Gönderen Konu: Saç dökülmesin de Sonuç Aldığım Tedavi yöntemim  (Okunma sayısı 53358 defa)

Requiemm

• Sr. Member
Ynt: Sonuç Aldığım Tedavi yöntemim
« Yanıtla #330 : 01 Ağustos 2022, 09:36:01 »
Bak gerçekten ben siz gibi sadece karşı tarafa sallayarak bir şey yapmıyorum ki ben bu foruma girdiğimden beri tek bir ürün reklamı dahi yapmadım cevap verdiğiniz arkadaşta siz bilmezsiniz mesela seboroik dermatit var. elimden geldiğince o arkadaşa da yardımcı olmaya önce dermatit sorununu çözmeye çalıştım. Muhtemelen spreyi kullan kişilerin %90’u yağlanmadan kurtulmuştur şimdi diye düşünüyorum. Dediğim gibi her şeye bilimsel yaklaşıyorum ve o şekilde uyguluyorum. Önceki paylaşımlarında görürsünüz içinde bulunduğum ekibimizin 3 tane çalışması vardı sonuçlandığında burda da paylaşacaktım ama yok paylaşmayacağım çünkü aynı şeyleri yazmaktan yoruldum.Size makale atıyorum cevap olarak neden olsun ki falan diyorsunuz neyse artık önemi yok forumdan ayrılıyorum çünkü artık foruma zarar verdiğimi düşünüyorum
Herkesin gönlünce sonuç alması dileğiyle

dostum sadece 1 kısıye kızıpta forumu bırakıp gıtme..  yıllardır burda minox ve finasterıd harıcı baska tedavıler pek görmedık sen gordugum kadarıyla yenı tedavılerı baya bir araştırıyorsun  yabancı makalelerede çok göz atıyosun..  Bence burdakı ınsanlara çok yardımın dokunabılır.. Umarım tekrar dönersın

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #331 : 01 Ağustos 2022, 12:28:08 »
dostum sadece 1 kısıye kızıpta forumu bırakıp gıtme..  yıllardır burda minox ve finasterıd harıcı baska tedavıler pek görmedık sen gordugum kadarıyla yenı tedavılerı baya bir araştırıyorsun  yabancı makalelerede çok göz atıyosun..  Bence burdakı ınsanlara çok yardımın dokunabılır.. Umarım tekrar dönersın

Kardeşim ben arkadaşa forumu bırak demedim üslubumu bozmadım saygısızlık yapmadım sadece birkaç soru sordum. Buna hakkım yoksa orasını belirtirseniz ben de sormam. Ki sorduğum soruların da açıklamasını yaptım karşıt görüş sebeplerini söyledim mantıklı sorular olduğunu düşünüyorum. Progesteron alan adamı bizim tedaviye benziyor diye paylaşınca da itiraz etmemiz gerektiğini düşünüyorum.

Bu forumda meşhur kadınlık hormonu içeren losyon tedavileri, dutasteride enjeksiyonu, jel finasteride, saç botoksu (hani scalp gerilmesi ile başlıyor Ya süreç), iğneleme, tarakla mimoyla elle masajlar, oral minox, yüzde 7 minoxlar, mavi serum sarı su, Çin’den ithal yeni kimyasallar, yağlar, çeşit çeşit markalarda vitamin mineral mikroları, lazer tedavileri (kırmızı ışık dediğimiz), enseden alınan saçtan ön bölgeye enjeksiyon (ismini unuttum tedavinin akl yapıyordu galiba) vb aklıma gelmeyen bir sürü alternatif tedavi denendi konuşuldu tartışıldı sonuçları takip edildi. Ki yağı, vitamin mineral takviyelerini ben ve bir çoğumuz hala kullanıyoruz. Sanki bunlar hiç bilinmiyormuş hiç denenmemiş yepyeni şeylermiş gibi davranılıyor. Ben ilk zamanlarımda nane yağı minox karşılaştırması makalesini paylaştığımda benle direkt dalga geçmişlerdi herkes bir tur bu makaleden geçiyor diye hiç de alınmadım kızmadım gidiyorum demedim demek ki tecrübe edilmiş dedim.

