Gönderen Konu: Saç dökülmesin de Sonuç Aldığım Tedavi yöntemim  (Okunma sayısı 52931 defa)

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç dökülmesin de Sonuç Aldığım Tedavi yöntemim
« Yanıtla #571 : 02 Şubat 2023, 12:50:37 »
Bu tedaviyi uygularken bir yandan minoxidil kullanılmaya devam edilebilir mi?
kusura bakma ama pek işe yarayacağa benzemiyor sen sadece minoxidil ile devam et zaman kaybetme
ben tam 3 ay denedim sonuç yok birkaç kişi de öyle

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Zetono3

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #572 : 02 Şubat 2023, 13:01:35 »
kusura bakma ama pek işe yarayacağa benzemiyor sen sadece minoxidil ile devam et zaman kaybetme
İkisi bir arada asla olmaz mı?

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #573 : 02 Şubat 2023, 14:11:25 »
İkisi bir arada asla olmaz mı?
sabahları bitki suyunu kullanırsın geceleri de minox sıkarsın
ama kesinlikle gereksiz onun yerine günde iki defa minoxidil uygula en azdından işe yarayacak bir şey yapmış olursun

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Knh_

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #574 : 02 Şubat 2023, 14:45:20 »

allah allah knk harfi harfiyen uyguladın mı tedaviyi ben de başlamayı düşünüyorum ama böyle yorumlar gördükçe hayal kırıklığına uğramaktan çekiniyorum

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #575 : 02 Şubat 2023, 15:27:13 »
allah allah knk harfi harfiyen uyguladın mı tedaviyi ben de başlamayı düşünüyorum ama böyle yorumlar gördükçe hayal kırıklığına uğramaktan çekiniyorum
denedim hari harfine masaj dahil işe yaramadı moralini bozmak istemem ama boşa zaman kaybı ben yaptım siz yapmayın

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #576 : 02 Şubat 2023, 16:59:42 »
denedim hari harfine masaj dahil işe yaramadı moralini bozmak istemem ama boşa zaman kaybı ben yaptım siz yapmayın
Hocam aslında bu tamamen kişisel bir şey. Yani bu kadar kesin konuşmamak lazım. Tamam sizde işe yaramadı ama belki bu arkadaşta işe yarar. Şevk kırmanın manası yok. Bende olmadıysa kimsede olmaz diye bir şey de yok. Bakın kendimden örnek veriyorum ki hamdolsun öyle faydalı oldu ki ben de tam tersi ben yaptım siz de yapın diyorum.
Ve sizin kesin sonuca vardığınız gibi üç ayda olacak iş değil bu. Çok erken pes etmişsiniz. Ben ilk aylarda ufak ufak faydayı görünce tamam dedim oluyor. Ve şimdi 8 ay oldu çok memnunum.
Yani insanların şevkini kırıp durmayın. İnsanlar burada ciddi sorunlar yaşıyor, bir umit arıyor. Ha elbette bu boş bir ümit olsa haklıydınız ama değil. Potansiyeli cidden var. Yavaş ve herkeste işe yaramıyor ama potansiyel var.

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #577 : 02 Şubat 2023, 17:09:59 »
Hocam aslında bu tamamen kişisel bir şey. Yani bu kadar kesin konuşmamak lazım. Tamam sizde işe yaramadı ama belki bu arkadaşta işe yarar. Şevk kırmanın manası yok. Bende olmadıysa kimsede olmaz diye bir şey de yok. Bakın kendimden örnek veriyorum ki hamdolsun öyle faydalı oldu ki ben de tam tersi ben yaptım siz de yapın diyorum.
Ve sizin kesin sonuca vardığınız gibi üç ayda olacak iş değil bu. Çok erken pes etmişsiniz. Ben ilk aylarda ufak ufak faydayı görünce tamam dedim oluyor. Ve şimdi 8 ay oldu çok memnunum.
Yani insanların şevkini kırıp durmayın. İnsanlar burada ciddi sorunlar yaşıyor, bir umit arıyor. Ha elbette bu boş bir ümit olsa haklıydınız ama değil. Potansiyeli cidden var. Yavaş ve herkeste işe yaramıyor ama potansiyel var.
kişinin tercihi fda onaylı tedavileri seçmek veya bitki suyunu kafasına sıkıp günlük magnezyum almak
burada sadece olumlu sonuç aldığınızı söyleyen sizsiniz geri kalan deneyen insanlar benimle aynı görüşte

