Gönderen Konu: İstanbul Transplus saç merkezi 2555 kök  (Okunma sayısı 12907 defa)

altandem

• Ziyaretçi
Ynt: İstanbul Transplus saç merkezi 2555 kök
« Yanıtla #15 : 23 Eylül 2017, 21:52:50 »
Abi sen canını sıkma bence güzel sonuç alacaksin var olan saclarin çok artı olcak 2700 greftle çok güzel sonuç alındı ben 3100 greft ektirdim konya da fena değil sürecin devam ediyor abim Konya da 2600 greft ektirdi senden fazla açıklığı var fena olmadı sen takviye almaya bak bu fiyata bundan iyi yer bulamazsin donorde çabuk toparlar ıns memnun olursun

altandem

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : 23 Eylül 2017, 21:54:40 »
Verteks ekimini başka yere bakabilirsin ilerde ben Konya da fazla verteks ekimi görmedim bi kaç  tane gördüm onları da begenmedim
« Son Düzenleme: 23 Eylül 2017, 22:08:45 Gönderen: altandem »

altandem

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : 23 Eylül 2017, 22:00:07 »
Benim 7.5 aylık önceki sonrası

haldun

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 23 Eylül 2017, 23:12:07 »
Abi sen canını sıkma bence güzel sonuç alacaksin var olan saclarin çok artı olcak 2700 greftle çok güzel sonuç alındı ben 3100 greft ektirdim konya da fena değil sürecin devam ediyor abim Konya da 2600 greft ektirdi senden fazla açıklığı var fena olmadı sen takviye almaya bak bu fiyata bundan iyi yer bulamazsin donorde çabuk toparlar ıns memnun olursun
Teşekkür ederim kardeşim bende iyi olacağını düşünüyorum güzel koruyalım da önemli olan bu
Vertex pek düşünmüyorum şu anlık ilerleyen süreç de düşüncem değişirmi bilemem

polska

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 23 Eylül 2017, 23:51:08 »
Bence kök alımı da kanal açımı da saçı yerleştirme işlemi de kritik önem taşıyor birbiriyle kıyaslamak doğru değil.
Kök alımının önemi için Arenamed hasta donörlerine bakabilirsiniz.Kimse Gollum olmak istemez.
Agresif kanal açımı bir o kadar sıkıntı enfeksiyon vs adına kanalların çok yakın olması da.
Yerleştirme işlemi de doğallık adına kritik önemli.Kimse çim adam olmak istemez.
Mutlaka her işlem önemli ama doğallık için öncelik bence kanal açma işlemi
İşin kısa ve net olarak özeti  bütün ekip gerçekten işinin profesyoneli şundan dolayı söylüyorum uzun süredir takip ettiğim ve ofislerinde daha önce bir kez ziyaretimde ekim yapılan canlı örnekler gördüm ekimi yeni gerçekleşmişinden tutun 2 sene si dolan her aşama da örnekler gördüm
Zaten sabır diyip bekleyeceğiz dönoru çok yıpratmadılar mesela benim şu anda. Çok rahatım 24 saat geçti sadece

Donörde homojen çalışılmış donörden yana sıkıntınız olmayacağı şimdiden belli.Ekiminiz hayırlı olsun bu arada :)

haldun

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 24 Eylül 2017, 08:50:07 »
Bence kök alımı da kanal açımı da saçı yerleştirme işlemi de kritik önem taşıyor birbiriyle kıyaslamak doğru değil.
Kök alımının önemi için Arenamed hasta donörlerine bakabilirsiniz.Kimse Gollum olmak istemez.
Agresif kanal açımı bir o kadar sıkıntı enfeksiyon vs adına kanalların çok yakın olması da.
Yerleştirme işlemi de doğallık adına kritik önemli.Kimse çim adam olmak istemez.
Mutlaka her işlem önemli ama doğallık için öncelik bence kanal açma işlemi
İşin kısa ve net olarak özeti  bütün ekip gerçekten işinin profesyoneli şundan dolayı söylüyorum uzun süredir takip ettiğim ve ofislerinde daha önce bir kez ziyaretimde ekim yapılan canlı örnekler gördüm ekimi yeni gerçekleşmişinden tutun 2 sene si dolan her aşama da örnekler gördüm
Zaten sabır diyip bekleyeceğiz dönoru çok yıpratmadılar mesela benim şu anda. Çok rahatım 24 saat geçti sadece

Donörde homojen çalışılmış donörden yana sıkıntınız olmayacağı şimdiden belli.Ekiminiz hayırlı olsun bu arada :)
Öncelikle teşekkür ederim
Evet dönör gayet iyi arenamed de yapılan dönör leri gördükten sonra hiç birşey yokkk benimkinde

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 24 Eylül 2017, 10:03:04 »
Teşekkür ederim kardeşim bende iyi olacağını düşünüyorum güzel koruyalım da önemli olan bu
Zidane modeli sac seviyorsan tabiki gerek yok ekime hocam 😂 verteks onemli

haldun

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 24 Eylül 2017, 11:49:12 »
Zidane modeli sac seviyorsan tabiki gerek yok ekime hocam 😂 verteks onemli
Arkamızdan bakan dan hayır gelmez bize biz yüzümüze karşı konuşan a ve aynadan baktığımızda güzel olsun da 🤣🤣

haldun

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 24 Eylül 2017, 11:50:52 »
Ne takviye kullandın sen önerebileceğin varmı

altandem

• Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : 25 Eylül 2017, 16:52:17 »
1 ay Xpecia 1ay biotin kullandım biraktim başka birşey kullanmadim sabah akşam z pecia tablet önerebilirim

Mrblack

• Sr. Member
« Yanıtla #25 : 25 Eylül 2017, 16:57:25 »
Benim 7.5 aylık önceki sonrası
güzel olmuş sonucunuz.

haldun

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 25 Eylül 2017, 23:02:43 »
1 ay Xpecia 1ay biotin kullandım biraktim başka birşey kullanmadim sabah akşam z pecia tablet önerebilirim
Teşekkür ederim

haldun

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 28 Eylül 2017, 14:17:56 »
Arkadaşlar 6.günümdeyim süreç normal mi acaba
Bana göre yavaş ilerliyor gibi

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 28 Eylül 2017, 14:21:50 »
Gayet normal ilerliyor telas yapmaniza gerek bir durum 10. En gec 15.gun arasi kabuk dokumunden sonra daha net bir yorum yapilabilir donor bolgeniz temiz alinmis

haldun

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 28 Eylül 2017, 16:47:35 »
Gayet normal ilerliyor telas yapmaniza gerek bir durum 10. En gec 15.gun arasi kabuk dokumunden sonra daha net bir yorum yapilabilir donor bolgeniz temiz alinmis
Teşekkür ederim peki şu soruyuda cvplaraanız sevinirim ekimden sonra sürekli sırt üstü yatıyorum ve dönör bölgem gerçekten yanmalar ve batmalar mevcut buda haliyle can yakıyor bunlar normal mi şimdi saç ekim merkezini arasam normal diyebilirler diye düşündüğüm için sizlere sorayım diye düşündüm

Facebook Twitter Instagram