Bunca denemeye rağmen neden tüm dünyada hala fin dut min konuşuluyor acaba ben bunu soruyorum.

Neyse konu fazla uzadı ben anlatmak istediğimi anlattığımı düşünüyorum anlatamadıysam da benim beceriksizliğimdir.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Requiemm

• Sr. Member
« Yanıtla #332 : 01 Ağustos 2022, 12:54:28 »
Kardeşim ben arkadaşa forumu bırak demedim üslubumu bozmadım saygısızlık yapmadım sadece birkaç soru sordum. Buna hakkım yoksa orasını belirtirseniz ben de sormam. Ki sorduğum soruların da açıklamasını yaptım karşıt görüş sebeplerini söyledim mantıklı sorular olduğunu düşünüyorum. Progesteron alan adamı bizim tedaviye benziyor diye paylaşınca da itiraz etmemiz gerektiğini düşünüyorum.

Bu forumda meşhur kadınlık hormonu içeren losyon tedavileri, dutasteride enjeksiyonu, jel finasteride, saç botoksu (hani scalp gerilmesi ile başlıyor Ya süreç), iğneleme, tarakla mimoyla elle masajlar, oral minox, yüzde 7 minoxlar, mavi serum sarı su, Çin’den ithal yeni kimyasallar, yağlar, çeşit çeşit markalarda vitamin mineral mikroları, lazer tedavileri (kırmızı ışık dediğimiz), enseden alınan saçtan ön bölgeye enjeksiyon (ismini unuttum tedavinin akl yapıyordu galiba) vb aklıma gelmeyen bir sürü alternatif tedavi denendi konuşuldu tartışıldı sonuçları takip edildi. Ki yağı, vitamin mineral takviyelerini ben ve bir çoğumuz hala kullanıyoruz. Sanki bunlar hiç bilinmiyormuş hiç denenmemiş yepyeni şeylermiş gibi davranılıyor. Ben ilk zamanlarımda nane yağı minox karşılaştırması makalesini paylaştığımda benle direkt dalga geçmişlerdi herkes bir tur bu makaleden geçiyor diye hiç de alınmadım kızmadım gidiyorum demedim demek ki tecrübe edilmiş dedim.

Bunca denemeye rağmen neden tüm dünyada hala fin dut min konuşuluyor acaba ben bunu soruyorum.

Neyse konu fazla uzadı ben anlatmak istediğimi anlattığımı düşünüyorum anlatamadıysam da benim beceriksizliğimdir.

güzel kardeşim bu bahsettıgın tedavılerın cogu denendı ama çoğundan da sonuç alınamadı bıldıgım kadarıyla gene dönduk dolaştık finasterıd mınoxa gelıyoruz her defasında. Benım yenı tedavıden kastım buydu. Bu arkadaşın denedıgı tedavıyı dırek bu sekılde  sadece magnezyum hapı ve naneyı kaynatarak kullanan var mı daha once ? Bildiğim kadarıyla yok forumda yok.   bır deneyelım bakalım 4-5 ay gecsın ben kendımde basladım mesela kullanıyorum zaten gelısme olmassa yazarız burdan.. sen konunun başından berıdır bu adamla didişip duruyorsun coğu konuda  fıkır ayrılığınız  olabılır ama  adam bısı yazdıgı gıbı anında muhalefet oluyosun sürekli dikkat edıyorum bırseyler paylaşsa senınle didişmekten  belkı baska bırseye cevapta veremıyor.  Bırak sende sal gitsin biraz konuyu  olmassa yazma bıraz bu başlığa  geçsın 3-4 ay  bakalım sonuçlara  hep beraber tartışırız sonrasında gelısmelerı. zaten  kullanmaya başlayan 4-5 kısıyı gectı sanırım  bu sekılde kullanan. bakalım artık hayırlısı
« Son Düzenleme: 01 Ağustos 2022, 13:09:10 Gönderen: Requiemm »

