirdiğinden daha önemlisi kaç adet ekildiği daha önce ki durumun ekilenler tutucakmı

tumıyacak mı donör bölgen ne durumda ? bunlarla alakalı ne foto ne bilgi veriyorsun .

Eğer burayı takip edenler senin sürecinide takip etsinler istiyorsan bunlardan bahsetmen lazım.

Yoksa bizlerin Doktorunun kim olduğu haricinde senin saç ekiminden nasıl bir bilgi edinmemizi bekliyorsun ?

Akıllara acaba bunları Doktormu yaptırıyor sorusu geliyor böyle olunca.

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 18 Kasım 2015, 11:29:56 »
hakiketen hocam donör bölgesi öncesi fotosunu da atsalar iyi olur çünkü ona göre değerlendiriyoruz. kişinin donör bölgesi kuvvetliyse ekim şahane oluyor donörü kuvveti olmayan arkadaslarda etkileniyor sanıyor ki bende yaptırırsam bu şekilde olur.

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 18 Kasım 2015, 17:28:54 »
Geçmiş olsun. ve bu hocanın ektiği saçlar neden hep aşırı kanamalı oluyor anlamış değilim. Birde kaç greft ekildi şişme varmı yüzden sanki birazcık şişme var gibi. neyse hayırlı olsun kardeş.

sd

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 19 Kasım 2015, 18:57:27 »
Tekrardan merhaba,

Fotoğraf ekleme konusunda 4 fotoğraf kısıtı yaşadım ilk önce o yüzden tüm fotoğrafları rahatça koyamadım açıkçası, şimdi birleştirip koyuyorum. Diğer sorulara gelirsek;
1.Yaşım 26 ve yaklaşık 10 yıldır dökülme problemi yaşıyorum.
2.Ekilen greft sayısı 3500 ve PRP uygulaması yaptırdım.
3.Fotoğraflarda yüz bölgemi gizlememin sebebi kişisel, şişliğin fazla olmasın değil.(şişlik 3. günde alın bölgemde yaklaşık 1,5cm yarıçapta ve 0,5cm yükseltide meydana geldi, daha sonrada burun kenarlarına indi ve 5. günde neredeyse yok oldu)
4.Yardımcı olma konusunda da erken olduğunu düşünüyorum çünkü ilk aşamada olan şeyleri paylaştım. Kaç greftin tuttuğu, ekilen greftlerin yönleri gibi hususları ilerde paylaşacağım fotoğraflar aydınlatmış olacak.
5.Operasyon sonrası günlerde kanamam olmamasına rağmen kafamda çok fazla kan pıhtısı var, benim  merak ettiğim bir konu bu pıhtılar saç kökleririn hava almasını engeller mi?(Negatif etkisi olur mu?)

salih34

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 02 Ocak 2016, 23:13:04 »
 resim paylaşırsan kendi adıma memlun olucam çünkü her paylaşımdan bir şeyler ögreniyoruz
saç ekimin bir kere daha hayırlı olsun İŞALLAH istediğin neticeyi alırsın çünkü gerçekten çok zahmetli bir iş
 saygılarımla,
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2016, 03:15:36 Gönderen: salih34 »

xavierto

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 05 Ocak 2016, 02:18:37 »
Bir İlhan Serdaroğlu klasik ekimi
Allah şifa versin

sd

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 18 Ocak 2016, 14:59:50 »
Tekrardan merhaba arkadaşlar fırsat buldukça sizleri yaşadığım süreçten haberdar edeceğim. Bugün ekim üzerinden 66 gün geçti. Şok dökülme yaklaşık olarak 45. günde bitti. Saçların bir kısmı dökülmeden kaldı, şok dökülmenin sonlarına doğru sivilcelenme ve alttan saç çıkışı başladı ancak bu sivilcelenme belirli periyotlarda(6-7 güne bir) yoğunlaşıyor sonra ara veriyor gibi geldi bana.

Sağ ve sol tarafın fotoğraflarında görülecektir.Sol tarafta iltihap başlangıcı oldu ve  kabuklar daha geç döküldü. Sağ bölgemde saçlar daha sık çıktı ancak sol tarafta saçların sağ taraf kadar yoğun olarak ne zaman çıkmaya başlayacağını yada çıkmayacağını(inşallah sıkıntı olmamış ve çıkarlar) zamanla göreceğim.

Daha önce baktığım ekimlere nazaran kızarıklığın uzun sürdüğü kanısındayım zira halen ekim bölgemde kızarıklık mevcut.

Donör bölgemde herhangi bir hissizlik kalmadı ancak ekimin yoğun yapıldığı ön bölgede büyük oranda his yok, seyrek ekilen yerlerde ise orta derece diyebilirim.

Umarım bu ekimden umduğumu bulurum ve sizlere de yardımcı olabilirim.

sd

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 18 Ocak 2016, 15:38:22 »
Bir İlhan Serdaroğlu klasik ekimi
Allah şifa versin

Teşekkür ederim, sizin ekiminizi de okumuştum ektirmeden önce.
Umarım sizin yaşadığınız olumsuzlukları yaşamam.
« Son Düzenleme: 18 Ocak 2016, 15:44:59 Gönderen: sd »

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 18 Ocak 2016, 17:17:10 »
Açıklığın fazlaymış hocam birde donör bölgesi daha toplamamış. Şok dökülme evresinde saçlarının çoğu gitmiş mevcutlarda gitmiş sanki. 90. güne kadar pek hareket olmuyor ondan sonra yavaş yavaş başlar

vincenzo234

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 19 Ocak 2016, 13:18:30 »
Bence sonuç iyi olacak, şöyle ki sizin saçlarınız biraz zayıf, yani dökülenler hariç kalanlar da çok güçlü gözükmüyor tabi buna yapacak bir şey yok, kimisinin ön kısım dökülüyor mesela ama arkası orman gibi ve aynı güçte kalıyor.. mevcut durumda bence İlhan hoca iyi bir planlama yapmış hem vortex e ekmiş hem ön bölgeye 3500 greft zaten İlhan hocanın genelde maksimum ektiği grefttir, en azından sizde nekroz vs olmadığına göre şundan emin olabilirsiniz İlhan hocanın ektiği saçlar çıkıyor ben daha ektirdim hiç biri çıkmadı diyeni görmedim inşallah sizin ekimde de saçların çoğu çıkarsa güzel bir görüntü ortaya çıkacaktır bence hayırlı olsun şimdiden bizleri arada bilgilendirmeyi ihmal etmeyin lütfen :)

salih34

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 19 Ocak 2016, 20:16:05 »
şuan yorum için cok erken bence ilerleyen süreci izleyecegiz İŞAALLAH istediginiz neticeyi alırsınız

Facebook Twitter Instagram