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

jakos

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #578 : 02 Şubat 2023, 17:32:48 »
her mekanizma herkese farkli calisir dogal olarak, sonucta istatistik meselesi. binde 1 calisan bir tedaviyi burda bin kisi denesek bir kisi pozitif etkilenir. ona gore bu tedavi mantikli mi degil mi herkes kendi karar vermeli. en buyuk risk zaten dusuk ihtimalli bir tedaviyi denerken diger yuksek basari oranli tedavileri yapmamak ve geriye gitmek.

zaten finasteride´den yan etki goruyseniz dht blocker kullanamiyorsaniz vs, o zaman bu tarz seyleri denemek daha mantikli bence.

ben bu tedavi calismaz demiyorum, sadece ihtimali dusuk goruyorum, az oranda kiside calisabilir muhtemelen. zaten basari orani cok yuksekse yapalim bir yag karisimi piyasaya surelim :)

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #579 : 02 Şubat 2023, 17:46:44 »
kişinin tercihi fda onaylı tedavileri seçmek veya bitki suyunu kafasına sıkıp günlük magnezyum almak
burada sadece olumlu sonuç aldığınızı söyleyen sizsiniz geri kalan deneyen insanlar benimle aynı görüşte
Ben ya fda onaylı olanı ya da bunu seç diye bir şey demedim. Kaldı ki neden ikisi arasında bir tercih yapmak zorundayız?
Bakın bu tamamen kişisel bir durum. Kişi kendi karar vermeli.
Siz çok şevk kırıcı konuşuyorsunuz, bırak bu işe yaramaz, boş iş gibi kesin yargıya varıyorsunuz. benim itiraz ettiğim nokta bu. Kişi buna kendi karar vermeli. Sizde yaramadı diye başkasında da yaramaz diye bir şey yok. Mesela bende yaradı sizde de yarar diye bir şeyi de ben diyemem. Ben sadece tavsiye ederim o kadar.

Knh_

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #580 : 22 Şubat 2023, 12:23:54 »
Doktor kan tahlil sonuçlarım dogrultusunda hicbir vitaminsel sıkıntım olmadığı ortaya çıktı.

Yani artık bu tedaviyi deneyebilirim.

Defne+ biberiye+nane bunlari alicam oncelikle

Ancak bende zaten zma var
Sadece zma kullansam olur mu

Ek olarak bu bitkisel karışımı ne kadar süre kafada tutacağım

cakabo

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #581 : 18 Mart 2023, 11:26:45 »
Bende yılbaşından beri yapıyordum bu tedaviyi, gram faydası olması bıraktım, aynı şekilde dökülüyor yine, xpecia + magnezyum + prozinc şampuanla beraber kullandım hiç bir fayda olmadı, kokusuda cabası, zaten 5 günsonra yaptığım losyon beyazlanmaya ve kokusu ağırlamaya başlıyordu, kafanda kokuyla beraber bütüngün gezmek sıkıntı, bıraktım ben yapacak arkadaşlara başarılar.

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #582 : 18 Mart 2023, 14:24:27 »
kötü koku ve faydası yok en azından uzun süren kullananan biris olarak yşınız 34 35 lerdeyse fin alın
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

cakabo

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #583 : 21 Mart 2023, 05:15:41 »
kötü koku ve faydası yok en azından uzun süren kullananan biris olarak yşınız 34 35 lerdeyse fin alın

Hocam fin dediğiniz nedir link var mı?

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #584 : 22 Mart 2023, 08:54:53 »
Hocam fin dediğiniz nedir link var mı?
proscar hap 5 / 1 saç çıkarmaz ama dökülmeyi saç telini kalınlaştırır
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Facebook Twitter Instagram