Gönderen Konu: Saç dökülmesin de Sonuç Aldığım Tedavi yöntemim  (Okunma sayısı 53209 defa)

Königstiger

• Jr. Member
  • **
Ynt: Sonuç Aldığım Tedavi yöntemim
« Yanıtla #421 : 26 Eylül 2022, 10:43:23 »
Tedaviyi deneyen arkadaşlar son durumlar nasıl şaçta iyileşme var mı ?
Ben Eylül ortasında başladım tedaviye bu yüzden bir şeyler söylemek için erken ama İnşallah tedaviden başarılı sonuçlar alırız.
Şu anda xpecia günde 1 bazı günler 2, forumda bahsedilen ncs magnezyum vitamini günde 1, procapil hair forte haftanın 3 günü, kalan 4 günde de biberiye-defne yaprağı serumunu kullanıyorum. Xpecia ve hair forteyi daha önceden kullandığım için bırakmak istemedim onların yanına ekledim bu tedaviyi de.
  • Yaşınız 21

eagleblack26

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç dökülmesin de Sonuç Aldığım Tedavi yöntemim
« Yanıtla #422 : 30 Eylül 2022, 14:07:30 »
Ben de 1 hafta önce arkadaşın denediği tedaviye başladım.
Ncs tablet
Taze biberiye, nane; kuru defne yaprağını kaynattım 1,5 ltye yakın çıktı. Şişeyi dolaba koydum. Fısfıs şişesine koydum. Fısfısı dolaba koymadım.

1 haftada gözle görülür bir şey olması mümkün değil tabi ama hislerim tedavi iyi gelecek diyor.

Başka tedaviyi uygulayan arkadaş yok mu?

Requiemm

• Sr. Member
« Yanıtla #423 : 30 Eylül 2022, 14:35:54 »
Ben de 1 hafta önce arkadaşın denediği tedaviye başladım.
Ncs tablet
Taze biberiye, nane; kuru defne yaprağını kaynattım 1,5 ltye yakın çıktı. Şişeyi dolaba koydum. Fısfıs şişesine koydum. Fısfısı dolaba koymadım.

1 haftada gözle görülür bir şey olması mümkün değil tabi ama hislerim tedavi iyi gelecek diyor.

Başka tedaviyi uygulayan arkadaş yok mu?

uygulayan kısıler yorumlarını diğer sayfalarda yazdılar zaten. eskı sayfalara bakarsan gorebılırsın..  benım 2.5 ayı geçtı mesela ama bende şuan ıcın olumlu bır degısıklık yok halen daha.. 6 ay devam edıcem istikrarlı bır sekılde.

karayipkorsani

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #424 : 01 Ekim 2022, 10:38:24 »
ya bu adam foruma küsmemeliydi 15 yaşında nw3 üm vertex seyrelmem var kulak arkası üstü seyrek şakaklar zaten nw3 bu adamın dedikleri sayesinde belki bi nebze toparlaybilriim diye düşünüyordum adam daha vereceği bilgilerin yarısını verdi sonra küstü yeni araştırmalarını da söylemedi vallahi hayattan da bıktım yaşamdan da bıktım iyice illallah ettim. gidecem atacam en son kendımı bir yerden o olacak nerden tutsam elimde kaliyor .1 senedir çile çekiyorum resmen her sabah kalktığımda o yatağa düşen kılları görüyorum  ama hiçbir işe yaramıyor açılma dokulme tüm agresifliğiyle son hız devam ediyor. her şeyi denedim dermaroller xpecia masaj defne yaprağı nane yapragı karışımı biotin saç ampulleri minoxili bile denedim. hiç biri gram etki etmedi. tükene tükene bitmeye yaklaşmış olan kalan umudumun hepsini bu adamın araştırmalarına bel bağlamıştım. o da elimde kaldı hüsran oldu. ne yapacagımı bilmiyorum belki bir gun geri doner de bakar bu mesajıma faydası dokunur. tabi bu hızla seyreden dokulmemden kafamda saç kalırsa o zamana dek.
« Son Düzenleme: 01 Ekim 2022, 10:49:51 Gönderen: sucuklubaklava »

