Gönderen Konu: Saç dökülmesin de Sonuç Aldığım Tedavi yöntemim  (Okunma sayısı 53402 defa)

Requiemm

• Sr. Member
Ynt: Sonuç Aldığım Tedavi yöntemim
« Yanıtla #30 : 22 Haziran 2022, 15:49:26 »
Aynen öyle hocam ama burda kritik olan şeylerden birisi marka vermeyeceğim ama kullandığım magnezyum hapı çünkü hem kalsifikasyonun önüne geçiyor hemde bağırsak mikrobiyotasını düzenliyor.

bu degerlerı google yazınca zaten dırek ılacın ısmı cıktı :)))))

snn016

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #31 : 23 Haziran 2022, 00:09:32 »
Aktardan çok uygun fiyata biberiye ve defne yaprağı alıp beraber kaynatın soğuduktan sonra ise sprey şişelerine doldurun her gece yatmadan yada gündüz ....

Selam kardeşim forumda arkadaşlara yardımcı olduğun çok teşekkür ederiz. Kullandığın yöntemin gerçekten süper sonuclar çıkardığını gördük ancak biberiye ve defne yaprağının herhangi bi gramajı varmı şu gramaj kadar defne yaprağı şu gramaj kadar biberiye diyebilir misin ? Ayrıca kaynatma süresinde önemli ve hangi sıklıkla saçına ne kadar fisfisladin en ince ayrıntısına kadar cevaplarsan sevinirim .
  • Yaşınız 34

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #32 : 23 Haziran 2022, 00:50:24 »
Abi öncelikle beni yanlış anlamanı istemem , belki saç dokulmen aga degildir ondan fayda almış olabilir misin çünkü ne ilaçlar kullanıp sonuç alamayan insanlar var yada sadece bunları mi kullandın
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )

treatmenter

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 23 Haziran 2022, 08:18:30 »
Aktardan çok uygun fiyata biberiye ve defne yaprağı alıp beraber kaynatın soğuduktan sonra ise sprey şişelerine doldurun her gece yatmadan yada gündüz ....

Selam kardeşim forumda arkadaşlara yardımcı olduğun çok teşekkür ederiz. Kullandığın yöntemin gerçekten süper sonuclar çıkardığını gördük ancak biberiye ve defne yaprağının herhangi bi gramajı varmı şu gramaj kadar defne yaprağı şu gramaj kadar biberiye diyebilir misin ? Ayrıca kaynatma süresinde önemli ve hangi sıklıkla saçına ne kadar fisfisladin en ince ayrıntısına kadar cevaplarsan sevinirim .

Yani şöyle anlatayım size zaten ucuz şeyler olduğu için özütünün yüksek olmasını isteyerek bol bol koymuştum bu aslında tamamen sizin kaç şişe yapmak isteyeceğinizle alakalı bir durum
Sprey hazır olduktan sonra ve benim için maliyet sorunu yaratmadığı için geceleri 15 fısa yakın sıkıyorum

treatmenter

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 23 Haziran 2022, 08:20:43 »
Abi öncelikle beni yanlış anlamanı istemem , belki saç dokulmen aga degildir ondan fayda almış olabilir misin çünkü ne ilaçlar kullanıp sonuç alamayan insanlar var yada sadece bunları mi kullandın

2 tane cildiye doktoruna gittim ikiside büyüteç tarzı aletle bakarak genetik saç dökülmesi teşhisi koydu ki zaten babamda da amcamda da norwoord 7 tipi kellik var :)

Attığım linklere bakarsan hepsi pubmed’de yayınlanmış kontrollü makaleler ve hepsi androgenetic alopecia üzerine

Korkusuz Korkak

• Hero Member
« Yanıtla #35 : 23 Haziran 2022, 09:05:32 »
Paylaşım için arkadaşımıza teşekkür ediyorum, kendi tecrübesini yazmış sonuçta ama bana ilginç geldi çünkü biberiye ve defne yaprağı içeren saç dökülmesi için hazırlanmış losyon ve ampuller yıllardır satılıyor. Aktarlar da bunları içeren yağlar, losyonlar hazırlıyorlar. Hiç birinde böyle bir sonuç alan görmedim. Ben de acaba dökülmeye sebep olan başka bir durum mu ortadan kalktı diye düşünüyorum. Yıllardır bilimin çözemediği erkek tipi saç dökülmesi biberiye ve defne yaprağı, masaj ve kalsiyumla-magnezyumla çözülür mü? İnşallah çözülür. .
  • Ekim Tarihi: 04.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 4.541
  • Yaşınız 45
  • Medikal Tedavi Ekim gününden itibaren Finasterid. 15. aydan itibaren 3 günde bir Avodart'a başladım, iki ay sonra haftada 2'ye düşürdüm. 15. aydan itibaren ayda bir defa toplam 15 seans prp yaptırdım. Ekim 2023 den itibaren haftada 5 gün Alpecin losyon kullanıyorum.