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #333 : 01 Ağustos 2022, 13:10:15 »
Bak gerçekten ben siz gibi sadece karşı tarafa sallayarak bir şey yapmıyorum ki ben bu foruma girdiğimden beri tek bir ürün reklamı dahi yapmadım cevap verdiğiniz arkadaşta siz bilmezsiniz mesela seboroik dermatit var. elimden geldiğince o arkadaşa da yardımcı olmaya önce dermatit sorununu çözmeye çalıştım. Muhtemelen spreyi kullan kişilerin %90’u yağlanmadan kurtulmuştur şimdi diye düşünüyorum. Dediğim gibi her şeye bilimsel yaklaşıyorum ve o şekilde uyguluyorum. Önceki paylaşımlarında görürsünüz içinde bulunduğum ekibimizin 3 tane çalışması vardı sonuçlandığında burda da paylaşacaktım ama yok paylaşmayacağım çünkü aynı şeyleri yazmaktan yoruldum.Size makale atıyorum cevap olarak neden olsun ki falan diyorsunuz neyse artık önemi yok forumdan ayrılıyorum çünkü artık foruma zarar verdiğimi düşünüyorum
Herkesin gönlünce sonuç alması dileğiyle

Evet, treatmenter kardeşim çok ilgilendi sağ olsun, bire bir ilgilendi hiçbir çıkarı olmadan. Allah razı olsun kendisinden.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #334 : 01 Ağustos 2022, 13:12:43 »
hocam bu bahsettıgın tedavılerın cogu denendı ama çoğundan da sonuç alınamadı bıldıgım kadarıyla gene dönduk dolaştık finasterıd mınoxa gelıyoruz her defasında. Benım yenı tedavıden kastım buydu. Bu arkadaşın denedıgı tedavıyı dırek bu sekılde  sadece magnezyum hapı ve naneyı kaynatarak kullanan var mı daha once ? Bildiğim kadarıyla yok forumda yok.   bır deneyelım bakalım 4-5 ay gecsın ben kendımde basladım mesela kullanıyorum zaten gelısme olmassa yazarız burdan.. sen konunun başından berıdır bu adamla didişip duruyorsun coğu konuda  fıkır ayrılığınız  olabılır ama  adam bısı yazdıgı gıbı anında muhalefet oluyosun sürekli dikkat edıyorum bırseyler paylaşsa senınle didişmekten  belkı baska bırseye cevapta veremıyor.  Bırak sende sal gitsin biraz konuyu  olmassa yazma bıraz bu başlığa  geçsın 3-4 ay  bakalım sonuçlara  hep beraber tartışırız sonrasında gelısmelerı. zaten  kullanmaya başlayan 4-5 kısıyı gectı sanırım  bu sekılde kullanan. bakalım artık hayırlısı

Ben didişecek polemik oluşturacak bir şey yaptığımı düşünmüyorum mantıksız sorular sorduğumu düşünmüyorum konuyu ben de takip edip mantıklı gelen yerleri uygulamaya gelişmeleri görmeye çalışıyorum ama progesteron kullanan troid hastası (saç döker) adamı örnek verirse de yine itiraz ederim. Kardeşimize Sedef konusunda bir şey sordum Allah razı olsun çok yardımcı oldu onun belirttiği şekilde araştırma yapıyorum. Ama aga ile Sedef aga ile areata aynı hastalıklar değildir bağışıklık ve boşaltım sistemini düzenleyerek Ya da jak inhibitörü ile atlatılsa keşke o kadar kolay olsa emin ol en çok ben isterim tedavimi biliyorsun çok ağır foruma ve bana göre bırakamıyorum da onca emek boşa gidecek diye ekimden de korkuyorum :) ama maalesef öyle değil defalarca söyledim sadece androjen baskılamak bile deği ama temeli o…

ama haklısın kadınlık hormonu kullanıp adek atan triod hastası ya da agası olmayan gaita transferi yapmış dede örnek vermediği  sürece ya da sizlerden biri kullanıcı yorumu yapmadığı sürece konuya pek gelmeyeyim inşallah hepiniz için faydalı olur ben de yağa devam edeyim bu arada Rabbim hepimize şifa versin.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #335 : 01 Ağustos 2022, 13:13:58 »

Evet, treatmenter kardeşim çok ilgilendi sağ olsun, bire bir ilgilendi hiçbir çıkarı olmadan. Allah razı olsun kendisinden.

