Gönderen Konu: Saç dökülmesin de Sonuç Aldığım Tedavi yöntemim  (Okunma sayısı 53435 defa)

slade23

• Hero Member
Ynt: Sonuç Aldığım Tedavi yöntemim
« Yanıtla #181 : 18 Temmuz 2022, 14:30:19 »
Evet ama nane yağı hocam, karışıma sonradan nane yağı ekledim. Çalkalayınca dibe çöküyor, belli olmuyor o.

Şimdi oldu o kısmı ben gözden kaçırmışım ben kaynatırken elde ettin sandım kardeşim :)
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Requiemm

• Sr. Member
« Yanıtla #182 : 18 Temmuz 2022, 14:36:09 »
benım asıl merak ettiğim konu bu bağırsak mikrobiyotası için  magnezyum hapını 4 ay kullandık ve belırlı bır ritme soktuk dıyelım..  Sürekli mi kullanmak gerekıyor bu hapı yoksa belırlı bır sure sonra bıraktıgında artık dökülme eski sevıyede olmuyor mu   

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #183 : 18 Temmuz 2022, 14:38:43 »
benım asıl merak ettiğim konu bu bağırsak mikrobiyotası için  magnezyum hapını 4 ay kullandık ve belırlı bır ritme soktuk dıyelım..  Sürekli mi kullanmak gerekıyor bu hapı yoksa belırlı bır sure sonra bıraktıgında artık dökülme eski sevıyede olmuyor mu

Kardeşim bence diyetimize dikkat etmek lazım o süreçten sonra ben düzenli olarak fermente ürünler tüketiyorum artık vücut yağ oranını da %10-15 seviyesine çekmeye çalışıyorum. Ha bunlara rağmen bağırsak sistemi düzensiz olursa takviyeye devam mecbur
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim

Requiemm

• Sr. Member
« Yanıtla #184 : 18 Temmuz 2022, 14:42:10 »
Kardeşim bence diyetimize dikkat etmek lazım o süreçten sonra ben düzenli olarak fermente ürünler tüketiyorum artık vücut yağ oranını da %10-15 seviyesine çekmeye çalışıyorum. Ha bunlara rağmen bağırsak sistemi düzensiz olursa takviyeye devam mecbur

bende irritabl bağırsak sendromuda var.. biraz araştırdımda  magnezyum  buna da ıyı gelıyormuş. şu hap gercekten hem saç dökülmesine hemde irritabl bağırsak sendromu iyi gelırse benım ıcın muhtesem bısı olacak.. zaten bağırsaklarım çok duzensız benımde..  umarım işe yarar 4 ay kullanıcam bakalım bu ncs'yi..

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #185 : 18 Temmuz 2022, 14:56:15 »
bende irritabl bağırsak sendromuda var.. biraz araştırdımda  magnezyum  buna da ıyı gelıyormuş. şu hap gercekten hem saç dökülmesine hemde irritabl bağırsak sendromu iyi gelırse benım ıcın muhtesem bısı olacak.. zaten bağırsaklarım çok duzensız benımde..  umarım işe yarar 4 ay kullanıcam bakalım bu ncs'yi..

Şifa olsun kardeşim bakalım ben de magnezyum oksit kullanıyorum ama değişik formunu kullanacağım inşallah bitince
avodart&minox&xpecia

tedavim

Requiemm

• Sr. Member
« Yanıtla #186 : 18 Temmuz 2022, 15:19:46 »
Şifa olsun kardeşim bakalım ben de magnezyum oksit kullanıyorum ama değişik formunu kullanacağım inşallah bitince

saol kardeşim  sana da şifa olsun inşallah

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #187 : 18 Temmuz 2022, 15:38:04 »
Dostum acaba senin dökülmen Telogen Eff. miydi diye aklıma geldi şimdi.

Kesin bir tanı koyulmuş muydu?
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Brawler Piuv

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #188 : 18 Temmuz 2022, 15:39:51 »
abi ben yanlış mı yaptım anlamadım ya

ben defne, taze nane yaprağı,kuru biberiye kaynattım ama keskin bi koku fln yok pek nane yağı mı eklemem lazim anlamadım doğru mu yoksa

Brawler Piuv

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #189 : 18 Temmuz 2022, 15:41:25 »
Dostum acaba senin dökülmen Telogen Eff. miydi diye aklıma geldi şimdi.

Kesin bir tanı koyulmuş muydu?
abi seni çoğu konuda görüyorum da anlayan bir insana benziyorsun benim konuma bakabilir misin rica etsem

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #190 : 18 Temmuz 2022, 15:49:49 »
abi seni çoğu konuda görüyorum da anlayan bir insana benziyorsun benim konuma bakabilir misin rica etsem
Daha kendime yarar sağlayamıyorum ki sana sağlayayım dostum.

Konuna baktım ama hiçbir fikrim yok.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Brawler Piuv

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #191 : 18 Temmuz 2022, 15:51:09 »

tamam abi teşekkür ediyorum yine de

Alvin Bey

• Full Member
« Yanıtla #192 : 18 Temmuz 2022, 16:30:55 »

senin saçlarını merak ettim açıkcası

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #193 : 18 Temmuz 2022, 18:47:34 »
https://www.banutascifresko.com/cozumler/tedavi/magnezyum/hangi-magnezyum-ne-zaman/

Linkteki yazıdan anladığım kadarıyla magnezyum + taurin bileşimi olan magnezyum taurat bağırsakta emilimi en yüksek olan ve en faydalı magnezyum türü. Konudaki ncs ürününde bundan var.

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #194 : 19 Temmuz 2022, 00:59:04 »
Şimdi oldu o kısmı ben gözden kaçırmışım ben kaynatırken elde ettin sandım kardeşim :)

Estağfurullah hocam, hiç sıkıntı değil.  :)

Facebook Twitter Instagram