Gönderen Konu: Saç dökülmesin de Sonuç Aldığım Tedavi yöntemim  (Okunma sayısı 53244 defa)

treatmenter

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Sonuç Aldığım Tedavi yöntemim
« Yanıtla #105 : 09 Temmuz 2022, 16:59:13 »

Hocam biraz abartı var gibi geldi bana .

Abartı dediğiniz şeyden kastınız tam olarak ne bilmiyorum ancak dediğim gibi yine aynı şeyi söylüyorum hepsi makalelerden alınma uyguladığım için sizlerle fotoğrafta paylaşıyorum. pahalı ürünler gibi pazarladığım bir şeyde yok gördüğünüz gibi
hepinize başarılar daha fazla diyecek bişey bulamıyorum

Telgrafin Kelleri

• Sr. Member
« Yanıtla #106 : 09 Temmuz 2022, 18:19:33 »
Abartı dediğiniz şeyden kastınız tam olarak ne bilmiyorum ancak dediğim gibi yine aynı şeyi söylüyorum hepsi makalelerden alınma uyguladığım için sizlerle fotoğrafta paylaşıyorum. pahalı ürünler gibi pazarladığım bir şeyde yok gördüğünüz gibi
hepinize başarılar daha fazla diyecek bişey bulamıyorum

hocam sakın yanlış anlamayın size demedim bunu sadece idrak edemeedim.

such

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #107 : 09 Temmuz 2022, 18:32:50 »
hocam masajı nasıl yapıyorsun ben de onu anlayamadım,yani kafanın iki yanından yukarıya deri mi sıkıştırıyorsun yoksa deri mi çimdikliyorsun yoksa deriyi mi oynatıyorsun tam olarak ne yapıyorsun kaç dakika yapıyorsun bununla ilgili bilgi alabilir miyim

orientis

• Hero Member
« Yanıtla #108 : 09 Temmuz 2022, 18:32:59 »
Aksine rahatlıyor insan.

Her gün uyguluyorum 1 saat kadar.

Teşekkür ederim dostum.

her gün kullanmak zararlı olmaz mı?
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi 1/4 Proscar

orientis

• Hero Member
« Yanıtla #109 : 09 Temmuz 2022, 18:35:48 »
hocam masajı nasıl yapıyorsun ben de onu anlayamadım,yani kafanın iki yanından yukarıya deri mi sıkıştırıyorsun yoksa deri mi çimdikliyorsun yoksa deriyi mi oynatıyorsun tam olarak ne yapıyorsun kaç dakika yapıyorsun bununla ilgili bilgi alabilir miyim

elinle masaj uygulayacağın yere bastır sadece deri oynayacak şekilde dairesel hareketler uygula.
kafanın her bölgesine bu hareketleri yap.bu arkadaşın tedavisini uyguladıktan sonra toplam 15-20 dakika arası masaj yeterli olur
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi 1/4 Proscar

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #110 : 09 Temmuz 2022, 19:25:49 »
Hocam, yağlanmayı nasıl durdurabiliriz? Açık ve basit bir şekilde bu karışımı yapan bir arkadaş yazabilir mi? Nane yağını aktardan mı alacağız, marketteki olur mu? Ya da direkt nane otunu akıp kaynatacak mıyız? Kaynatacaksak ne kadar kaynatacağız? Detaylı yazabilen olursa çok memnun olurum, zira kafam karıştı.

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #111 : 09 Temmuz 2022, 19:52:15 »
Hocam, yağlanmayı nasıl durdurabiliriz? Açık ve basit bir şekilde bu karışımı yapan bir arkadaş yazabilir mi? Nane yağını aktardan mı alacağız, marketteki olur mu? Ya da direkt nane otunu akıp kaynatacak mıyız? Kaynatacaksak ne kadar kaynatacağız? Detaylı yazabilen olursa çok memnun olurum, zira kafam karıştı.
Yağlanmanın Allah belasını versin dicem de daha çok başıma gelicek çok kötü bişi ya her gün saç yıkamaktan yıldım
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )

Neo_22

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #112 : 10 Temmuz 2022, 15:18:17 »
Kardesim bu hazirladigimiz spreyi gunde 1 kere kafaya sıktıkdan sonra kac saat sonra yikiyoruz şampuanla? Ve ya yikamamak mi lazim ? Birde magnezyum hapini her gun mu kullaniyoruz ve kac tablet?

