Gönderen Konu: 18.06.2022 LifeHair Şahin Çelik 4500 greft greft saç ekimi yaş 23  (Okunma sayısı 12077 defa)

Sametcn

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
5 ay olmuş hızlı düşün bence
seogen tablet kullanıyordum ama fiyatı aşırı pahalanmış xpecia siparişim geldi sabah akşam kullanacağım

EndlessNegative

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Açık alana göre saç gelişimi güzel ama finasterid gerekiyor saçlar ince süreç sonu hızlı bir dökülme ön görülebilir.

Sametcn

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Açık alana göre saç gelişimi güzel ama finasterid gerekiyor saçlar ince süreç sonu hızlı bir dökülme ön görülebilir.
finasterid kullanmak istemiyorum duruma göre 2 3 yıl sonra bir ekim daha düşünebilirim

Eksi sözlük

• Sr. Member
Sonra saçlar neden döküldü diye düşünme de açık alana göre süreç güzel saçların kalın olsa şu an çok daha harika görünürdü

Sametcn

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Sonra saçlar neden döküldü diye düşünme de açık alana göre süreç güzel saçların kalın olsa şu an çok daha harika görünürdü
günlük 1000 mg saw palmettonun yan etkilerini vücudumda gözlemledikten sonra çok bulaşma taraftarı değilim mevcut kendi saçlarım zaten dökülecek bunun farkındayım şuan xpecia ile devam edeceğim sadece

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Sorun yaşadığını düşünüyorsan  xpecia ile davam et dostum sen
Global Moderator

Kel Pacino

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
son durum güncellemesi alabilir miyiz dostum?
  • Ekim Tarihi: 29.08.2022
  • Ekim Merkezi ismi Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 32

Emay21

• Sr. Member
  • Kel demeyin bana
Son durumu öğrenebilir miyiz?

Sametcn

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Selamlar 217.gün bugün fotoları günışığında çektim kameranin kalitesiziği devam ediyor  ;D ben görüntüden çok memnunum simam tamamen değişti seyreklikler var ama bu açıklıkla tek ekimle güzel bir görüntüye ulaştığımı düşünüyorum ve çevremden çok olumlu tepkiler geliyor sizin düşünceleriniz nedir

Sametcn

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
ekim öncesi

Kel Pacino

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Begendim dostum guzel gorunuyor ama saclarını hic uzun goremedik :))) uzunken epey kapatici oluyordur diye dusunuyorum.
  • Ekim Tarihi: 29.08.2022
  • Ekim Merkezi ismi Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 32

Sametcn

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Begendim dostum guzel gorunuyor ama saclarını hic uzun goremedik :))) uzunken epey kapatici oluyordur diye dusunuyorum.
abicim sadece yanları ve önleri kesiyorum ortalara arkalara hiç ellemedim :D saçım dalgalı çok abuksubuk çıkıyor o yüzden kesiyorum

Emay21

• Sr. Member
  • Kel demeyin bana
Dostum ben beğendim lakin senin saçların dalgalı onun için saç taramanı değiştirmeyi önermiyorum biraz daha uzatıp

Sametcn

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Dostum ben beğendim lakin senin saçların dalgalı onun için saç taramanı değiştirmeyi önermiyorum biraz daha uzatıp
dikkate alacağım

Facebook Twitter Instagram