Gönderen Konu: 18.06.2022 LifeHair Şahin Çelik 4500 greft greft saç ekimi yaş 23  (Okunma sayısı 12069 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Saç Ekim öncesi saçlarını saçlarım demeyelim de sana çökmüş çünkü :) 217 gün olmuş bence sonuç öncesine göre gayet güzel daha saçların gelişir kardeşim çok daha güzel olur mutlu olmana memnun olmana sevindim
Global Moderator

Sametcn

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Saç Ekim öncesi saçlarını saçlarım demeyelim de sana çökmüş çünkü :) 217 gün olmuş bence sonuç öncesine göre gayet güzel daha saçların gelişir kardeşim çok daha güzel olur mutlu olmana memnun olmana sevindim
Sağol hocam güzel yorumun için inşallahh  ;D

Sametcn

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
278. Gün iyi ki saç ektirme kararını almışım önceki fotoğraflarıma bakıp mutlu oluyorum  ;D :D :D
« Son Düzenleme: 26 Mart 2023, 13:56:53 Gönderen: Sametcn »

Sametcn

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Son Düzenleme: 26 Mart 2023, 13:58:41 Gönderen: Sametcn »

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Azizim son resimler acmadi

Sametcn

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Azizim son resimler acmadi
Şimdi yükledim açmıyor mu

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Resimler bulanık ama güzel sonuç almışsınız...rica etsek saçlar ıslak ve geri taranmış şeklini de paylaşmanız mümkün mü acaba...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
süreç açık alana göre sonuç güzel biraz daha gelişirse daha güzel olur mutlu olmanıza sevindim umarım biraz daha gelişir ekilen saçlarınız gelişe çektirte
saç ekimi sürecin de ne kullanıyorsun ? medikal tedavi olarak ?
Global Moderator

hope34

• Jr. Member
  • **
.
hocam hayirli olsun oncelikle.Ben de 50.  gündeyim . Spora 40. gunde basladim fitness a. Fitness in olumsuz bir etkisi oldu mu? Bir de bana da fin propecia saw palmetto vs. oneriyorlar forumda ama yan etkilerinin kalici olabilme ihtimali oldugu icin kullanmak istemiyorum.
Biotin 2500mg , prp mezo multivitamin vichy dercos sampuan , belki de ketoral ekleyebilirim sampuan olarak haftada 2 kere falan. Sizin tavsiyeniz nedir?

Kel Pacino

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam fotolar biraz bulanık olsada sonuç güzel görünüyor. Bu arada saçlarında son 2 ay ciddi bir gelişim gözledin mi yeni çıkışlar falan oldu mu? Ben 217. gün fotolarına bakınca bi yoğunluk artışı görüyorum.
  • Ekim Tarihi: 29.08.2022
  • Ekim Merkezi ismi Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 32

Sametcn

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
süreç açık alana göre sonuç güzel biraz daha gelişirse daha güzel olur mutlu olmanıza sevindim umarım biraz daha gelişir ekilen saçlarınız gelişe çektirte
saç ekimi sürecin de ne kullanıyorsun ? medikal tedavi olarak ?
sadece bioxin şampuan ve xpecia tablet kullanıyorum

Sametcn

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam fotolar biraz bulanık olsada sonuç güzel görünüyor. Bu arada saçlarında son 2 ay ciddi bir gelişim gözledin mi yeni çıkışlar falan oldu mu? Ben 217. gün fotolarına bakınca bi yoğunluk artışı görüyorum.
kalınlaşma gözlemliyorum açık alanlar gün geçtikçe daha da kapanıyor gibi

Sametcn

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
hocam hayirli olsun oncelikle.Ben de 50.  gündeyim . Spora 40. gunde basladim fitness a. Fitness in olumsuz bir etkisi oldu mu? Bir de bana da fin propecia saw palmetto vs. oneriyorlar forumda ama yan etkilerinin kalici olabilme ihtimali oldugu icin kullanmak istemiyorum.
Biotin 2500mg , prp mezo multivitamin vichy dercos sampuan , belki de ketoral ekleyebilirim sampuan olarak haftada 2 kere falan. Sizin tavsiyeniz nedir?
spora 1 ayı beklemeden başladım ben hafif ağırlıklarla bir yan etkisini gözlemlemedim 1 ayı bitirdiğimde eski rutinime geri dönmüştüm. Şuan için xpecia tablet ve medikal şampuan dışında bi şey kullanmıyorum saç ektirmeden önce  1000 mg saw palmetto kullanıyordum bende yan etki yapmıştı karar sizin

hope34

• Jr. Member
  • **
spora 1 ayı beklemeden başladım ben hafif ağırlıklarla bir yan etkisini gözlemlemedim 1 ayı bitirdiğimde eski rutinime geri dönmüştüm. Şuan için xpecia tablet ve medikal şampuan dışında bi şey kullanmıyorum saç ektirmeden önce  1000 mg saw palmetto kullanıyordum bende yan etki yapmıştı karar sizin
Yok hocam ya vazgectim.
Kullanabilecegim sey max ketokonazol olur antiDHT oldugu için.
Oral yolla hicbir sekilde dht blocker kullanmayacagim.
Mezo,prp,protein agirlikli beslenme,medikal sampuan,spor,masaj vs. elimden geldiğince sağlıklı tutacağım saçları.
Tıp ilerliyor.Günün birinde en kel adam bile kafasından saç fışkıracak hâle gelebilir teknoloji sayesinde.
Hormonlardan vazgecmeye gerek yok.Umarim hepimiz bu beladan sonsuza dek kurtalacagiz

Facebook Twitter Instagram