Gönderen Konu: İlhan SERDAROĞLU (13.11.2015)  (Okunma sayısı 28057 defa)

sd

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: İlhan SERDAROĞLU (13.11.2015)
« Yanıtla #16 : 13 Mart 2016, 22:45:58 »
Herkese merhaba,
Gün itibariyle 121. gündeyim değişiklikleri her gün gözlemlemeye çalışsamda sanki fark yokmuş gibi geliyor bana. Çıkan saç tellerinin hala cılız olduğunu görüyorum. Sol iltihaplı bölge saç bakımından daha fakir. Ancak benim anlamadığım nokta; orta bölgeden saçların ön taraflar kadar çıkmamış olması. O bölgede herhangi bir iltihap gözlemedim ancak benim göremediğim başka bir sıkıntı olabilir mi, yoksa bu normal bir durum mu?
Bu sorularımı cevaplarsanız, yapmam gereken şeyler hakkında tavsiyede bulunursanız ve son durum hakkında yorum yaparsanız çok sevinirim.
Şimdiden teşekkür ederim.
Saygılarla.

countdown34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 13 Mart 2016, 22:53:09 »
Hayırlı olsun yavaş ilerliyor gibi ama olacak inşallah 6. Ayda max sonucu alırız ekim gayet iyi.

Fue Surgeon

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 13 Mart 2016, 23:29:21 »
İltihap derken, İlhan hocanın ekimlerinde genel olarak klasik bir sorun haline gelen nekroz vakası sizde de mi yaşandı acaba?

sd

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 13 Mart 2016, 23:46:25 »
Yani nekroz gibi değil derimde morarma vs. yaşamadım sadece ilk hafta yıkama sonrasında boncuk tabancasının mermisi büyüklüğünde kusma yapıyordu sol şakak bölgesi, muayeneden sonra batticon ile pansuman yaptım kusmayı kesti. Ancak bölge kabuğunu çok geç bıraktı.

sd

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 13 Mart 2016, 23:48:53 »
Teşekkürler countdown34 inşallah sonuç iyi olur, doktor eskik kalacak bölgelere 7. ay gibi bir ekim daha yaparız dedi. İnşallah gerek kalmaz.

Fue Surgeon

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 17 Mart 2016, 00:47:53 »
sayın sd sizin ekimin takipçisi olacağım İlhan hocayı uzun zamandır takip ediyorum ama bazı ekimlerini çok beğeniyor bazılarını ise hiç beğenmiyorum inşallah sizin ekim süper olur da ben de gider İlhan hocaya ektiririm direk :D

sd

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 19 Mart 2016, 00:37:13 »
İnşallah süper olur diyelim  :) ancak sen yine de diğer ekimleri de iyi incele doktorlarla git görüş ve kafana yatan kişiye yaptır. Sonuçta bu önemli ve bazen telafisi olmayan durumlara sebep olabilir dikkat etmek gerek.

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 19 Mart 2016, 13:48:26 »
ekim bölgenize çok fazla bastırmadan masaj yapmanızı öneririm o bölgede kan akışını hatırı sayılır miktarda arttırdığını biliyoruz

sd

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 31 Mayıs 2016, 12:22:14 »
Arkadaşlar herkese merhaba, 26.05.2016 tarihinde (195. günde) kontrole gittim, çekilen fotoğrafları paylaşmak istiyorum. Yorumlarınızı bekliyorum, hepinize şimdiden teşekkür ediyorum.

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 31 Mayıs 2016, 12:33:12 »
İlhan hocanın bazı sonuçlarıyla karşılaştırdığım zaman sanki bu ekimi İlhan Serdaroğlu yapmamış gibi..Saç ekimi sektöründe bu yüzden standartların olmadığından bahsediyoruz sürekli..Aynı merkez çok iyi ve doğal sonuçta çıkarıyor ama bazen şaşırtıcı sonuçlara da imza atıyor. Bana göre başarılı ve doğal bir ekim değil.