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #425 : 01 Ekim 2022, 12:52:21 »
ya bu adam foruma küsmemeliydi 15 yaşında nw3 üm vertex seyrelmem var kulak arkası üstü seyrek şakaklar zaten nw3 bu adamın dedikleri sayesinde belki bi nebze toparlaybilriim diye düşünüyordum adam daha vereceği bilgilerin yarısını verdi sonra küstü yeni araştırmalarını da söylemedi vallahi hayattan da bıktım yaşamdan da bıktım iyice illallah ettim. gidecem atacam en son kendımı bir yerden o olacak nerden tutsam elimde kaliyor .1 senedir çile çekiyorum resmen her sabah kalktığımda o yatağa düşen kılları görüyorum  ama hiçbir işe yaramıyor açılma dokulme tüm agresifliğiyle son hız devam ediyor. her şeyi denedim dermaroller xpecia masaj defne yaprağı nane yapragı karışımı biotin saç ampulleri minoxili bile denedim. hiç biri gram etki etmedi. tükene tükene bitmeye yaklaşmış olan kalan umudumun hepsini bu adamın araştırmalarına bel bağlamıştım. o da elimde kaldı hüsran oldu. ne yapacagımı bilmiyorum belki bir gun geri doner de bakar bu mesajıma faydası dokunur. tabi bu hızla seyreden dokulmemden kafamda saç kalırsa o zamana dek.
hayat adil değil malesef

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

shgoon1235

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #426 : 01 Ekim 2022, 17:01:35 »
hayat adil değil malesef
Hayat adil fakat buradaki üyeler adil değil malesef.Adam araştırmış,hepimizin bildiği gerçeklerin dışına çıkıp kendince bir sonuç bulmuş.Tedavisini uygulamış ve yanıt almış,neredeyse tamamen gidecek saçlarını kurtarmış.Buradaki arkadaşlar da,adama ters gitmişler sürekli.Yani adamı sürekli sorularla darlamanın ne mantığı vardı çözemiyorum.29 sayfa mesajı üşenmedim okudum,adam sürekli "ben araştırdım ve sonuç aldım.Para talep etmiyorum isteyen denesin" diyerek cevap vermiş sürekli.Bu arkadaşın bilgilerinden faydalanabilirdik,belki de hepimize yarardı.Ama bence bu adam birdaha asla gelmez,resmen küstürdüler adamı.İnşallah tekrar gelir de soracaklarımızı sorarız
  • Medikal Tedavi Ru58841 Setipiprant Dut&Fin ve bazı vitamin takviyeleri

Salvatore

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #427 : 01 Ekim 2022, 17:11:39 »
Arkadaş kendi tedavi keşfetmemiş ki. Araştırmış, makaleler okumuş, kendine göre bi tedavi oluşturmuş ve mükemmel derecede işe yaramış. Saç dökülmesi hakkında yüzlerce makale var, bunlar kolaylıkla herkesin ulaşabileceği şeyler. Ayrıca bi tedavi herkeste işe yarayacak diye bir şey yok. Saç dökülmesine doğrudan veya dolaylı olarak sebep olan bir sürü şey var. Tedavi oluştururken önce bu sebepleri bulmak lazım, sonra ona göre tedavi oluşturulur.

eagleblack26

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #428 : 03 Ekim 2022, 22:31:35 »

Kardeşim bu kadar da kafaya takma.
Yaşın şuan mı 15, tam olarak anlayamadım fakat eğer dermatolog da onay verirse bulunduğun yaşta kullanmanda bir problem olmazsa xpeciayı düzenli kullanmaya devam et derim. Bir dönem kullandım ben de yaklaşık 3 ayda gözle görülür sonuç verdi fakat yan etki olarak kilo aldırdığı için bıraktım.
Yine de hiçbir şekilde dökülmen durmazsa saç ektirirsin.
O da istediğin sonucu vermezse saç similasyonuyla sık bir görünüm olur.
En kötü ihtimalle kel halinle kendine güzel bir tarz yapabilirsin.
Hayat saçtan ibaret değil.