Requiemm

• Sr. Member
« Yanıtla #36 : 23 Haziran 2022, 09:08:09 »

Yani şöyle anlatayım size zaten ucuz şeyler olduğu için özütünün yüksek olmasını isteyerek bol bol koymuştum bu aslında tamamen sizin kaç şişe yapmak isteyeceğinizle alakalı bir durum
Sprey hazır olduktan sonra ve benim için maliyet sorunu yaratmadığı için geceleri 15 fısa yakın sıkıyorum

biraz daha detay verme şansın var mı bu konuda.. mesela  ortalama kaç litre  suya kaçar gram  yaprak koydugun  ne kadar süre kaynattıgın ve o suyun hepsını dırek şişeye mı dolduruyorsun süzme filtreleme gıbı herhangı bır ıslem yapıyormusun ?  detaylı anlatırsan kullanmayı düşünenler ıcın çok iyi olur

treatmenter

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 23 Haziran 2022, 10:13:03 »
biraz daha detay verme şansın var mı bu konuda.. mesela  ortalama kaç litre  suya kaçar gram  yaprak koydugun  ne kadar süre kaynattıgın ve o suyun hepsını dırek şişeye mı dolduruyorsun süzme filtreleme gıbı herhangı bır ıslem yapıyormusun ?  detaylı anlatırsan kullanmayı düşünenler ıcın çok iyi olur

Baya klasik tencereye 4 sprey şişesi su koydum hocam ondan 3 sprey şişesi çıkacak kadar kaynattım öyle anlatayım size
Biberiye ve defne yaprağını ağzına kadar doldurdum desem yeridir ama tabi ki fazla olan makalede gördüğüm için biberiyeydi
Sonrasında süzerek şişelere doldurdum

Ekteki resimlerde kullandıklarımın yarısı daha poşetlerinde duruyor siz ordan hesaplayın
« Son Düzenleme: 23 Haziran 2022, 10:20:02 Gönderen: treatmenter »

treatmenter

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 23 Haziran 2022, 10:17:32 »
Paylaşım için arkadaşımıza teşekkür ediyorum, kendi tecrübesini yazmış sonuçta ama bana ilginç geldi çünkü biberiye ve defne yaprağı içeren saç dökülmesi için hazırlanmış losyon ve ampuller yıllardır satılıyor. Aktarlar da bunları içeren yağlar, losyonlar hazırlıyorlar. Hiç birinde böyle bir sonuç alan görmedim. Ben de acaba dökülmeye sebep olan başka bir durum mu ortadan kalktı diye düşünüyorum. Yıllardır bilimin çözemediği erkek tipi saç dökülmesi biberiye ve defne yaprağı, masaj ve kalsiyumla-magnezyumla çözülür mü? İnşallah çözülür. .

Yani bununla alakalı olarak samimi düşüncem şu https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6962501/#!po=0.724638

Bu makelede de gösterildiği gibi bağırsak mikrobiotasının kullandığım hap ile düzenlenmiş olması tabi üzerine kan akışı ve gerginlik için kullandığım sprey ve yaptığım masaj.

Sizde farketmişsinizdir herhangi bir reklam veya ilaç satmıyorum kendim bu şekilde sonuç aldım ve zaten hepsini makalelerden aldığım için sizlerle paylaşıyorum

Requiemm

• Sr. Member
« Yanıtla #39 : 23 Haziran 2022, 10:30:37 »
Baya klasik tencereye 4 sprey şişesi su koydum hocam ondan 3 sprey şişesi çıkacak kadar kaynattım öyle anlatayım size
Biberiye ve defne yaprağını ağzına kadar doldurdum desem yeridir ama tabi ki fazla olan makalede gördüğüm için biberiyeydi
Sonrasında süzerek şişelere doldurdum

Ekteki resimlerde kullandıklarımın yarısı daha poşetlerinde duruyor siz ordan hesaplayın

yani sendeki 4 şişelik suya 125 gram  Nane ya da Biberiye yaprağı ve 15 gram defne yaprağı koyuyorsun ortalama..  kaynadıktan sonra  süzüp direk şişelere dolduruyorsun onu da anladıgım kadarıyla

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #40 : 23 Haziran 2022, 11:10:35 »
Peki daha once kullandiginiz bi ilac var miydi dokuntuyle alakali minoxil fin gibi? Bu arada kullandiginiz sprey kac ml dir?
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

treatmenter

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 23 Haziran 2022, 12:48:13 »
Peki daha once kullandiginiz bi ilac var miydi dokuntuyle alakali minoxil fin gibi? Bu arada kullandiginiz sprey kac ml dir?

Hayır bunlar harici herhangi bir ilaç kullanmadım
Sprey şişesi ucuzluk pazarından almıştım 3 tane ml cinsinden tam bilmiyorum ama 350-400 ml falan olması lazım

dejavuu86

• Sr. Member
« Yanıtla #42 : 23 Haziran 2022, 13:01:44 »
Peki kullandığınız magnezyum tabletinin markası nedir ve bu tablet saçlariniza ne gibi bir fayda sağladı yada saç derisine bir fayda sağladımı

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 23 Haziran 2022, 14:28:43 »
Hocam senden ricam magnezyum hapı markasını özelden yazabilirmisin

alparslan06_

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 23 Haziran 2022, 19:10:50 »