İlhan hoca bu sonuçlar hakkında ne dedi hocam, çok merak ettim? Revizyondan veya doğallık sorunu ile alakalı bir şeyler söyledi mi? Bir de sizin düşünceniz nedir?
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

sd

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 31 Mayıs 2016, 13:47:14 »
Saçlarımın orijinal yönü ile paralel bir ekim olduğunu ve ön saç çizgisine tekli greftlerin ekildiğini düşünmüyorum. Ayrıca yaşadığım iltihap probleminin ekilen saçların bir kısmının çıkmasına engel teşkil ettiği kanısındayım, zira sol şakak bölgemde ve ön orta bölgem çok seyrek.
İlhan hocaya sizce çıkacak saç kalmış mıdır yoksa hepsi çıkmış mıdır diye sordum. Kendisi neredeyse hepsinin çıktığını bundan sonra saçın formunda değişiklik olacağını söyledi. Seyrek bölgeler(iltihaplanan) için de bir ay içerisinde rutuş için bir ekim yaparız dedi.Tekrar bir ekim yaparak düzeltmek iyi niyetini gösterir, teşekkür ederim ancak bence buna gerek kalmamalıydı. Çünkü ektiren arkadaşlar da biliyor ki bu sıkıntılı bir süreç ekiminden, beklemesine kadar. Ben ekim işleminden orijinal saçım olacak gibi bir mucize beklemiyordum ancak beklentimin altında olduğunu söyleyebilirim.
Donör bölgeden alımı İlhan bey yaptı ve donör bölgemde bir sıkıntı yok ancak eken arkadaşın (yanlış hatırmaıyorsam Muhammed idi) ekimi çok agresif yaptığını ve fazla kanlanmaya neden olduğunu düşünüyorum. Kanlanma beraberinde kabuklanmayı fazlalaştırdı ve yıkamalar sonucunda kabuğun deriye yakın kısmı ne kadar kurutsamda nemli kaldı bu da iltihap problemini getirdi diye aklımda bir senaryo var.
Bundan sonraki süreçte saç kalınlığında bariz bir değişiklik olur mu siz değerli arkadaşların bu konuda yorum yapmasını bekliyor, saygılarımı sunuyorum.

can.firat

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 31 Mayıs 2016, 19:56:29 »
tüm yazdiklarini okumadim ama sadece ilac almanda fayda var diyecegim. Biotin yada xpecia gibi ilac yardimci olucaktir

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #28 : 01 Haziran 2016, 00:00:21 »
saç yönlerin ve ekim başarısız olmuş iltihaplanmanın nedenide ya kanallar çok derin acıldı yada ekım yerınde mıkrop kaptın .. 2 cı bır düzeltme ekımını o merkezde yaptırmamanı döner bölgen halen yeterlı ıyı bır yere gıdıp duzeltme ekımını dusunebılırsın çok kanlı bır ekım düzenciz ve umursamaz ve aceleci çalısmanın eserıdır ben ılhan beyın ve ekıbının profosyonel olmadıgını ve işlerini cok cittiye almadıgını dusunuyorum .aksi sekılde davransalar zaten suan memnun kalırdın ve çogu ekımınde düzeltme ekımı söz konusu ..
« Son Düzenleme: 01 Haziran 2016, 00:02:58 Gönderen: Onurd »

kemalbora

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 01 Haziran 2016, 01:02:20 »
Ben kesinlikle ilhan Serdaroğlu nun bu işten anlamadığını düşünüyorum.bir ekimci birine doğal birine doğal durmayan bir ekim yapamaz arkadaş böyle bir şey yok. Hayır birinde doğal yaptında diğerinde niye batırdın arkadaş.sarhoşken mı ekime girdin.öyle bir dünya yok bu işi biliyorsan her ekimin doğal olucak arkadaş.
« Son Düzenleme: 01 Haziran 2016, 13:59:20 Gönderen: İron-Maiden »

Facebook Twitter Instagram