Sedef konusunda da benle ilgilendi hemen sağolsun Allah razı olsun.
avodart&minox&xpecia

tedavim

Requiemm

• Sr. Member
« Yanıtla #336 : 01 Ağustos 2022, 13:17:56 »
Ben didişecek polemik oluşturacak bir şey yaptığımı düşünmüyorum mantıksız sorular sorduğumu düşünmüyorum konuyu ben de takip edip mantıklı gelen yerleri uygulamaya gelişmeleri görmeye çalışıyorum ama progesteron kullanan troid hastası (saç döker) adamı örnek verirse de yine itiraz ederim. Kardeşimize Sedef konusunda bir şey sordum Allah razı olsun çok yardımcı oldu onun belirttiği şekilde araştırma yapıyorum. Ama aga ile Sedef aga ile areata aynı hastalıklar değildir bağışıklık ve boşaltım sistemini düzenleyerek Ya da jak inhibitörü ile atlatılsa keşke o kadar kolay olsa emin ol en çok ben isterim tedavimi biliyorsun çok ağır foruma ve bana göre bırakamıyorum da onca emek boşa gidecek diye ekimden de korkuyorum :) ama maalesef öyle değil defalarca söyledim sadece androjen baskılamak bile deği ama temeli o…

ama haklısın kadınlık hormonu kullanıp adek atan triod hastası ya da agası olmayan gaita transferi yapmış dede örnek vermediği  sürece ya da sizlerden biri kullanıcı yorumu yapmadığı sürece konuya pek gelmeyeyim inşallah hepiniz için faydalı olur ben de yağa devam edeyim bu arada Rabbim hepimize şifa versin.

amin kardeşim hepımıze şifa versın..  bakalım olurda işe yararsa zaten yazarız burdan gelısmelerı ..  sen tabı daha once buna benzer bır tedavıyı denemıssın işine çokta yaramamış doğal olarakta herkesin kabul ettıgı en etkılı tedavıye baslamıssın.  bakalım ınsallah bızde işe yararda  minox kullanmak zorunda kalmayız.  amerikadan yeni getırtttım foamı valla evde beklıyo şuan öyle :)  bu tedavi işe yaramassa başlıycaz minoxa tekrardan..

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #337 : 01 Ağustos 2022, 13:22:19 »
Aslında burada dönen olay şu

slade abimiz sorgulayan ve mantığını kavramaya çalışan birisi. Yani öyle oluyor da neden oluyor tarzında.

treatmenter de güzelce açıklayan birisi fakat bir noktada anlaşmazlık oldu ikili arasında sağlık olsun.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #338 : 01 Ağustos 2022, 13:22:48 »
amin kardeşim hepımıze şifa versın..  bakalım olurda işe yararsa zaten yazarız burdan gelısmelerı ..  sen tabı daha once buna benzer bır tedavıyı denemıssın işine çokta yaramamış doğal olarakta herkesin kabul ettıgı en etkılı tedavıye baslamıssın.  bakalım ınsallah bızde işe yararda  minox kullanmak zorunda kalmayız.  amerikadan yeni getırtttım foamı valla evde beklıyo şuan öyle :)  bu tedavi işe yaramassa başlıycaz minoxa tekrardan..

Allah kimsenin yolunu minoxa düşürmesin inşallah bu güzel bir alternatif olur hem de mis gibi ot kokuyor. Neyse sana az üzülüyorum en azından foam var elinin altında bizim gibi fahiş fiyata muhteşem kaliteli sıvı minox kullanmayacaksın :) inşallah kullanamadan orman olur saçın :)
avodart&minox&xpecia

tedavim

Requiemm

• Sr. Member
« Yanıtla #339 : 01 Ağustos 2022, 13:24:42 »
Allah kimsenin yolunu minoxa düşürmesin inşallah bu güzel bir alternatif olur hem de mis gibi ot kokuyor. Neyse sana az üzülüyorum en azından foam var elinin altında bizim gibi fahiş fiyata muhteşem kaliteli sıvı minox kullanmayacaksın :) inşallah kullanamadan orman olur saçın :)

amin hocam  inşallah  senınde

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #340 : 01 Ağustos 2022, 13:28:57 »
Aslında burada dönen olay şu

slade abimiz sorgulayan ve mantığını kavramaya çalışan birisi. Yani öyle oluyor da neden oluyor tarzında.

treatmenter de güzelce açıklayan birisi fakat bir noktada anlaşmazlık oldu ikili arasında sağlık olsun.