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #113 : 11 Temmuz 2022, 06:25:27 »
tedaviyi benı alıntılıyarak neyi ne orandan koyuyoruz ediyoruz yağmı yaprak mı anlatırsan hepsını detaylı sevinirim

yağmı kullandın yaprak mı kullandın ve ne oranda yaptın bunları yazarsan sevinirim
ayrıca 3 ünümü karıştırdın yoksa defne bıberıye defne nane  şeklindemi yaptın
kaynatma şekli kaynatma süresi vs anlatırsan faydalı olur
« Son Düzenleme: 11 Temmuz 2022, 06:36:31 Gönderen: explosen »
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #114 : 11 Temmuz 2022, 06:35:08 »
Taze biberiye yaprakları C vitamini bakımından zengindir. Biberiye kan dolaşımını destekleyen, sindirimi düzenlemeye yardımcı olan ve bağışıklığı arttıran yararlı maddeler içerir. Biberiyenin idrar söktürücü etkisi vardır.
Biberiye, vitamin ve antioksidanlar bakımından zengin bir yağdır. Zengin içeriği sayesinde saçları kökten besler ve saçların çok kısa zamanda hızlı bir şekilde uzamasını sağlar. Biberiye yağı ve biberiye suyunu saç köklerine masaj yaparak uygulamak, saç derisinde kan akışını hızlandırır.
Defne yaprağı yağının saça faydaları arasında kırılmaları önlemesi, beyazlığı ortadan kaldırması, uzama hızını arttırması, saçı canlandırması ve kepekleri yok etmesi yer alıyor.
Saçların kök ve derisine serinleme ve ferahlık sağlar. Nane yağı saçlarda kırık ve dökülmenin önüne geçtiğinden saçların uzamasını hızlandırır. Saç derisindeki fazla yağlanma yüzünden oluşan kaşıntıya iyi gelir. Saçlara hacim, canlılık ve parlaklık veren nane yağı saçlara sağlık kazandırır.
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Brawler Piuv

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #115 : 11 Temmuz 2022, 23:10:49 »
Arkadaşlar sizlerden DHT ile alakalı soru gelmemiş ama onun için sizlere son zamanların en önemli tavsiyesini aşağıya bırakıyorum
Bağırsak mikrobiyotası, bağırsak içeriğinde androjen metabolizmasının ana düzenleyicisidir.
Androjenik alopesi ve erkek tipi kelliğe aracılık eden bağırsak mikrobiyotası dysbiosis
hocam nasıl düzeltiriz bağırsak mikrobiyotasını peki

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6962501/#!po=0.724638

DHT ve androjen oluşumunda ve onun işleyişinde bağırsak mikrobiyotası rol alır yani sizin aklınızı karıştırmadan özetlemem gerekirse aslında androgenetik alopecia dediğimiz şey atalarımızdan bizlere geçen hastalık değil bize geçen hastalık bağırsak mikrobiyotasının yanlış işleyiş şekli

Brawler Piuv

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #116 : 11 Temmuz 2022, 23:25:28 »
Skin problems like eczema, seborrheic dermatitis, acne & psoriasis are external manifestations of internal dysfunction. Nothing you can rub on the skin corrects this..you may get temporary relief at best. If we correct the root cause we get permanent change

seboreik dermatit’i olan arkadaşlar içinde bunu bırakıyorum herhangi bir topikal tedavisi asla sizi nihai sonuca ulaştırmaz arkadaşımında uyguladığı sizler için isteyeceğim before/after fotoğraflarıyla sizde göreceksiniz ki bu da alopecia areta gibi otoimmün saldırı ama bunun tedavisi kolay
Ketojenik diyetle kalıcı olarak çözebilirsiniz makalesini de atarım bi ara sizlere
abi ben 15 yaşındayım saçlarım dokuluyor genetikten dolayı magnezyum hapı kullansam ve dediğin spreyleri kullandam sıkıntı olur mu yaşımdan ötürü?

Hozkan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #117 : 12 Temmuz 2022, 03:26:39 »
Skin problems like eczema, seborrheic dermatitis, acne & psoriasis are external manifestations of internal dysfunction. Nothing you can rub on the skin corrects this..you may get temporary relief at best. If we correct the root cause we get permanent change

seboreik dermatit’i olan arkadaşlar içinde bunu bırakıyorum herhangi bir topikal tedavisi asla sizi nihai sonuca ulaştırmaz arkadaşımında uyguladığı sizler için isteyeceğim before/after fotoğraflarıyla sizde göreceksiniz ki bu da alopecia areta gibi otoimmün saldırı ama bunun tedavisi kolay
Ketojenik diyetle kalıcı olarak çözebilirsiniz makalesini de atarım bi ara sizlere

Merhaba, verdiğiniz bilgiler ve aldığınız sonuç gerçekten takdire şayan. Tekrar bir umut oluşturdu bende. Benim şöyle bir sorum olacaktı. Seboreik dermatit  olan kişiler için ketojenik diyeti önermişsiniz. Bununla alakalı ayrıntı bir paylaşım yapabilirmisiniz ?

Telgrafin Kelleri

• Sr. Member
« Yanıtla #118 : 12 Temmuz 2022, 11:40:51 »
abi ben 15 yaşındayım saçlarım dokuluyor genetikten dolayı magnezyum hapı kullansam ve dediğin spreyleri kullandam sıkıntı olur mu yaşımdan ötürü?

15 yaşında saçın nasıl dökülüyor abicim ?

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #119 : 12 Temmuz 2022, 11:52:01 »
15 yaşında saçın nasıl dökülüyor abicim ?
bence dökülür benimde o yaşlarda başladı dökülmeye artık çok küçük yaşlara çekildi genetik dökülme ben buna inanıyorum
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )

Facebook Twitter Instagram