Gönderen Konu: Saç dökülmesin de Sonuç Aldığım Tedavi yöntemim  (Okunma sayısı 53451 defa)

BahtsızBedevi31

• Jr. Member
  • **
Ynt: Sonuç Aldığım Tedavi yöntemim
« Yanıtla #150 : 14 Temmuz 2022, 00:24:23 »
Mevzu yağ olmayabilir o yüzden diye düşünüyorum. Çünkü faydayı uyguladığım şekilde gördüm demek ki yağ değil çıkan özüt bana fayda sağlamış

Benimkine benzer yapan birisi https://youtube.com/shorts/XvDTRwJpihM?feature=share
Hocam attığınız videoda taze biberiye kullanılmış. Siz de aynı şekilde mi yaptınız yoksa aktardan kuru şekilde satılanlardan mı aldınız?

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #151 : 14 Temmuz 2022, 00:25:41 »
Burda amacım sizinle ya da başkasıyla sorun yaşamak değil gönül ister ki tek bir hap olsun tüm sorunlarımız çözülsün ama ne yazık ki kabul etmek gerekiyor ki bu mümkün değil daha önce de attım ama sorun değil yine atarım microbiota üzerinde ki yarattığı değişiklikler ortada https://link.springer.com/article/10.1007/s40618-020-01424-0

örnek olarak, beyin ve penis arasında bağlantı eksikliği hissi, libido ve cinsel dürtü kaybı, ereksiyona ulaşmada zorluk, genital uyuşukluk veya parestezi, depresyon, özgüvende azalma, inisiyatifte azalma ve konsantrasyon güçlüğü, unutkanlık veya kayıp verilebilir.

Mesela siz Erektil sorun yaşamıyor olabilirsiniz ancak beyin sisi vb şeyler yaşadığınızda emin olun farkedemezsiniz.
Tabi ki sizin tercihiniz burda sizi kullandığınız için eleştirmiyorum ama madem sizde bilim diyorsunuz bende bilimin yayınladığı makaleler üzerinden konuşuyorum. Yukarı da attığım da kullanırken ki sonuçlar değil zaten post sonuçları sağlıcakla kalın.

Kardeşim benim de emin ol öyle dertlerim yok tam bilimsel olmasa da münazara mantığıyla doğruyu çözümü bulmaya çalışıyoruz. Bu işin sentetik kimyasalları koskoca farmakoloji bilimi bile sorunu tek çözüme indirememişken magnezyumla biberiyeye bu kadar da anlam yüklememek lazım ki ben de kullandım ve kullanıyorum.

Sindirim ve boşaltım sisteminin birçok şeyin sorumlusu olduğunu ben de kabul ediyorum. Ama her sorunu da oraya bağlayamayız çözümünü de dolaylı bağlarız belki. Activia iç saç fışkırsına dönüşür bu işin sonu bilmem anlatabildim mi?

Ben yan etki yaşamadığımı iddia etmiyorum buradaki hiç kimse de etmez sadece hayat standartlarımı etkileyecek bir etki görmedim aksine pozitif etkilendim herkeste aynı olmayacak tabiki bu durum o yüzden onlarca yan etki ve bunların görülme sıklığı istatistikleri var.

O attığın yan etkilerin emin ol 10 katını ülkenin ekonomik durumu yaşatıyor zaten burada yüzbinde bir erektil disfonksiyon vakası yüzünden kabul görmüş tedaviyi kötü adam ilan edersek geri kalanın kafası karışır gider bro bilimiyle kafasına kadın doğum hapı sürer hrt ilaçları kullanır o yüzbinde bir kalıcı ed yaşayan adam da kullanmasa kellikten dolayı psikolojik ed yaşayacak zaten umarım demek istediklerimi anlatabilmişimdir.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #152 : 14 Temmuz 2022, 00:27:46 »
Ha bu arada son bir yapıcı eleştiri ben sana makalede yüzde 5 nane yağı kullanılıyor demiştim sen bana kadının birinin bu da böyle yapmış diye biberiye kaynattığı videosunu attın :)
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim

treatmenter

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #153 : 14 Temmuz 2022, 00:51:55 »
Ha bu arada son bir yapıcı eleştiri ben sana makalede yüzde 5 nane yağı kullanılıyor demiştim sen bana kadının birinin bu da böyle yapmış diye biberiye kaynattığı videosunu attın :)