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #429 : 04 Ekim 2022, 14:56:19 »
Arkadaşlar öncelikle konuyu açan değerli kardeşimize teşekkür ederim. Tedaviyi yaklaşık 2 buçuk aydır düzenli olarak uyguluyorum. İlk başladığım ve bugün çektiğim fotoğrafları ekleyeceğim. Fotoğraflarda ne kadar ne derece belli oluyor bilmiyorum ama çok faydasını gördüm. Saçlarım kalınlaştı, yağlanma kesildi ki benim gibi aşırı yağlı saçları olan biri için bu çok önemli bir şey. Evet saç sorunum henüz tamamen çözülmedi ki henüz sadece 2 buçuk aydır uyguluyorum, fakat benim durumumda olan birisi için bunlar büyük bir gelişme. Tedaviye başlarken temel amacım finasterid ve türevleri kullanmadığım için ekim öncesi saçlarımı kuvvetlendirmekdi. Buna ulaştığımı, hatta henüz sadece 2 buçuk aydır uyguladığım için 6 aya ulaşınca daha da çok iyi olacağını inşaallah umut ediyorum.
.

Başlamadan önceki fotoğraflar:

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #430 : 04 Ekim 2022, 14:59:28 »
Bunlar da güncel hali, bugün çektim.
.

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #431 : 04 Ekim 2022, 15:01:11 »
İki fotoğraf daha.
.

eagleblack26

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #432 : 04 Ekim 2022, 23:07:37 »
Gelişme var. Saç telleri kalınlaşmış. Ne kadar sürede saçta görünür bir değişim oldu?

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #433 : 05 Ekim 2022, 01:20:29 »
Gelişme var. Saç telleri kalınlaşmış. Ne kadar sürede saçta görünür bir değişim oldu?
Amacım da zaten olan saçlarımı kalınlaştırmak ve ekim öncesi hazırlıkdı.
2. ayın sonuna yaklaşırken fark etmeye başladım, şimdi ise bariz gelişme görüyorum.
Fakat yağlanma konusunda çok kısa sürede ilk bir kaç günde etkisini gösterdi hocam.

treatmenter

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #434 : 05 Ekim 2022, 01:22:42 »
Arkadaşlar öncelikle konuyu açan değerli kardeşimize teşekkür ederim. Tedaviyi yaklaşık 2 buçuk aydır düzenli olarak uyguluyorum. İlk başladığım ve bugün çektiğim fotoğrafları ekleyeceğim. Fotoğraflarda ne kadar ne derece belli oluyor bilmiyorum ama çok faydasını gördüm. Saçlarım kalınlaştı, yağlanma kesildi ki benim gibi aşırı yağlı saçları olan biri için bu çok önemli bir şey. Evet saç sorunum henüz tamamen çözülmedi ki henüz sadece 2 buçuk aydır uyguluyorum, fakat benim durumumda olan birisi için bunlar büyük bir gelişme. Tedaviye başlarken temel amacım finasterid ve türevleri kullanmadığım için ekim öncesi saçlarımı kuvvetlendirmekdi. Buna ulaştığımı, hatta henüz sadece 2 buçuk aydır uyguladığım için 6 aya ulaşınca daha da çok iyi olacağını inşaallah umut ediyorum.
.

Başlamadan önceki fotoğraflar:

Haftada bir gün 2mm dermapem ya da 2 mm dermoroller’ı dermapen gibi kullanarak saf biberiye yağını kullan biraz kızarıklık yapar ama faydayı arttırır.

https://ty.gl/88f7n8oev9

https://ty.gl/67z1i745vv

Marka önerisi yapmıyorum.

Facebook Twitter Instagram