Kardeşim Allah razı olsun çok güzel açıklamışsın durumu. Benim takıldığım tek nokta bazı noktaları soruları bilerek Ya da bilmeyerek gözünden kaçırak es geçmesi ve bazen alakasız örneklerle konuyu çözmeye çalışması. Bilim sorgulamak ve soruları sorunları çözdükçe doğruyu bulmak başta doğru görünen yanlışları eleyip ilerlemek değil midir?

yoksa kardeşimiz sürekli okuyor araştırıyor paylaşıyor Allah razı olsun kendinden ben gayet memnunum. Herhangi bir sözümle tavrımla Kırdıysam haksızlık ettiysem de özrümü dilerim.
avodart&minox&xpecia

tedavim

Requiemm

• Sr. Member
« Yanıtla #341 : 01 Ağustos 2022, 13:34:17 »
Kardeşim Allah razı olsun çok güzel açıklamışsın durumu. Benim takıldığım tek nokta bazı noktaları soruları bilerek Ya da bilmeyerek gözünden kaçırak es geçmesi ve bazen alakasız örneklerle konuyu çözmeye çalışması. Bilim sorgulamak ve soruları sorunları çözdükçe doğruyu bulmak başta doğru görünen yanlışları eleyip ilerlemek değil midir?

yoksa kardeşimiz sürekli okuyor araştırıyor paylaşıyor Allah razı olsun kendinden ben gayet memnunum. Herhangi bir sözümle tavrımla Kırdıysam haksızlık ettiysem de özrümü dilerim.

birde sanırım  senınle olan tartışması harıcınde  bazı sayfalarda  reklamcılıkla yada  sonuçların fake olduğuyla ılgılı ınanmayanlar olmuştu ondan dolayı da bıraz soğumuş olabılır forumdan..  zaten senınde dedıgın gıbı bu sonuçlar gercekse androgenetic alopecianın  bug'ını  bulmuş oluyor dırek :)    arkadaşın saçları da orman gıbı masallah sımsıyah ve dipler hıc gozukmuyor baya saglam saçları var..

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #342 : 01 Ağustos 2022, 13:39:45 »
birde sanırım  senınle olan tartışması harıcınde  bazı sayfalarda  reklamcılıkla yada  sonuçların fake olduğuyla ılgılı ınanmayanlar olmuştu ondan dolayı da bıraz soğumuş olabılır forumdan..  zaten senınde dedıgın gıbı bu sonuçlar gercekse androgenetic alopecianın  bug'ını  bulmuş oluyor dırek :)    arkadaşın saçları da orman gıbı masallah sımsıyah ve dipler hıc gozukmuyor baya saglam saçları var..

Ben reklam olayına denk gelmedim bilmiyordum ama saçları görünce insan iki ruh haline bürünüyor önce gerçek değildir fakedir diyorsun sonra inşallah gerçektir  bende de aynı etki olur diyorsun maşallah mükemmel saçları var :) ki ben 1. Ve 3. Fotodaki templeleri (temple sapığı olduğum için :) sorguladım söyledim konuda da.

Valla inşallah bulmuştur bugunu ben heyecanla bekliyorum yoruldum çünkü :)
avodart&minox&xpecia

tedavim

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #343 : 01 Ağustos 2022, 14:08:21 »
Kardeşim ben bu forumda kimseye sallamadım kimsenin kalbini kırmadığımı düşünüyorum olayı farklı bir boyuta çekip de ikili tartışmaymış gibi göstermeye çalışma boşuna. Benim kime ne fayda sağlayıp kimlere yardım ettiğimi de bilemezsin su-i zanda bulunma kendi yaptığın şeyleri anlatarak.