Onu örnek olarak paylaştım benim yaptığıma benzediği için arkadaşların görmesi amacıyla

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #154 : 14 Temmuz 2022, 00:53:53 »
Onu örnek olarak paylaştım benim yaptığıma benzediği için arkadaşların görmesi amacıyla

Anladım teşekkürler taze mi kurutulmuş mu kısmı da çözülmüş oldu böylelikle :)
avodart&minox&xpecia

tedavim

treatmenter

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #155 : 14 Temmuz 2022, 01:04:44 »
Hocam attığınız videoda taze biberiye kullanılmış. Siz de aynı şekilde mi yaptınız yoksa aktardan kuru şekilde satılanlardan mı aldınız?

Aktardan kurusunu alabilirsiniz ben öyle yaptım :)

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #156 : 14 Temmuz 2022, 02:17:25 »
Bu tedaviyi her gün mü yapıyoruz, yoksa birkaç günde bir mi arkadaşlar?

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #157 : 14 Temmuz 2022, 02:42:59 »
bende 50 gram nane ve 20 gram civarı defne yapragını 1000 ml su da kaynattım. bıraz fazla kaynattım sanırım ordan 500 ml su kaldı.  yanlız süzme olayını nasıl yaptın ?  ben süzdüm ama kucuk nane parcacıkları yuzunden losyon tıkandı  tamamen süzemedım sanırım tam olmadı.
Süzgeç baya bir arındırıyor fakat tanecikler kalıyor. Tülbent tarzı bir şey ile tamamen süzülebilir bence

Requiemm

• Sr. Member
« Yanıtla #158 : 14 Temmuz 2022, 09:36:26 »
Bu tedaviyi her gün mü yapıyoruz, yoksa birkaç günde bir mi arkadaşlar?

hergün yapıyosun

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #159 : 14 Temmuz 2022, 10:04:19 »
Süzgeç baya bir arındırıyor fakat tanecikler kalıyor. Tülbent tarzı bir şey ile tamamen süzülebilir bence
Tulbentle de dipte cokme yapiyor. tülbent + huninin ucuna buyukce pamuk koydum cok iyi oldu
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #160 : 14 Temmuz 2022, 22:02:56 »
Tulbentle de dipte cokme yapiyor. tülbent + huninin ucuna buyukce pamuk koydum cok iyi oldu
Pamuk çok iyi fikir  |-onayisareti-| ben de aynısını yapayım.
Elde ettiğim karışım koyu renkli baya kahverengi gibi ve keskin bir nane kokusu var. İnşaallah olmuştur.

dejavuu86

• Sr. Member
« Yanıtla #161 : 15 Temmuz 2022, 23:36:01 »
Hocam ncs nin magnezyum takviyesini sipariş verdim yanlız aklıma takılan bir şey bu takviyenin içinde kalsiyum da var acaba bu takviye kalsiyum vücutta fazlalığı yapar mı ?   Benim en son kan tahlillimde kalsiyum değerim 9.4 çıktı üst sınır 10.2  acaba üst sınırı gecermi bu takviyesi kullansam kalsiyum birikmeside iyi değil vücut için bu aklıma takıldı

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #162 : 17 Temmuz 2022, 01:10:07 »
Hocam ncs nin magnezyum takviyesini sipariş verdim yanlız aklıma takılan bir şey bu takviyenin içinde kalsiyum da var acaba bu takviye kalsiyum vücutta fazlalığı yapar mı ?   Benim en son kan tahlillimde kalsiyum değerim 9.4 çıktı üst sınır 10.2  acaba üst sınırı gecermi bu takviyesi kullansam kalsiyum birikmeside iyi değil vücut için bu aklıma takıldı

Böbrek taşı yapar mı? Ben de sipariş verdim, niasin ve magnezyum kalsiyum hapı kullanıyorum sabah ve akşam 2 kere olmak suretiyle.

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #163 : 17 Temmuz 2022, 01:10:49 »
Karışım da böyle oldu arkadaşlar.

treatmenter

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #164 : 17 Temmuz 2022, 02:06:07 »
NCS alan arkadaşlar için söylüyorum kalsiyum oranı 500mg brd%60 olması lazım yani sorun yaracak seviyede oranlar değil

Facebook Twitter Instagram