Ayrıca ben senin yolladığın makaleye dair mantıklı sorular sordum bu flora düzenlemesi bu kadar yoğun dht baskılayabilir mi agayı çözecek kadar dht bakılıyorsa ki duttan fazla etki etmesi demek bu bunun yan etkisi olmaz mı? Bu soruların nesi mantıksız nesi bilim ve akıl dışı ?
Ne yorucusun be kardeşim. Adam fayda gördüğü tedaviyi paylaşmış burnundan getirdin. Sal git artık. Faydalı olmaya çalışan insanları böyle böyle yıldırıyorsunuz.
Ayrıca bağırsak dediğin şey bir bilinmezlik okyanusu. İkinci beyin derler bağırsağa. İnsan davranışına kadar her şeye etkisi var. Bilinmeyen şekilde saça da bu yönden etkisi olabilir ve konusu sahibi dostumuz da bu şekilde fayda görmüştür yani gayet mümkün.
Tedaviyi uygulayacaksan uygula, uygulamayacaksan yazıp çizip konuyu kirletme. Faydalı olmaya çalışan insanların da şevkini kırıp durma artık.
Tekrar söylüyorum, bağırsaklar tam bir bilinmezlik okyanusudur. Vücutta her şeye etkisi olabilir. Bağırsaklar hakkında sadece son dönemde yapılmış çalışmalar mevcut ve henüz hiç bir şey bilmiyoruz.
« Son Düzenleme: 01 Ağustos 2022, 14:16:18 Gönderen: temürmelik »

Mehmet Alaycı

• Full Member
« Yanıtla #344 : 01 Ağustos 2022, 14:25:20 »
Kardeşim tedavimin ilk başlarında magnezyum yağı sürüyordum o kafamda tortu olunca duruluyordum sonra nane lavanta biberiye yağı karışımı sürüyordum bir saat civarı bekletiyordum kafamda yıkamaya doğru hint yağı ile masaj yapıp ketoral şampuanla köpürtüp bekletiyordum ki biliyorsun ketoral dht baskılayıcı özellik gösteriyor şu anda da kremini kullanıyorum. Bu şekilde herhalde 3-4 ay kullandım neredeyse günlük ama net söyle dersen söyleyemem ne desem yalan olur hatırlamıyorum bir ara çizelgem vardı konumda da paylaşmıştım günlük tedavi rutinim kaçıncı gün ne yapmam gerekiyor yaptıklarıma tik atıyordum. Tabi bu tek tedavi değil sabah akşam 0.5 mm iğneli minox günlük dut ve xpecia yanında çerez olarak topikal bakımdı yağ bakımı. onun dışında bepanthen evigen bemiks ampül ile haftada bir iki masaj yapıyordum çinko magnezyum takviyesi karadut şurubu keçiboynuzu pekmezi oral hint yağı vb vb :)) şu an yine hemen hemen aynı tedaviyi uyguluyorum iğneleme ve pekmezler dışında

Sence ben mi çok nasipsizim bu tedavilere rağmen saçım bu kadar olduğu için (elhamdülillah bence saçım mükemmel tedavi başına göre) yoksa çoğu kişide bu çay ve magnezyum işe yaramayacak ve zaman para emek saç kaybı sonucu işe yarayabilecek başka tedavilerden de soğuyacaklar mı?
Şunu da siz yazmışsınız sanırım, gerçekten denk geldim, alıntı yapıyorum.

''Kardeşim Allah şifa versin gerçekten ben de en başından beri biberiye, lavanta ve nane yağından acayip umutluydum faydasını da gördüm elhamdülillah ama ben direkt yağ olarak kullandığım için sürdürülebilir olmamıştı benimki sizin sistem daha mantıklı fısfıs sürekli sıkabilirsin kokusunu da seviyorsan.''

Benim de düşündüğüm, sürdürebilir olmadığı için, 3-4 ayda içinde sonuç görmemiş olabilirsiniz, 6. aydan sonra etki göstermeye başlıyor.
Siz bunların üzerine bir çok farklı etken eklemişsiniz ve hangisinin hangi oranda etki sağladığını bilmiyorsunuz, o yüzden bu iş sandığımızdan daha karmaşık geliyor.
Siz de belki adamın denediğini denemeden, olmayacağını iddia ediyor bile olabilirsiniz, en azından 6 ay devam edilse anlaşılabilirdi.

Facebook Twitter Instagram